320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen kuulnud Adidasest. Teine loogiline variant oleks Nike. Eesmärk on kindlasti Ameerikas ja Aasias rohkem särke müüa, sellest ka see muutus.

    Kehv kvaliteet on ilmselt otsitud ettekääne, et leping varem ära lõpetada.

    Kommentaar


      No sel juhul eelistan ma Nike Adidasele ,kuigi Romal on kunagi Adi vorm olnud vist. Siiski eelistan Nike.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

      Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

      Kommentaar


        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust

          Kehv kvaliteet on ilmselt otsitud ettekääne, et leping varem ära lõpetada.
          Nagu siit näha, siis arvab seda ka Kappa ja edasi suheldakse kohtu kaudu

          Kas see leping nendega kestis nendega tõesti piisavalt kaua, et lollid ameeriklased ei kannatanud oodata?

          Arvata on, et kohale tuuakse oma bränd - Nike.

          Ja pärast seda on kindlasti vaja ka välja vahetada särgisponsor ameerikalikuma vastu. McDonalds näiteks
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Praeguse info järgi on asjast huvitatud Nike, Adidas, Anta Sports (Hiina värk, Kevin Garnetti sponsor) ja Warrior sports (Ameerika värk, Liverpooli särkide valmistaja).

            Kommentaar


              Õudne. Kappa on tegelikult ju vägev.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Kappa tegigi Roma särgi ägedaks!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Kappa vormidel pole reaalsuses ei välimuselt ega ka kvaliteedilt viga, kuid jh tglt ootasin ka ise muudatusi, kuidagi üksluiseks kiskus see särgivärk, erilisi uuendusi ei viitsitud hooaegade vahel sissetuua, samas kas neid oleks vaja olnud? särk väga tulemusi ei muuda roma puhul, küll aga juve puhul olid roosad särgid tõsiseks eduvõtmeks eelmine hooaeg teatud tingimustes.

                  Särk ei mängi? samas ikka mängib küll ja kõik 90+ mintsa platsil, kas särk liibub või mitte, eks need mingit väikest rolli mängivad.

                  Kappa ainukene tõsisem uuendus, mis mulle meeldis oli siis nö selle hooaja retro hõnguline vorm.


                  Enda lemmikvormid on Diadora ajast.

                  Rääkidest uutest tulijatest, siis ilmselt Nike ja Adidase siseasjaks see saab, arvestades kui populaarsed need brändid on lombi taga ja aasias, rääkimata euroopast jne.Kappa on siiski suht kallis ja defitsiitne bränd,mida pole just kõige kergem tarnida ülemaailma.

                  Puma tundub ka üsna põnev, puma on teinud ka huvitavaid ja häid jalgpallivorme, endale tulevad kohe meelde aafrika koondiste vormid MM-delt, mis on alati kenad väljanäinud.



                  See itaalia vorm on ka mõnusalt soliidne:



                  Barilla Adidase retrovorm on ka üsna pandav.

                  Võimalik, et uue hooaja särgisponsorina ilutseb vormil hoopis Volkswagen.

                  Cannumani eelmainitud särgitootjad, kaasarvatud see kes liverpoolile särke toodab, tunduvad suht saastad,Liverpooli vorm minule nt üldse ei passi.Samas see omanike ja ameerika teema võib meilegi sarnase sita selga istutada.
                  Minu prioriteet on liibuvamad vormid, väga sellised seljasrippuvad jahukotid ei istu.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Jah Kappa vormid on täiesti ägedad ja mulle meeldib see bränd väga(Itaalia kaubamärk ju). Aga ameeriklased on need, kes Roma järgmise särgisponsori valivad. No ja tõesti ma loodan, et anta ja warroiri mõtte kaob nende mõttetest kiirelt. Arvatavasti jah jääb see Adidas ja Nike siseasjaks.

                    Tuleviku särgisponsori eelistus
                    minu valik oleks selline, tähtsuse järjekorras

                    1. Diadora -Itaalia kaubamärk nagu Kappa ja ka eelmine särgisponsor
                    2. Puma -Itaalia koondisel on ka särgispnsor ja üks 1 spordibrände millega ma jalgpallis kookku puutusin
                    3. NIKE -Spordi kaubamärk mida olen kõie rohkem tarbinud
                    4. Muud Itaalia kaubamärgi
                    5.Adidas
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Olen tõsiselt solvunud raisk. Kappast parem variant oleks tõesti ainult Diadora ja samal tasemel Puma. Aga need kuradi jänkid toovad raudpolt sisse mingi Naigi teema, kole on noh. Kuigi kui valida siis ikka Naik ennem kui see väärakas Adibas oma kolme kakatriibuga.

