320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi tahab äkki ikka veel De Rossit maha müüa ? !

    GRANDE DANIELINO!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ilus, peale kuute? aastat tuli lõpuks avamängus võit ära!

      Ja väga ilus, et Roma oma poisid lõid väravad!

      GRANDE DANIELE, GRANDE ALESSANDRO!

      Lükkan oma CD-playerisse plaadi sisse ja võib südame rahuga magama tagasi minna.



      FORZA ROMA!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Livorno on küll Livorno, aga Maicon tegi täna päris hea esituse. Loodetavasti suudab ta samas vaimus jätkata.

        Kommentaar


          Mängu tegid ära omad poisid, Totti kaks imeilusat söötu ,De Rossilt imeilus pomm ja Florenzilt kõrgemaklassi värav. Eks see saab ka selle hooaja trendiks , et Rooma oma veri toob kastanid tulest välja. Garcia on üks sitane prantlane ja siin mingit positiivset muutumist näha polnud. Kui ikak algkooseisu lükatakse Boriello ja pingil on samal ajal Lamela, Gayviinho , Caprari jne. Siis tule taevas appi. Lisaks veel Taddei mängu toomine?! Noo milleks??? Kas ei ole siis Primavera poisse, kes sellest mänguajast midagi kasulikku saaksid?
          Kohustuslikud kolm punni käes ja esimesed sammud scudetto suunal võetud!

          FORZA ROMA!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Kahju, et samme jääb kõvasti puud, et seda karikat kätte saada
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Mõni mõte eilsest:

                * Maicon endiselt oskab. Kui viitsib trennis ja jooma ei kuku, siis oli päris hea lüke Sabatini poolt
                * De Sanctisel palju tööd polnud, kui sekkus mängu, siis 100% kindlusega
                * Florenzi jookseb ja võitleb. Ma julgeks arvata et sõidab isegi MM-ile kui nii jätkab
                * Gervinho oli nii vähe aktsioonis et ei oska midagi öelda. Oli oma kondoom-otsaesise rätiga kinni katnud ja nägi palju ägedam välja
                * Pjanic-Bradley oli selline jura. Liiga pikad perioodid liigutati palli liiga aeglaselt. Nii võib teha siis kui juhid, mitte eeldatava autsaideri vastu 0-0 seisul. Murekoht?
                * Benatia-Castan kohta ka pole mõtet hinnangut anda enne kui tuleb vastu mõni meeskond, kes ründab ka.

                * Garcia - Ei tea kas kohati nilbelt aeglane tempo ja palju ristisööte oli tema taktikast tulenev või hooaja alguse värk, aga mulle mängupilt enamasti ei meeldinud.

                * Borriello - pointless. Ei ole vaja strikerina junni kes tuleb palli küsima-vedama pidevalt. Selleks on teised vennad olemas. Destro saa terveks juba!

                * Totti - söödud ja löögid tuttaval tasemel ehk endiselt hoidke piip ja prillid kui pall on kapteni käes.

                * Daniele De BOSSI - võtke välja! Panna Strootman ka kõrvale ja võib jälle olla rõõmsad selle üle et meil on üks parimaid poolkaitseliine liigas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  * Pjanic-Bradley oli selline jura. Liiga pikad perioodid liigutati palli liiga aeglaselt. Nii võib teha siis kui juhid, mitte eeldatava autsaideri vastu 0-0 seisul. Murekoht?

                  * Garcia - Ei tea kas kohati nilbelt aeglane tempo ja palju ristisööte oli tema taktikast tulenev või hooaja alguse värk, aga mulle mängupilt enamasti ei meeldinud.
                  Ma ei muretseks, sest sisuliselt mängib Juventus sarnaselt. Pallivaldamise ja rahuliku keerutamisega lihtsalt lämmatatakse vastased ära ning enamasti suudetakse lõpuks midagi ka ära lüüa. Juve on viimasest 39st liigamängust 19 ehk pooled lõpetanud poolajal seisuga 0:0. Nendest on lõpuks võidetud 14 ja kaotatud vaid korra ehk seni on asjad toiminud.

                  Kommentaar


                    Ljajicit küll eriti ei tahaks. Tundub isegi rohkem tujukas kui Osvaldo ja fännidega tülli minemine oleks ainult aja küsimus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma ei muretseks, sest sisuliselt mängib Juventus sarnaselt. Pallivaldamise ja rahuliku keerutamisega lihtsalt lämmatatakse vastased ära ning enamasti suudetakse lõpuks midagi ka ära lüüa. Juve on viimasest 39st liigamängust 19 ehk pooled lõpetanud poolajal seisuga 0:0. Nendest on lõpuks võidetud 14 ja kaotatud vaid korra ehk seni on asjad toiminud.
                      Tänan EI! Ei ole huvitatud et AS Roma ajaks Juventuse kombel asju, võiks ikka oma nägu ja tegu olla ja meil puudub sellist stiili viljeledes Moggi kontaktiraamat.

                      Mulle jättis Bradley isegi eile OK mulje, vähemalt võrreldes tema eelmise aasta mängudega. Sai oma positsioonis hakkama ja isegi natuke aitas rünnakutele kaasa.

                      Ja kaitseliini tõesti väga hinnata ei saanud, kuna Livornol puudusid mängjad kes oleksid midagi korraldada võinud, aga mõlemale keskkaitsjale kollane kaart on tõsisasi...

                      e: teine assist polnud mitte Totti, vaid Castani pikk pall,
                      ja cannu ma arvan et Gayviinhol oli 30 minutit päris korralik aeg millal midagigi endast näidata, aga väljakul oli kahjuks ainult üks suur puuks. Tema kaitseks saab ainult öelda seda,et ta jäeti suhteliselt üksi ette tipuründajat mängima, ja see vist pole päris tema koht, aga Boriello või Gayviinho - mõlemad nagu tükk sitta
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kas Lamenaat juba pakib kohvreid?
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Juba koos. Ära muretse, eks ma annan teada kui Spursi juudid mulle €35m paypali üle on kandnud.

                          Kommentaar


                            Ei muretse, see 35 läheb juba kuludesse nagu naksti. Tundub, et Finance Fail Scudetto karikas on teile Fedexiga juba maja ette toodud....irwik
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Montag Vaata postitust
                                Ljajicit küll eriti ei tahaks. Tundub isegi rohkem tujukas kui Osvaldo ja fännidega tülli minemine oleks ainult aja küsimus.
                                Nojah skilli on aga peast oss. Ma arvan et suht ok jokker ja võiks ju Milani eest ära napsata.

                                Mis veel puudutab esimest mängu, siis üks mõte veel - Dodo võiks teises mängus võimaluse saada Balza asemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X