320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fännide poolt valitud kolmas särk, mida hakatakse kandma alates Detsembrist :



    Läheb ostukorvi ära ka, just see mille ka mina oleks valinud.

    Valikud :

    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Tundub, et see aken taheti ikka korralikult plussi jääda... mingi 20+ milli ilmselt jäi salve.

      Lamela oleks võinud säilitada, kahjuks aga lihtsalt raha teenimise eesmärgil müüdi ära, sellesmõttes natuke kurb.Esialgu jäi mulje, et tahetakse ikka kedagi suuremat nime tuua ründess-kaitsesse.

      Sellesmõttes nõustun countiga, et näiteks esimene poolaeg oli meil tglt päris mannetu, mõned kauglöögid ja üks FLorenzi olukord värava all, teine poolaeg nagu tuldi ja tehti.Ja väravad tõesti olid suhteliselt individuaalselt löödud, suurest meeskonnatööst nagu juttu polnud.See ideetus ründefaasis polnud nagu kusagile kadunud, mis meid viimased kaks hooaega vähemalt kimbutanud on.Samas kui aeglast rünnakut ehitada ja vastane bussi ärapargib, siis ega ongi raske sealt vahelt mingi ime söödukomboga läbipugeda.

      Aga tahe oli võimas teine poolaeg ja kaitsetegevust kiidan ka !

      Forza Roma!
      sigpic

      Kommentaar


        Mitu korda peab ründaja mängu jooksul väravavahiga 1vs1 saama et te rahule jääksite?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mitu korda peab ründaja mängu jooksul väravavahiga 1vs1 saama et te rahule jääksite?
          Ma ei saanud küsimusest aru? Kui jutt käib gayviiniost, siis täpselt nii palju et vähemalt kolmest kuninga annist võiks ikka ühe raamide poole saata.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ma ei saanud küsimusest aru? Kui jutt käib gayviiniost, siis täpselt nii palju et vähemalt kolmest kuninga annist võiks ikka ühe raamide poole saata.
            Kondoom on teine teema. Olen nõus et ta tuleks sauna tassida ja puuhaluga see Arsenal temast välja vihelda. Küll siis pallid sisse ka minema hakkavad. Kiirust on negrul korralikult ja sobib hästi Totti läbisööte nillima.

            Mind pani õlgu kehitama hoopis see väide et rünnak on ideetu ja meeskondlikul ei suudeta seal midagi teha.

            Kommentaar


              Võtame siis kokku suvise shoppingu.

              * Osvaldo ja Lamela asemele Gervinho ja Ljajic + Borriello laenult tagasi. Kui Destro ka mõistliku aja jooksul mängima saab, siis võib rahul olla

              * Steki asmele De Sanctis - nojah ei näe vahet

              * Tachtsidise asemele Strootman - suvalise pinginühkija asemele boss ilmselt aastateks.

              * Marcose asemele Benatia (ja Jedvaj) - Hetke tase Benatial parem. Kui hea Marcos oleks võinud olla või mis temast saab, näitab aeg.

              * Lisaks boonusena toodi Maicon. - Kahe esimese mängu põhjal öeldes väga hea lüke. Ja kui pikas plaanis ei toida siis on alati torusiilis.


              Kokkuvõttes ma ütleks et väga ok suvi. Oss tuli müüa, seal polnud midagi teha. Ja siis Lamela ja Marcose rahadega toodi Benatia, Strootman, Gervinho ja Ljajic - Pole paha.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mind pani õlgu kehitama hoopis see väide et rünnak on ideetu ja meeskondlikul ei suudeta seal midagi teha.
                Esimest poolaega ikka vaatasid ? Selline hädine veeretamine käis palliga vastaste poolel, kus väga sihile ei jõutud.Mäng seisis üsna tugevasti.Mis ma öelda tahtsin oli see, et siiski oleme sisuliselt Serie B satsidega mänginud seni.Tugevamate vastastega saab sellest meeskonnast tõsisemat aimu.

                Eelmine hooaeg jh kyll väikestega koperdasime, aga see pole mingi näitaja.Trobikond tugevaid keskmikke on ees...
                Teine poolaeg oli väga ok.

                Oleks väravas vähe pädevam kiiper olnud,pakun, et Ljajici ja Pjanici kollid oleks olemata olnud.Maiconi oma oli ka õnnekas.

                Aga nuh samas ega need olukorrad sünnivadki tglt meeste individuaalsete oskuste pealt, söödud, triblad, löögid jm.

                Lihtsalt mida ma öelda tahtsin oli see, et meie mängupilt polnud piisavalt veenev, mõne suurema tiimi vastu pakun, et me oleks rohkem jooksupoisi rollis olnud ja hädas.
                sigpic

                Kommentaar


                  Julgen ennustada, et Garcia valib oma taktika ka vastavalt vastasele. Ootame ära ja siis hindame.

                  Kommentaar


                    Kas te teadlikult väldite juttu sellest, et Kimbaloula võib teiega liituda ? No seda huumorit ma tahaks küll näha, mida Roma fännid kirjutavad kui nende klubi Nõmme Kaljust mängija ostab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kas te teadlikult väldite juttu sellest, et Kimbaloula võib teiega liituda ? No seda huumorit ma tahaks küll näha, mida Roma fännid kirjutavad kui nende klubi Nõmme Kaljust mängija ostab.
                      Käi perse oma lolli jutuga.



                      “No one is hungrier than we are, Borriello one of us. Daje Roma!”

                      NB! Kui wikist otsida borriello, siis wiki uurib "Did you mean: bordello?"

                      Kommentaar


                        Mida huvitavat näitab wiki, kui otsid Adriano või Maiconi kohta?
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          nonoh,Roma super ost Strootman ei saanud siis isegi Vungiga hakkama - kiitus
                          Madridista

                          Kommentaar


                            http://www.ohtuleht.ee/540823 pareiks tahtis ka molli kütta.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar




                              Marco oma jalgpalluritest sõpradega.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                i only grow a beard

                                to hide my doublechin

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X