320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.
    Mida v/ttu sa ajad? See oli täiesti joonel olukord. Niigi võeti Boriellolt täiesti reeglitepärane olukord ära. Kohtunik hoidis Parmat tublisti, aga õnneks tugevam võttis oma ja lillad võivad lutti kahmata sest peremehed on tagasi ja kolmest kolm on tõsiasi niiet puhka oma lilla mordoriga jalga ja on ainult ÜKS Kuningas! Saad aru jah?! ÜKS KUNINGAS!

    F R A N C E S C O T O T T I !!!

    FORZA ROMA!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ja kutsun kõiki aega veetma derby mänguks , kusiganes seda grammilinnas ei näidata, kui kuulete seda lugu siis tähendab et olen lähedal ja kohe kohal.

      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.
        Algselt postitas count Vaata postitust
        Mida v/ttu sa ajad? See oli täiesti joonel olukord. Niigi võeti Boriellolt täiesti reeglitepärane olukord ära. Kohtunik hoidis Parmat tublisti, aga õnneks tugevam võttis oma ja lillad võivad lutti kahmata sest peremehed on tagasi ja kolmest kolm on tõsiasi niiet puhka oma lilla mordoriga jalga ja on ainult ÜKS Kuningas! Saad aru jah?! ÜKS KUNINGAS!
        Tra sa prääksud siin kogu aeg, nagu närvihaige peni
        Ma räägin, et näitas vaid korra ja nii tundus, aga ära sa c*nt sellest kohe nii leili mine. Tunne rõõmu, et vanameister skooris ja pane õhtul mõnuga.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Õnne count-ile,(selle lisapapi eest võiks ühe Roma fännide õhtu korraldada, Derby ühisvaatamisega), õnne kõigile Roma fännidele.Ei mäletagi, et oleks nii head hooaja algust olnud, vähemalt seni kuni mina olen streame vahtinud

          Kellegile midagi etteheita pole.

          Gervinhol olid jalad alguses kinni, kuid lõpupoole tekitas juba korralikult pahandust ja tuli surve alt hästi välja, eks vastastel olid ka juba jalad pehmed all, sellesmõttes hea käik mida Rudil kasutada mängu lõppudes.

          Totti oli taas maailmaklass!

          Balzaretti lahendused pole jh alati parimad, aga vähemalt mees jookseb ja rabab kaitses.

          Strootmanil esimene värav siis, üsna kindlalt penalt sisse, närvi on korralikult poisil.


          Mis natue häirima jäi oli see, et esimene poolaeg oli taas selline väga rabe ja meie palliveeretamine ei tahtnud kuidagi toimida, Parma lükkas kõvasti paremini söötu ja oli ohtlik.

          Täna oli muidugi õnne, et meile ainult 1 löödi.

          Tubli esitus igatahes ja peale mängu oli näha sädet meeste silmis, mida pole päris tükk aega tähelepannud.

          FORZA ROMA!!!
          sigpic

          Kommentaar


            Totti oma jh pigem oli täitsa joonel, lubatud piirides suluseisus. ( Enamus kohtunikke ilmselt oleks seal lipu püsti tõstnud kindluse mõttes).

            Borriello suluseisus tõesti tehti liiga, kus phmt oleks 1 v 1 tulnud.

            Aga Totti oma jh ei olnud suluseis.

            Rahulikku õhtut!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Tra sa prääksud siin kogu aeg, nagu närvihaige peni
              Ma räägin, et näitas vaid korra ja nii tundus, aga ära sa c*nt sellest kohe nii leili mine. Tunne rõõmu, et vanameister skooris ja pane õhtul mõnuga.
              See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.

              Ebavajalik provokatsioon on boldiga esiletoodud, niiet ründa kuningat ja sa ründad ka mind, õpi viigist rõõmu tundma ja austa endast bossumaid
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Väga kummaline tunne tekib nähes Maiconi jälle hästi mängimas. Söödud olid tal täna väga tasemel.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.
                  Ma mäletan viimase kolme aasta peale mingi ühte suluväravat (siis võideti ka mingi 3 värvaga see mäng). Aga Roma vastu on löödud neid hulgem + Roma ausaid väravaid suluks vilistatud. Et millest sa räägid?

