320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu on esiteks palju normaalsem ja ilusam koht, kui see trastanud Tallinn muide....just saying....miks? Probleem lamab praegu Maarjamõisas.....
    Kahjuks ma ei saa oma kostüümi Sulle laenata. Mul nii head mälestused viimasest bachelor partyst.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Minu lemmik alafoorum mida lugeda peale stressi rohket päeva. Kahju, et Roma iga päev ei mängi
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Edit:


        CL FAIL---------Check
        Scudetto FAIL-------Check
        DeRossi to MLS after Scudetto win FAIL-------Check
        Financial loss 40+millions and getting worse FAIL---------Check
        CL spot FAIL------------
        Europa League FAIL---------Check
        TIM Cup FAIL------------------
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Edit:


          CL FAIL---------Check
          Scudetto FAIL-------Check
          DeRossi to MLS after Scudetto win FAIL-------Check
          Financial loss 40+millions and getting worse FAIL---------Check
          CL spot FAIL------------
          Europa League FAIL---------Check
          TIM Cup FAIL------------------
          Miks TIM Cup'i taga check'i pole?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar




            Ma olen nüüdseks juba üle aasta andnud endast parima et saada lahti sellest prantsusmaa mustast katkust. Kahjuks tulutult. Pärnu ja Lääne Eesti AS Roma kontori eestvedajana tunnistan oma kaotust ja vabandan kõikide kaaskannatajate ees. Ma olen teid alt vedanud. Ehk oleks ma pidanud rohkem proovima. Ühendust võtma Garcia endaga. Nüüd kahjuks pole sellest enam kasu. Kahju on tehtud. Väga suur kahju. Sellest klubist ei ole enam järel midagi peale veriste varemete...

            ...Spalletti....

            ...kauges pimeduses kuulen ma vaikselt vilisemas ...."...Spalletti..."

            Kas vana kiilakas tuuakse homme või täna. Aga see peab juhtuma. Meil ei ole enam kuskil langeda. Kõik langused on tehtud. On ainult tõusta. Totti ei pea karjääri lõpetama sellises häbis. Florenzi ei pea võitlema sellise häbi eest!!! AS Roma väärib treenerit. AS Roma väärib tõelist treenerit. AS Roma väärib Spallettit. Kui kusagil on olemas kõrgemad jõud, siis palun võtke mu palvet kuulda. Uuel hooajal Euroopast välja jäämine on praegusel hetkel fakt. Pange treeneriks kasvõi Totti. Pange treeneriks kasvõi Lobont.

            ...

            ...tehke midagi....

            FORZA ROMA
            1927
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Peale seda Signor Countile mitte anda iga aastast Suurima fänni auhinda oleks häbi tervele Soccerneti foorumile. Respect Count...
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Misasja Kuna te sealt juba välja langesite....sai ühe kajaka maha jälle pandud...aitähhh Francesco...aitähh Sulle sõber!

                  Edit II

                  CL FAIL---------Check
                  Scudetto FAIL-------Check
                  DeRossi to MLS after Scudetto win FAIL-------Check
                  Financial loss 40+millions and getting worse FAIL---------Check
                  CL spot FAIL------------
                  Europa League FAIL---------Check
                  TIM Cup FAIL------------------Check

                  1 2 Go
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Lõpuks võiks ju nüüd ka siis Ucan mänguaega saada, kes oli tõsiselt hea pre-seasonil ? Andekaid mänguehitajaid nagu ei ole meil platsil.

                    Pjanic on nt liigne triblaja ja lohakas seal keskväljal palli ületoomisel.

                    Gervinhod-Iturbed oskavad ju ainult pea ees spurtida.

                    Ljajic, minu jaoks jääb miskit otsustavat temas puudu, selline Menezilik, isegi Lamela tundus etem ohtlikuselt ja väravate skoorimiselt.Mulle tundub, et selle mehe potentsiaal jääb realiseerimata.Miskine raevukus ja nahhaalsus puudub temas, kuigi skilli ja värki on.

                    De Rossi- kehv vorm.

                    Castan-ajuopp

                    Ibarbo-koheselt vigane

                    Dumba-poolvigane ja ülisitas fitness levelis, isegi sitem platsil olnud kui meie eesti koondise halvimad ründajad.

                    Strootman -vigane ja pea 2 hooaega outis

                    Liiva-Vagiina ostmine.

                    Cole - vale otsus järjekordselt

                    Balzaretti vigastus.

                    Rudi- üheülbaline taktika.

                    Miks samas Rudi ei saanud ka väga taktikaliselt muuta oma mängu, on vast ka selles, et meil sisuliselt polegi sellist kastimeest a“la Cavani-Ibra-Gomez-Falcao.

                    Destro ei toiminud väga hästi kuna siiski suht lühike ja tehniliselt kehvake.

                    Iturbe-hinnalipiku kohta ikka väga mannetu mees, ei saa aru kust ta nii pommitas eelmine hooaeg, tundub nii üheülbaline ja kaitsjatele kerge saak, see Papu Gomez , kes kunagi Catanias mängis ja alati meie vastu säras tundub ka hetkel asjalikum.


                    Vaadates, et meie ääred on kyll kiired jne, siis nt söödu ja tsenderdusoskusi neil pole,lisaks pole ju reaalselt ka kasti kedagi panna.

                    Mina leian, et ülejäänud hooaja võiks lasta nt vabalt Verdedel,Ucanidel,Florenzidel möllata lasta.

                    Unustasin ju ka Maiconi, kes ju tglt oli üks põhijõudusid ründefaasis omal äärel, kes mäletab, siis oli ta kordades efektiivsem kui Iturbe,Ljajic,Gervinho jne...ehk siis enamik meie ründejõust.

                    Benatia- lahkumine oli kahtlemata üks suurimaid pauke, kyll mitte esmapilgul, kuid igast aspektist kiirgab tema puudujääke, võib isegi öelda, et ta oli eelmise aasta võistkonna süda.

                    Forza Roma!!!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kui muidu oleme kiitnud Sabatini tehinguid, siis seekord on korralik põlvelask tehtud:

                      + Liiva-Vagiina 7 milli
                      + Ibarbo 15 millli
                      + Dumba 15 milli
                      + Iturbe 28 milli
                      + Cole
                      + Emmanuelson

                      Selle asemel oleks piisanud kõigest: + Romagnoli jätta, kes sai ka vasakul äärel väga hästi hakkama
                      + Pastore (Rabiot)
                      + Toni (Llorente või keegi muu vähe pikem koljat, miks mitte ka Osvaldo tagasi)
                      + Shaqiri 13-15 milli eest.
                      + Balanta või see Serbia kaitse Lillest või miks mitte ka Kjaer tagasi
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ibarbo nii palju? Ja kas Yanga-Mbiwa odavam polnud?
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar






                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Kas see on see sama mees kes 2004. aastal platsile jooksis ja palus mängu peatada?

                            Kommentaar




                              There are reports Roma met Luciano Spalletti in Miami to discuss a possible return.

                              According to Sportitalia, the club is looking to the future without Garcia, but also keeping an eye on the past.
                              It’s reported that Roma President James Pallotta met with Spalletti in Miami on Friday evening to discuss a possible return to the Olimpico.


                              It would be a comeback for Spalletti, who was much-loved at Roma from 2005 to 2009, lifting the Italian Super Cup and two editions of the Coppa Italia.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Aga tal saab leping Zenitiga alles 30. juuni läbi, kuigi ta sackiti sealt?
                                What's up with that?
                                Igastahes - kohest lahendust garciörra vastu Spalletti näol ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X