320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Noh vähemalt Innocent kaotas ka oma süütuse Lazio pedekarjale ilusti ära Ja veel 2 korda.
    Innocent kaotas oma süütuse juba Interi vastu
    Tema senise 4 mänguga 4 väravat relegatsioonitiimi eest pole üldse paha. Järgmine ohver tal loodetavasti Juve


    Vaatasin ainult esimest poolaega. Päris lõbus oli.

    Kogu mängus tegi Siena kokku 4 pealelööki, millest 3 väravale. Oops..., kõik leidsid tee võrku
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Tema senise 4 mänguga 4 väravat relegatsioonitiimi eest pole üldse paha. Järgmine ohver tal loodetavasti Juve
      Kolmes alustatud mängus 7 pealelööki ja 4 väravat. Pole tõesti paha mehe kohta, kelle hooaja esimese poole saldoks jäi Lorientis vahetusest sissetuldud kolm minutit, mille järel sai punase.

      Muidugi Šveitsi koondiseski jala platsile pannud Innocent Emeghara oma näo järgi kuulub Nigeeria klubisse "passi järgi 23, näo järgi 33"

      Kommentaar


        Eile sai vaadatud Siena-Lazio mängu koos UUU-ga Eesti peakontoris, peab mainima, et päris lõbus üritus oli, isegi UUU sai kõhulihased valusaks korralikult ja söödud pizza seedus ka vist tänu sellele tal 10 minutiga ära, sest peale 61 minutit 3-0 seisul ütles ta mulle, et läheb käib "korra" kehakergendamas ära.Kuna tegemist on UUU peakontori ainukese kemmerguga, mis ei ole just teab mis suur, siis olin ma isegi sama hädaga silmitsi kusagil "70 mänguminuti aegu", UUU-d muidugi tagasi veel ei olnud ja võtsin ma siis sammud kemmergu poole.Jalutasin oma paljaste varvastega üle jääkülmade kahhelkivi plaatide, koridor oli külm (kütmata) , kitsas ja juba kaugelt oli tunda fekaalilabori lõhna, kus ilmselt keegi 3 kursuse tudeng oma laborandi katseid oli tegemas, jõudsin ma siis määratletud sihtkohani ja mind valdas siiras äratundmisrõõm, mida on jõutud juba karikatuurina esitleda Gazzetta tänasel esikaanel:



        Pärast intsidenti tõmbasin kiirelt riided selga ja tormasin peakontori uksest välja kõige lähemal asuva ehitusplatsi plastikkemmergu inventari inspekteerima, ennem kui "häda" oleks jõudnud mul silmanägemise äravõtta.

        UUU kui oled tagasi, siis ehk räägid mis lõpptulemus jäi ? Kas Saha paugutas korralikult vahetusest ? Tahaks loota, et Saha päästis teile vähemalt viigipunkti!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Muidugi Šveitsi koondiseski jala platsile pannud Innocent Emeghara oma näo järgi kuulub Nigeeria klubisse "passi järgi 23, näo järgi 33"
          Võimalik et kuulub ka Caster Semenya'ga sarnasesse klubisse, vähemalt minu facebooki bing translatori arust.

          The Nigerian, emigrated to Switzerland in 12 years to follow its mother, has arrived on tiptoe in Italy after a little happy experience at Lorient. Two years of bench, before finishing at Siena after the sale of Mancini. No surprise that burns even thoughts, inside and outside the camp. Time will tell who she really is. (Translated by Bing)
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            kuidas eile mäng läks

            Kommentaar


              Algselt postitas TOTTI Vaata postitust
              kuidas eile mäng läks
              Sooviks ka eilse mängu tulemust teada, olen põhimõtteliselt igaltpoolt otsinud aga tundub, et tulemused nii värsked, et pole veel jõutud üleslaadida.

              Ühesõnaga ehk on mõnel Lazialel, kes kohapeal viibis võimalik tulemust sheerida?

              Lisaks huvitab mind veel see: Kas Saha skooris ?

              Kas Pedekoovitsi töökoht on endiselt sama kindel kui Tare oma?

              (Küsimusi on rohkem kui vastuseid)
              sigpic

              Kommentaar




                Igatsete Muslerat ka vä? Maailma parim väravaht pidi olema, siinsed Lazio tegelased teadsid rääkida kunagi.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Sain nüüd UUU-lt SMS-na mängutulemuse, kuid miks väravalööjad märkimata jätsid?

                  Kas Saha lõi 2 väravat kogunisti, selline purakas on mehel treeningutel jalga kogunenud?

                  Mõtlen, et sellist väravamasinat tahaks ehk isegi oma elusilmaga ülekaeda,vahepeal isegi mõtlesin, et äkki oleks pidanud broneerima piletid SUURMÄNGULE Lazio-Pescara aga nüüd olen ma selgelt hiljaks jäänud ja kahetsus hinges...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Nii, jõudsin just tagasi kodumaale. Sai siis vahepeal Marko ja Jaaniga ,Nordea jahil oldud. Mis sest, et nad juba ammu kodus on.
                    Võit oli kindel, aga sellise kahtlase väärtusega.
                    Konko on väidetavalt 45 päeva outis....see on VÄGA halb uudis. Tema asendaja Pererinha sai muidugi väga hästi hakkama. Hetkel paistab väga hea täiendus olema.
                    Mis puutub Muslerasse siis imegi Sneijderi vänta ja kütku teineteisele rosinasse. On ju mõlema näol tegemist tavaliste merchenaridega. Meil on Federico Marchetti!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Ma saan aru,et viga ja karistuslöök...aga otse punane. Polnud ju viimane mees....Kollane oleks õiglane!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                        Ma saan aru,et viga ja karistuslöök...aga otse punane. Polnud ju viimane mees....Kollane oleks õiglane!
                        See mitte penalt ei pidanud olema?
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bart Vaata postitust
                          See mitte penalt ei pidanud olema?
                          Väljaspool kasti oli ju viga.
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                            Väljaspool kasti oli ju viga.
                            Ei tea, ise sain aru et oli penalt aga kohtunik ei tahtnud seda anda vist
                            Adiós amigos

                            Kommentaar


                              Uskumatu,et lasete end Milano suvalisel klubil, nii tümitada....
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Kas Sahal on juba hattrick käes? Peaks lubama küll ju
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X