                  Üldiselt oli meeldiv, et täna vesipalli ei mängitud (kuigi meil oli igaks juhuks 2 jugot algrivistusse pandud selle tarbeks) ja Parma oli üsna korralik nagu oodata ka võis. Cassano endiselt oskab, Biabiany kiirus on iga kaitsja hirm, aga see kuramuse Lucarelli oleks pidanud teise kollase saama hiljemalt siis kui Tottile vastu molu andis.

                  Igatahes võõrsil Parma käest 3p, tehke järgi või makske kinni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    See ainus kordus, mida minu striim näitas vihjas küll Totti suluseisule, aga noh, kui see nii ka oli, siis pole selles ju tegelikult midagi üllatavat.
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ma mäletan viimase kolme aasta peale mingi ühte suluväravat (siis võideti ka mingi 3 värvaga see mäng). Aga Roma vastu on löödud neid hulgem + Roma ausaid väravaid suluks vilistatud. Et millest sa räägid?
                    Kuskilt ei maksa välja lugeda mitte ainsatki vihjet Roma minevikule.

                    Seesama lahe piirikohtunik vilistas Boriellole suluseisu, kuigi tal oli veel sinna omajagu maad. Kui counti ajas vihale osa minu lausest, mille ta boldis välja tõi, siis võib tegelikult sealt välja lugeda sellesama olukorra ja peakohtuniku käitumine nii mõneski olukorras tekitas samuti küsimusi.
                    Seesama Lucarelli tõmblemine kohtuniku kallal. Pizzarol piisas viimati ühest lausest ja punane välkus, aga tema läks peaaegu kallale ja ei juhtunud midagi.
                    Samas lendas Pjanic lendas kõrge jalaga sellesama Lucarelli pea poole ja vist isegi puutus seda, aga piisas väikesest vabandusest ja olukord lahenes. Nii mõnegi kohtuniku puhul oleks seal kollane näidatud.
                    Amauri mängis peale vilet palli, aga ei nähtud põhjust teda karistada, mis siis, et see vist isegi reeglites kirjas, et hoiatada tuleb.
                    Itaalia kohtunikud eksivad ja kahjuks üsna tihti, mistõttu WTF asemel tulebki nüüd vist lihtsalt s*it happens öelda.

                    Head ööd.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kuna mängy eu näunud, siis ka küsimus, miks Totti penaltit ei löönud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kuna mängy eu näunud, siis ka küsimus, miks Totti penaltit ei löönud?
                        Oli välja vahetatud.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Kuna mängy eu näunud, siis ka küsimus, miks Totti penaltit ei löönud?
                          K: Aga miks Borriello ei löönud?
                          V: Sest DDR ei lubanud

                          Kommentaar


                            Tänane mäng oli vinge välja arvatud see essa poolaja lõppuosa. Suurepärased väravad löödi ja tabelis võeti koht sisse 2 positsioon.

                            Tore, et Capitano skooris ja avas väravatearve. ON AINULT 1 CAPITANO

                            Florenzi hull tööloom+süper gol.

                            DDR is back on track.

                            Strootman ülikõva vend ikka, DDR ja Strootman incridibile kooslus(mina paneksin Kevini Man of the matchiks).

                            Pjanic oli ka täna hea, ilus värava sööt.

                            Ljajic ja Gervinho ka ok mõlemal oli nii häid kui ka kehvasid hetki mängus, Gervinho oli mängu lõpus väga hea, teenides pennu ja head karistus löögid.

                            Balzal täitsa hea mäng täna kuigi juhe jooksis vahel vennal kokku.

                            Castan oli kah ok, ainult se värav jäeb tema süüle.

                            Benatia ja Maicon olid ka tasemel.

                            DeS väravas oli ka hea, ainult need mõned tema ebakindlad välja tulekud panid kukkalt sügama.

                            Terve meeskonna hinne mängule 4+++







                            ALE FORZA ROMA ALE FORZA ROMA ALE FORZA ROMA ALE ALE ALEEEEEEEEEEEEEE!!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                            Kommentaar


                              18 - Francesco Totti has scored 18 goals vs Parma in Serie A: his favourite target in Italy. Charm.

                              Kommentaar


                                Tahaks mainida, et tõsiselt ilusad mänguvormid on AS Romal ning tulemused on ka sellised viimaste aastate mitteomalikud. Sel hooajal sihiks CL?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X