320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh klounid....mis ma ütlesin....Peenistez tõmbab kangi maha ja kohe hakkasid asjad liikuma....
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      See Mertens on päris hääää mängumees. Ja Peenistez näeb kohe saledam välja, kui vetsus käidud. Onju nii pealinna lesbarid?
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Tundub, et Peenisteze sool ikka päris lõpuni ei tühjenenud, oleks pidanud pool minutit kauem istuma, siis ilmselt oleks väljamänginud.

        e: või sai poolaja paus ennem läbi.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          See Mertens on päris hääää mängumees. Ja Peenistez näeb kohe saledam välja, kui vetsus käidud. Onju nii pealinna lesbarid?
          Ainuke loogiline osa selles lauses on, et Mertens on tõesti hea!
          "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

          Kommentaar


            Lamenez Kolmas on ikka üks suur hunnik sitta. Kolm väga head kohta oli, kus oleks saanud sööta värava alla vabale mehele , kus oleks saanud kerge värava, aga ei, ikka vaja oma vildakaid paugutada. Hea et Pjanic-Kandoss päeva päästsid, muidu oleks nõudnud selle ahvi minema saatmist.

            De Sanctis tegi omale poistele kingituse. Tõsine sitanäpp värav. Loodame et rohkem kinke pole plaanis teha.

            Pjanic-Jointman-Totti-Gervinho kooslus on ikka väljaspool seda universumi.

            Järgmisena siis Nazio kanapead. Peaks tulema kerge ülesõit Rehast ja tema Gayta ümberlõigatutest.

            FORZA ROMA!

            e: 8 milli eest 8 väravat. Pole paha kuue kuu eest!

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Üldiselt peab mänguga rahul olema, esimene poolaeg oli väga ilus, teine enam mitte niiväga.

              Ei saagi aru, kas vihm halvas natuke meie mängu või siis kohene 2-0 turvaline edu võttis kuidagi motivatsiooni maha, aga kuidagi jube tujutuks ja ideetuks muutus kogu meie palliliigutamine teisel poolajal.

              Peale 2-0 üritati veel mehiselt edasi ja polnud ka suurem skoor kaugel esimesel poolajal.Ljajic muidugi tegi ka oma kohustuslikud brainfartid ära.Üldse peab nentima, et hooaja alguse Ljajic on ikka väga kaugele kadunud ja isegi mitte ei näita eelmise hooaja fiore hoogu.

              Vahetused olid nagu nad olid, otseselt kehvi mehi väljakule ei toodud, kuid mulle tundus, et täna Pjanic ei saanudki väga ennast käima, vähemalt millegi positiivsega silma ei paistnud.
              Mis ma öelda tahan on see, et vahetused ei toitnud mängupildi mõistes, pigem oli tunda ebakõla meestevahel.

              Gervinho muidugi täna päästis meid, mehe realiseerimisoskus on kõvasti paranenud hooaja jooksul, enam ei luhta niipalju võimalusi ja lööb ka poolikud võimalused ära.

              Napoli oli tglt väga tubli ja terav, eriti Insigne, kes ikka suudab nõelasilmast läbipugeda oma tehnikaga, et nende väravad päris tühjast kohast ei tulnud, individuaalset klassi meeskonnal jagub.

              3-2 jätab kõik võimalused lahtiseks ka teiseks vooruks, seega põnevust tuleb sellesse poolfinaali veel küllaga.

              Peale esimest poolaega tundus, et 3-0 ja kindel edasiminek on tulemas, kuid Napoli suutis üllatada ja meie kaitseliin negatiivses mõttes üllatada.

              Aga oli põnev jalgpalliõhtu ja nägi palju väravaid.

              Forza Roma!!!
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Lamenez Kolmas on ikka üks suur hunnik sitta. Kolm väga head kohta oli, kus oleks saanud sööta värava alla vabale mehele , kus oleks saanud kerge värava, aga ei, ikka vaja oma vildakaid paugutada. Hea et Pjanic-Kandoss päeva päästsid, muidu oleks nõudnud selle ahvi minema saatmist.
                Ega kui aus olla siis Destro on ka ikka suht kehvake, pakun, et Ljajici ja Destroga oleks me täna väravatelöömises kuivale jäänud.Borini oli ikka vähe teisest klassist mees, lisaks fakt, et me müüsime Borini, panime pappi juurde ja soetasime Destro.Individuaalselt minumeelest Destro väga " ei luba" skoorimise mõttes, kui pall just kõksu jala peale ei satu.Küll ta libastub ja takerdub ja siis on särgikäised suus jne...
                sigpic

                Kommentaar


                  Arvata on, et mind tehakse maatasa, aga tõepoolest Peenistezes soolestik ei saanud päris puhtaks ja ennem mängu õgitud gebabi eine kindlasti asja paremaks ei teinud. Rõhutan ENNEM MÄNGU õgitud gebabi eine......kasutades seedimisvalemit s2/x=y saame tulemuse, et gebab jõudis tagaukse juurde umbes 83 minutil. Ja peale seda tekkisid ka Napoli mängus lüngad ja arusaamatused. Ühesõnaga see mäng läheb täielikult Peenisteze kraesse. Mida vittu sa pekk õgid ennem mängu?????


