320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt oleme üle olnud, aga Torino on paar päris ohtlikku kontrat korraldanud. Samuti oleme põhjustanud kaks karistuslööki kasti lähedal. Cerci on ootuspäraselt hea. Juhime tänu Strootile, kes peale värava löömise, blokeeris väga kavalalt ära Cerci teise trahvilöögi, mis müüri alt läks.

    Kommentaar


      Miks Balzaretti sellist vilet Toriino fännidelt saab? Iga puute peale tuleb kõvem vilekoor. Muidu on mees ise ikka äärmiselt sitt. Tõesti on vedanud et Cerci meeles on pidanud, kelle veri temas voolab. Teine sitahäda on Maicon, üldse ei saa hakkama, ründes rikub kõik ära. Ja härra Borriellost ei hakka parem rääkimagi. Hämmastama panev on teda 40 minutil kops koos hingeldamas näha , tüüp on ühe korra palli puutunud ja ülejäänud aja lihtsalt tujutseva näoga mööda platsi ringi jalutanud ... a ei, ühe lolli vea tegi ka vastase kastis ja viitis täiesti mõttetult aega kohtunikuga vaidlemisega. Ülejäänud mehed mängivad oma kohad välja. Eriti kiidaks Pjanicit, Florenzit ja muidugi De Rossit.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Miks Balzaretti sellist vilet Toriino fännidelt saab? Iga puute peale tuleb kõvem vilekoor.
        Ilmselgelt on asi selles, et ta liikus 2005.aastal Torinost Juventusesse.

        Kommentaar


          Ta on endine Juventuse mängija. (Võibolla on selles asi)
          Balzaretti on ka endine Torino mängija ja kasvandik.


          Minust jõuti ette.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            Nojah samal ajal kui üks meeskond lööb suluseisust väravaid ja saab kastist väljas tehtud vea eest penalti ja üks teine prügine meeskond saab eriti pehmosid pennusid, lastakse Roma jälle üle. Kaks pennud andmata 1-1 seisul. Sama sitt mis eelmised aastad. Ilus seeria oli nii vaja putsi keerata, hale ja inetu.


            EDIT: Torino oli täisa ok, kuni nad mingi 80min paiku Chievo vastu välja vahetati

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Tõesti on vedanud et Cerci meeles on pidanud, kelle veri temas voolab.
              Nojh.

              Kuni Torinolaste väravani olid mehed kuidagi uimased. Igas võitluses tundus võõrustajate jalg paar sentimeetrit pikem olevat. Pärast viigistamist parkisid bussi ette ja sinna need kaks punkti jäid.

              Borriello kerged kukkumised olid ühed kõige frustreerivamad hetked täna õhtul.

              Kommentaar


                Nii tuli siis seekord viik, tuleb seekord sellega rahul olla.
                Ülejäänud foorumi rahavas on arvatavasti ülirõõmsad Roma viigi üle (eriti itaalia foorumi), välja arvatud romanistad.
                NING KOHTUNIK MINGU PERESSSE!

                Forza ROMA !!!!!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Kohtunik oli ikka täielik munn. Ja Borriellot ma enam näha ei taha, mees kukub söötu vastu võttes ka pikali. Aga 11 mängu ja siiamaani kaotuseta, kui nii vaadata siis peab ikka veel rahul olema. Mehdi võttis oma kollase ära ilusti vähemalt.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Olen hetkel segaduses , et kummale anda mängu kõige "värdjama m*nni ahvi piidri tiitel" , kas härra m*nninägu kohtunikule, või debiilik-Garciale. Toriino "väravat" ei saa kuidagi muud moodi kirjeldada, kui et Banti pidi mõtlema "Tra kui Toriino siit mängust seda ise ära ei löö, siis on see minu püha kohus lubada neil selle palliga väravasse joosta"! Värdjas ahv raisk! Ja no Garcia lineupp. Mida t*ra v/ttu??? Miks on väljakul Boriello ??? MIKS??? Kui poolajaks ikka selge polnud et selline ahv ei ole jalgpallur, siis ... no tra ma ei või. Ja millal Florenzi ründajana funktsioneeris ilma Totti stiilis mängjata tema kõrval? ÄKKI MITTE KUNAGI! Poolajaks oleks pidanud ka selge olema et Balzaretti joostakse varem või hiljem üle ja et ta on sitakott ja samamoodi oleks pidanud selge olema et Maico on üks värdjas peerune ahvivärdjas nahhu/! Miks neid ahve varem välja ei vahetatud? Miks selline frigiidselt sitt mängujoonis? Tra ma ei või. Võimalus on teha ajalugu, aga Garcia künnab hoopis mõnuga s/tta. See pole vabandus et Gayviinho ja Totti vigased on. Meil on nahhu/ Caprarid, Ljaicid ja ma ei tea tra kes veel olemas, sa ei pea nahhu/ mingit t*rastunud Borriellot väljakule saatma. V/ttu mingile Toriino sitale oma seeria ära mängida. skergiksegjsejgösejgoseögjesrgusrlkögfblhdthtd
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      AHAHHAHAHAHAHAH. Super lihtsalt.
                      Natukene tugevam vastane vastu tuleb siis on kohe puuks ka, hea näide tänasest.

