320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Naised saunas:

    Osvaldo on nõus minema Spursi 15 milli naela eest ja AS Roma on teinud ametliku 18 milli euri pakkumise Atletico Madridile Adriani eest. Midagi jahutakse ka Pjanici ja Lamela lahkumisest Spursi ja Pjanici asendamist Erikseniga - tehing mille pealt võidaks klubi 10 milli euri ja väidetavalt pidi Eriksen paremini sobima Garcia skeemidega.

    link: http://www.gazzetta.it/Calciomercato...70908465.shtml


    vastuseta küsimused:

    *Mis saab Boriellost???
    *Miks lasti Bueno Venemaale 5 milli eest???
    *Kus maal ollakse Chiriches diiliga???
    Adrian tundub ikka klass madalama klassiga mängumees kui Lamela, ma usun, et Lamelast tuleb suurem mängija ja tulevikus on võimalik Lamela eest kasseerida ehk isegi 2 korda suuremaid summasid.

    Pjanici ja Osvaldo hoiaksin ka pigem endale.

    Hetkel eelistaks hooajale vastuminekut hetkekoosseisuga kui hakata seda ärasolkima.

    Lõpuks võib juhtuda, et on pool tiimi ümbervahetatud ja lõpuks seiklema taas 7-10-ndale kohale.Parem hoiame tiimis talente, kes võimelised mängima hästi ükskõik mis treeneri käe all, kui selliseid üheöö liblikaid, kelle eest hiljem raha ei saa al a Taddei , kelle klass ja oskused iga hooajaga langevad.

    Chiriches, Nani, Eriksen võiks kõik tulla, aga reaalselt ilmselt ei tule neist keegi.

    Bueno tundub üldiselt etem mees kui see Adrian.

    Sellest Ossi müügist ma väga aru ei saa, Itaalia liiga üks parimaid ründajaid ja lihtsalt nahhuii...Destro-Borriello ei vea välja !
    sigpic

    Kommentaar


      Oss on fännidega tülis ja kütab kellelegi riietusruumis molli. Tooge tema asemele mingi enamvähem vend ja Totti söötudest tuleb 15+ värvat ära. Nii või naa müüakse ja teist valikut väga ei ole. Kellegi peab ohverdama ja Oss on nii löögiline variant, et võin ühe munandi pakule panna, et lahkub.

      Palju kurvem on kui nüüd Lamela või Pjanic Spursi müüakse ja lihtsalt rahaks tehakse. Erinevalt Marcose müügist, mis oli igati mõistlik, oleks nende vendade kaotus üsna kurb. Mehed on just saanud Itaalias paraja kogemuse ja oleks õige aeg suuri tegusi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Oss on fännidega tülis ja kütab kellelegi riietusruumis molli. Tooge tema asemele mingi enamvähem vend ja Totti söötudest tuleb 15+ värvat ära. Nii või naa müüakse ja teist valikut väga ei ole. Kellegi peab ohverdama ja Oss on nii löögiline variant, et võin ühe munandi pakule panna, et lahkub.

        Palju kurvem on kui nüüd Lamela või Pjanic Spursi müüakse ja lihtsalt rahaks tehakse. Erinevalt Marcose müügist, mis oli igati mõistlik, oleks nende vendade kaotus üsna kurb. Mehed on just saanud Itaalias paraja kogemuse ja oleks õige aeg suuri tegusi teha.
        Kes see enam-vähem vend oleks siis ?

        Borriello on ka võimeline lööma parimas vormis vähemalt 10+

        Kui me tahame CL-i järgmine hooaeg, siis ega nalja pole mõtet väga tegema minna, Oss on vähemalt selline vana, kes on võimeline ka üsna lootusetust olukorrast kolle imema.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Kes see enam-vähem vend oleks siis ?

          Borriello on ka võimeline lööma parimas vormis vähemalt 10+
          Gilardino!

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Kes see enam-vähem vend oleks siis ?