                  Väike naer muidugi Bocky kommentaarile.....Keita-Candreva duo paneb teid kärbseseeni sit*tuma!!!!!!!!!!!

                  FORZA LAZIO!!!!!!!!!!MERDA RIOMMA!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Arvata on, et mind tehakse maatasa, aga tõepoolest Peenistezes soolestik ei saanud päris puhtaks ja ennem mängu õgitud gebabi eine kindlasti asja paremaks ei teinud. Rõhutan ENNEM MÄNGU õgitud gebabi eine......kasutades seedimisvalemit s2/x=y saame tulemuse, et gebab jõudis tagaukse juurde umbes 83 minutil. Ja peale seda tekkisid ka Napoli mängus lüngad ja arusaamatused. Ühesõnaga see mäng läheb täielikult Peenisteze kraesse. Mida vittu sa pekk õgid ennem mängu?????


                    Väike naer muidugi Bocky kommentaarile.....Keita-Candreva duo paneb teid kärbseseeni sit*tuma!!!!!!!!!!!

                    FORZA LAZIO!!!!!!!!!!MERDA RIOMMA!!!!
                    Mis kellaajal olid söödud esimesed kaks kebabi ?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Tundub, et sa oled suht jalgpallivõõras inimene! Iga kursis olev jalgpallifänn teab, et härra Peenistez ei söö kunagi üle ühe kebabi päevas(teeb paksuks)! Minuteada sõi ta 15.00 kaks XXL Milano Pizzat ja kell 19.25 sööb ta alati pastat koos juustuga nii umber 2,5-3kg.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Destrost veel niipalju, et ma olen üsna kindel, et Nico Lopeze,Berisha,Sanabria,Paredese kasuprotsent oleks üsna sama.Mind pole suutnud Destro veel uskuma panna, et ta on tuleviku itaalia ründekunn või siis pole suutnud ärapetta.

                        Samas tänases mängus võib panna talle vabanduseks ka selle, et pall lihtsalt väga ei jõudnudki temani ja kui jõudis siis oli brainfart.
                        Destro jooksud ja liikumised kaitsete vahel on muidugi kohati päris head ja nina tundub mehel olevat, kuid individuaalsete oskuste poolest ilmselt saavad enamik serie A kaitseid temaga üsna lihtsalt hakkama.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Tundub, et sa oled suht jalgpallivõõras inimene! Iga kursis olev jalgpallifänn teab, et härra Peenistez ei söö kunagi üle ühe kebabi päevas(teeb paksuks)! Minuteada sõi ta 15.00 kaks XXL Milano Pizzat ja kell 19.25 sööb ta alati pastat koos juustuga nii umber 2,5-3kg.
                          Ma jalgpalli võhikuna küsiksin siis, kas Peenistez on ka eesti köögiga tutvunud ja on ta oma ühekülgsesse menüüsse leidnud midagi sobivat ?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Ma jalgpalli võhikuna küsiksin siis, kas Peenistez on ka eesti köögiga tutvunud ja on ta oma ühekülgsesse menüüsse leidnud midagi sobivat ?
                            Ma pole küll sama suur ekspert kui seda on UUU, aga julgen arvata, et kui Peenistez sööks näiteks hapukapsast ja verivorsti, siis istuks ta päris mitu mängu järjest potil ja väljaku äärde tal asja poleks.
                            "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Seti I Vaata postitust
                              Ma pole küll sama suur ekspert kui seda on UUU, aga julgen arvata, et kui Peenistez sööks näiteks hapukapsast ja verivorsti, siis istuks ta päris mitu mängu järjest potil ja väljaku äärde tal asja poleks.
                              Jep, mõtlesin ise ka sinnasuunas, hapukapsas peaks torusiili ikka liikuma panema Peenistezel.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                kell 19.25 sööb ta alati pastat koos juustuga nii umber 2,5-3kg.
                                UUU sõnade kinnituseks on netti lekkinud ka pilt, mis on tehtud paar tundi ennem mängu peale 3 kilo pasta söömist.

                                Pilt avanes selline:

                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X