320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin unes et Itaalia mängis Brasiiliaga 2-2. Ei tasu seda väga tõsiselt võtta, kuna Tursa süül jõin ma eile Orikat

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Nägin unes et Itaalia mängis Brasiiliaga 2-2. Ei tasu seda väga tõsiselt võtta, kuna Tursa süül jõin ma eile Orikat
      Kas Totti lõi värava ka ?
      sigpic

      Kommentaar


        täpselt ei oska öelda. Aga mängus oli ta küll

        Kommentaar


          Osvaldo , "Ossivallo", "Who the fuck is Zlatan ? ", "Johnny Depp " 2.0 ??????



          Täiesti haige sarnasus väliselt ja mängustiililt

          Absurd
          sigpic

          Kommentaar


            Ma usun et AS Roma teeb täna ajalugu ja võtab kolmanda kuiva võidu järjest ja tõuseb sellega tabeli tippu ja on sellega hetke parim meeskond kogu maailmas. Ja nagu mu vanaisa juba õpetas, put your money where your mouth is
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Forza Parma!!

              Kommentaar


                Forza Roma! Forza Capitano!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ma usun et AS Roma teeb täna ajalugu ja võtab kolmanda kuiva võidu järjest ja tõuseb sellega tabeli tippu ja on sellega hetke parim meeskond kogu maailmas. Ja nagu mu vanaisa juba õpetas, put your money where your mouth is
                  ja ärasõnumine alka nyt
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Kas keegi leiab mõne postituse Soccerneti foorumist, kus count mõne panuse õigele poole oleks pannud? Ma leiaksin umbes kahe või kolme tosina jagu postitusi, kus need tulemused counti omadega risti on läinud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Garcia on idioot ja Balzaretti peaks saapad varna riputama. Kohutav raiskamine. Ma nägin juba unes ära et Biabany karistab ära ja nii ka juhtus. Imelik kuidas Lucarelli punast ei saanud , viga (Totti daiv) ja peale kaardi saamist läks pm kohtunikule juba füüsiliselt kallale, aga ei järgnenud teist kaarti wtf?
                      Ühesõnaga putsis ja teretulemast vana hea AS Roma!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        mängupildi järgi peaks skoor vähemalt vastupidu olema ja gervinho on puhas pask

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          ja ärasõnumine alka nyt
                          kus see mütsisöömise gif on?
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kas keegi leiab mõne postituse Soccerneti foorumist, kus count mõne panuse õigele poole oleks pannud? Ma leiaksin umbes kahe või kolme tosina jagu postitusi, kus need tulemused counti omadega risti on läinud.
                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Ma usun et AS Roma teeb täna ajalugu ja võtab kolmanda kuiva võidu järjest ja tõuseb sellega tabeli tippu ja on sellega hetke parim meeskond kogu maailmas. Ja nagu mu vanaisa juba õpetas, put your money where your mouth is
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Ootan huviga mida mäng suurtega tuua võib, senimaani võib ju 3-0 algusega rahul olla.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X