320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võit! Brocchi karjäärile kuldne (hõbedane-mida iganes) punkt, see oli miinimum, mis me legendaarse pocket-battleshipi heaks teha suutsime



    ps. **** off MMAtu, mädane genoas, narva transis või kus iganes, sa oled suur ümmargune 0 (miinus klose assist) võrreldes makinwa, stankeviciuse või isegi fkng manfrediniga võrreldes

    Kommentaar


      Lugesin, et Mauri kutsus publikust tagasi Saha, et ta medalile järgi läheks. Nimelt peale nende mõttetute lesbide võitmist tuli Saha tribüünidelt alla, et meeskonnaga kaasa elada. Tseremoonia algades, aga pöördus tagasi. Seda märgates kutsus Mauri mehe kaasa ja saatis ta viimasele medalile järgi. Nimelt võtab viimase medali meeskonna kapten. Ma isiklikult ei tea Saha kohta midagi ja mängida sai ka vähe, aga järelikult on hea mees, et talle selline üllatus tehti. Muidugi puhkes mees otsemaid nutma ka. Lazio näitas ennast, kui suurt sõbralikku perekonda. Loodame JÄLLE siis parimat uuel aastal.
      Täiendusi kindlasti tuleb, Petkinwa jääb alles ja PEAB lootma, et uuel aastal ei tule jälle treenerid nagu Montella, kes ta sirge seljaga üle mängivad.


      FORZA LAZIO!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Eelmise kommentaari juurde video ka Väga kiiduväärt teguviis!

        Kommentaar


          Tnx videoklipi eest. Mauri on tõesti lahe mees. Koos Ledesmaga kaks venda, kes reaalselt kapteni koorma kandmist väärivad.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Tnx videoklipi eest. Mauri on tõesti lahe mees. Koos Ledesmaga kaks venda, kes reaalselt kapteni koorma kandmist väärivad.
            Nad võiks mõlemid reaalselt dauni sündroomi reklaamnäod ka olla.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Kes siis oss ja taddei peaksid olema? Aasta kõige koledamad pederastid?
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                pidu ei tahagi vist otsa lõppeda, siiamaani lauldakse Rooma väljakutel

                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                Kommentaar


                  Kas ma olen millestki valesti aru saanud või võitis Lazio Primavera Scudetto?
                  Ning tundub, et uuel aastal on meeskond kordades tugevam: Esimene suurem ost on juba photoshootimise lõpetanud.

                  WELCOME CHAMPION!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Järjekordne Lotito triumf
                    Üks suurimaid kanu kitkuda presidente ja fännide vahel on pikalt olnud (väidetavalt) täiesti kriminaalne noortesüsteemi lammutamine. Eelmine aasta finaalis ja see aasta Lotito valitsemisaja esimene Primavera tiitel... kriitikud peavad siiski hakkama plaadivahetust kaaluma... Põhiau läheb muidugi Bollinile, tõesti tahaks teda mingil hetkel ka Serie A's kätt proovimas näha. Bollini oli muide ka viimase Lazio primavera 'scudetto' autor. Aasta siis oli 2000/2001 ja Formellos tehti talvel kaminasse tuli liiripakkidega - ajad oli lihtsalt sellised!

                    Kommentaar


                      kes see uus nooruk seal fotol Lazio särgis on ?
                      ilmselt mitte Kolumbia ründaja Perea, too oli vist rohkem kohvikarva, lisaks miski debiili soenguga
                      üldse ei imesta kui noori tabab uruguailaste Barreto ja Alfaro saatus - kadumine teadmatusse
                      enamiku omad noored saadab praegune juhtkond ju karjääri kiirelt lõpetama Lotito uude mängukanni Salernitanasse
                      see vist tõusis nüüd neljandalt tasemelt kolmandale - aga edasi ?
                      ei mingit perspektiivi ega lootust, et mängida uhkusega Lazio eest

                      Kommentaar


                        Hetkel siis 3 mängijat juba liitunud. Nüüd peab veel ootama Candreva 50% ostu. Loodetavasti segatakse diili Kozak...mis saab veel parem olla, kui saada korralik äär mõttetu pika töllaka ründaja vastu.
                        Tare on Brasiilias Andersoni püüdmas.
                        Scudetto ja EL on samahästi, kui meie!!!!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Markku, mis värk on?

                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            See higine fänn on rõõmus, et Lazio Andersoni ära tõi....
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Hetkel siis Lazio mõttetud/head purchases:
                              Felipe Anderson
                              Lucas Biglia
                              Vinicius Freitas
                              Brayan Perea
                              Diego Novaretti


                              Müüdud pole pm kedagi, aga eks ta ikka kisub nii, et Hernanes ikkagi rahaks tehakse. Kurb meel küll, aga kahjuks Petkinwa teda päris käima ei saanudki....Candreva aga mängib Itaalia eest palju paremini nii, et mõtlemisainet on Petkile.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                PSG või Monaco võtab Hernanese ära?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X