                      Oh jah. Itaalia kaubamärkidel on stiili ikka kordades rohkem kui ükskõik mis teise riikide brändidel.

                      Need Anta ja Warrior spordid toovad küll naeratuse näole, ime poleks kui Air Jordan juba varsti mängus on.

                      Pm, ainuke reaalne asi mis juhtuda võib peale naigi ja adidase ongi Puma. Tõsiselt palun teid jänkid, tehke üks asjalik otsus palun!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        No raha on vaja. Tuleb ju kuidagi näiteks De Rossi hoidmist finantseerida. Itaalia brändid unustage ära, see ei ole reaalne. Mingit pointi pole Kappat Diadora vastu vahetada. Eesmärk on rahvusvaheliselt rohkem särke müüa ja pappi kokku ajada.

                        Nutkem siis kui uued särgi seljas on ja jube inetud välja näevad.

                        Kommentaar


                          Ja praegune Roma särgidiil peaks olema üle kolme korra vähemrahakam kui kolmel suurel. Ei imesta, et nii paaniliselt üritatakse sellest lahti saada.

                          Kommentaar


                            Minuarust igati tervitatav, et tegeltakse uude sponsorlepingutega ja plaanitakse uus staadion ehitada. Mis krdi moodi me peaksime pikas perspektiivis konkurentsivõimelised olema kui rahalisi vahendeid pole?


                            vs Pescara delfiinid:


                            pink:
                            Lobont, Svedkauskas, Burdisso, Dodō, Marquinho, Tachtsidis, Romagnoli, Perrotta, Lopez

                            Kommentaar


                              Vaatan et kõigil on pea segamini aetud erinevatest brändidest. Aga suvel ma lugesin kuskilt juttu et Under Armour saab luua uue särgi Tottile kui kappa diil lõppeb aastal 2016?

                              mingi üks kõlakas miljonist http://www.asromavideo.com/news/unde...co-della-roma/

                              Kommentaar


                                Pescara vastu üsna mannetu ja ideetu mäng.Ei ütleks, et Pescara nüüd ei lasknud mängida või väravaid lüüa, lihtsalt kuidagi ei mänginud väga kokku see ründekombinatsioon.

                                Osvaldo-isekas ja viimastes mängudes kehvapoolne olnud, raiskas head söödumomendid ka lisaks ära.(krdi vaja trikitama hakata ja sekundike-paar pallihoida, selleasemel, et kohe vabale avanevale mehele edasianda)

                                Destro- tohutult lohakas mängumees.Värav ja rabelemine jätsid Destro esinemisele pigem positiivse märgi, kuid minu senised ootused Destro osas on pigem ikkagi pettuma panevad.

                                Totti-tänu temale siis värav ja parimad väravavõimalused, ilmselt oleks 0-0 jäänud kui Tottit poleks, endiselt kogu Roma meeskonna aju.Tehnika ja kiirus pole enam kahjuks need, mis lubaks kiirrünnakutes kaitsjad kohvile saata.

                                Kaitseliin- soliidne esitus, kuid isegi Pescara suutis kohati ikka jala värisema panna kaitsjatel.

                                3 punkti on 3 punkti ja taas clean sheet, kuid siiski Pescara vastu oleks enamat oodanud, mulle väga ei tundunud, et Pescara oleks mängu lõhkuma tulnud, pigem ikka üritati ka ise kui pall saadi.Ei tea kas mehed hakkavad väsima ja ootavad juba talvepuhkust, igatahes teravus hakkab vaikselt kaduma rünnakutest ja pigem oodatakse ja vaadatakse mida teine teeb.Ei kujuta ette, kas on mõtet joosta 80% meeskonnal ründesse, kui pall trahvikasti lähistel nagunii seisma pannakse ja otsima hakatakse, täna tahtis meeskond rohkem possession game mängida, kuid paraku enamik ristisöödud olid alla igasugust arvestust.

                                Endiselt ei saa aru miks Nico Lopez võimalust ei saa.Pakun, et oleks oma tehnikaga rohkem pahandust teinud kui Destro seal äärel.

                                Sellise hoo-,mängustiili ja lohakusega läheb tugevamate vastaste vastu raskeks.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X