                      Kommentaar


                        Peab tänama De Sanctist, kes päris mitu korda päästis halvimast.

                        Benatia sai miskise vigastuse, et väljavahetati ?

                        Üldiselt peale seda kui värava lõime, siis muutusime passiivseks ja ise enam ei kontrollinud mängu, täielikult andsime käest phmt mängu.

                        Liiga palju rünnakuid sumbus Maiconi äärele ja ega Florenzigi mängis sinna ennast mitu head korda kinni.

                        Nii Maicon kui Balzaretti mängiti täna äärtel kõvasti üle, pole midagi öelda.

                        Ega kui vahetusest pole ühtegi reaalselt mänguehitajat ega korralikku ründajat võtta, v.a Ljajic, siis on raske oodata mängumuutust.

                        Bradley-Burdisso põhis ja mängupilt sama nagu eelmised hooajad.

                        De Rossi tõesti vist mängis täna sügavamal, sest täna oli pildilt ikka päris kadunud.

                        Viimased mängud on kõik tglt olnud sellised üle kivide-kändude, see vääratus kaugel polnud.

                        Täna mingist üleolekust oleks olnud liigne rääkida, sest Torino tundus ikka igakülgselt teravam ja julgem meeskond, eesotsas Cerciga.

                        Kokkuvõttes no Totti no Party!

                        Aga ka punktiga peab rahul olema, suuri idiootsusi ei tehtud õnneks.

                        Forza Roma!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Roma võitude seeria = Valimised eestis

                          Mingil hetkel oli showd korralikult, aga lõpus hakkas ära tüütama. Hea, et läbi sai.

                          Aga kiitus ikkagi, rekord on võimas saavutus ja võite üsna kindlalt CL mängude peale loota vähemalt praegu.

                          Juve-Napoli järgmine nädal, Roma võidab selles mängus niikuinii, üks kahest kaotab puntke. Sassuologa kodus ei tohiks probleeme olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Debs Vaata postitust
                            AHAHHAHAHAHAHAH. Super lihtsalt.
                            Natukene tugevam vastane vastu tuleb siis on kohe puuks ka, hea näide tänasest.
                            Ma ei ütleks, et "kohe puuks ka". Aga noh, arvatavasti sa mängu ei näinud. Kõiki mänge niikuinii ei võida ja punkt võõrsilt pole ka üdini halb.

                            Kommentaar


                              Borriello oli tõesti megasitt, ei mingit teravust, kiirust jne..kreatiivsuselt ja vastaste ettevõtmiselt täiesit mõmm tüüp!Eks ta ilmselt on puhtalt trennides tubli olnud vm.-ga respecti väljateeninud.

                              Caprari pingitamine on tõesti imelik, Pescara eest oli väga terav eelmine hooaeg.

                              Kohtunik kohtunikuks, aga ise olime sitad ja tglt ega mingeid megaohtlikke olukordi kastis me luua ka ei suutnud, pennu olukorrad tglt olidki sellised, et mõni annab mõni mitte.

                              Aga ma üldse ei imesta kui Borriello alustab ka järgmine mäng kindlalt põhis ja taktika on sama täielikult.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Olen hetkel segaduses , et kummale anda mängu kõige "värdjama m*nni ahvi piidri tiitel" , kas härra m*nninägu kohtunikule, või debiilik-Garciale. Toriino "väravat" ei saa kuidagi muud moodi kirjeldada, kui et Banti pidi mõtlema "Tra kui Toriino siit mängust seda ise ära ei löö, siis on see minu püha kohus lubada neil selle palliga väravasse joosta"! Värdjas ahv raisk! Ja no Garcia lineupp. Mida t*ra v/ttu??? Miks on väljakul Boriello ??? MIKS??? Kui poolajaks ikka selge polnud et selline ahv ei ole jalgpallur, siis ... no tra ma ei või. Ja millal Florenzi ründajana funktsioneeris ilma Totti stiilis mängjata tema kõrval? ÄKKI MITTE KUNAGI! Poolajaks oleks pidanud ka selge olema et Balzaretti joostakse varem või hiljem üle ja et ta on sitakott ja samamoodi oleks pidanud selge olema et Maico on üks värdjas peerune ahvivärdjas nahhu/! Miks neid ahve varem välja ei vahetatud? Miks selline frigiidselt sitt mängujoonis? Tra ma ei või. Võimalus on teha ajalugu, aga Garcia künnab hoopis mõnuga s/tta. See pole vabandus et Gayviinho ja Totti vigased on. Meil on nahhu/ Caprarid, Ljaicid ja ma ei tea tra kes veel olemas, sa ei pea nahhu/ mingit t*rastunud Borriellot väljakule saatma. V/ttu mingile Toriino sitale oma seeria ära mängida. skergiksegjsejgösejgoseögjesrgusrlkögfblhdthtd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X