            Borriello on ka võimeline lööma parimas vormis vähemalt 10+
            Borriello mõte tuleks küll maha matta, seda on juba ammu tõestatud ja palju, et ta ei ole suuremasi ründetuus kellelt loota. Pealegi ei jää ta nooremaks. Enne taob Destro +15 !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Gilardino!
              Tema puhul on tunne, et teatud vanuses enam suures tiimis läbi ei löö... a la Di Vaio, Miccoli , Di Natale jne..
              sigpic

              Kommentaar


                Te olete suur tiim?
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  lamela ja pjanic spurtsi - cr7 romasse woooooooo vat see oleks tehing
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Bale-Stroomunn-De Pussy-CR7
                      Kõlab võimsalt
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Osvaldo ja Adebayor löövad üksteist maha riietusruumis ja Tottenham'il jälle ründajatepuudus.. Karm kättemaks Baldini eest. Well played, Roma, well played.

                        Kommentaar


                          Spurs on pakkunud Lamelale nelja kordset palgatõusu...ja asemele peaksime tooma prügiliiga järjekordse jäänuse - Kalkuni - Nani ? Ühe seksuaalse ahistamise all kannatanud neegripoisi me juba saime sealt mudaliigast, palju võib humanitaarabi osutada? Siiani ei saa aru miks on vaja müüa eelmise hooaja kahte parimat Serie A ründajat? Osvaldot on võimatu asendada kellegi sarnasega, ehk saame mingi Boriello jooksma ja lööb 5 väravat Siena vastu. Kes aga asendab palju universaalsemat Lamelat? Kalkuni Nani? Ärge tehke nalja. Usk pannakse proovile, they are testing my faith. Kuidas sa saad parimaid mehi maha müües CL koha peale sihtida? Natuke ebaloogiline. Müüd Serie As ennats tõestanud ja toimivad mehed maha ja tood asemele psühhikahäiretega saamatud Inglise liiga sitakotid asemele ja kõik peaksid õnnelikud olema? Kust cannuman seda positsiivsust siin näeb? Mul oleks väga hea meel kui hooaja lõpuks mul polnud kuskilt otsast õigus aga selle koif on praegu 300 ja see et mul on õigus 1.001
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kust cannuman seda positsiivsust siin näeb?
                            Noh Marcose raha investeeriti väga ägedalt. Benatia on vinge ja Strootman on väga hea mulje jätnud sõpakates. Ma muideks kasutaks Benatia-DDR keskkaitsepaari. Strootman-Präänik-Florenzi poolkaitseese.
                            Osvaldo suudetakse ilmselt asendada, seda ma ei põe.

                            Mis puudutab Lamela ja Pjanici võimalikku müüki, siis seal ma olen küll murelik. Kui Lamela asemele mingi poolkõva vend tuua, siis on jama. Lamela on täkk ja saab veel palju palju paremaks minna. Teda võiks müüa vaid siis kui selle raha eest on juba midagi asjalikku välja valitud. Et noh 40m eest ju üht teist saaks, aga see peab olema enne välja valitud ja kokku lepitud kui Lamela rahaks tehakse.

                            Ma olen aru saanud et praeguse seisuga on vaja kedagi müüa, et plussi jääda. Krt müüge siis Osvaldo maha ja kasutage Borriellot, Destrot ja Tottit kesktormajana. Lamela, Pjanic, Gervinho toetamas ja no täiesti piisav.

                            Kommentaar


                              Ternana-Roma
                              ROMA (4-3-3) De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Balzaretti; Pjanic, De Rossi, Strootman; Lamela, Totti, Florenzi

                              Suht pandav algkoosseis tänaseks sõprusmänguks.

                              Kommentaar


                                Täitsa hea mõte on enam-vähem normaalne kamp kokku ajada, teha soojendus hooajaks ära ja üsna vahetult enne algust müürist paar toetavat kivikest välja taguda, et oleks ikka võimalus lati alt läbi minna
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X