320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Klose keeras mitu olukorda perse....ja muud vennad ka....tra küll seis peaks solid 3-0 praegu olema...no puts võtaks....viola on täielik saast Lazio kõrval....loodetavasti piolinwa näitab taset ja kindlustame seisu teisel poolajala...Aga positiivne on see, et meeskond on mängib megalt ilusasti lihtsalt vormistamisega on endiselt probleeme.
    Mis paketiga selle Setanta kanali saab?
    Tomovic, Kurtic, Diamanti ja Ilicic + veel mõned on külaliste poolel ikka täitsa "waste of space" olnud.

    Tra, seis peaks 4-0 olema, aga õnneks on teie "ründajad" seal ees ühed parajad olnud
    Loodan, et Bigliale rohkem võimalust ei anta :d
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Varsti peaks Salah lööma hakkama

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Klose keeras mitu olukorda perse....ja muud vennad ka....tra küll seis peaks solid 3-0 praegu olema...no puts võtaks....viola on täielik saast Lazio kõrval....loodetavasti piolinwa näitab taset ja kindlustame seisu teisel poolajala...Aga positiivne on see, et meeskond on mängib megalt ilusasti lihtsalt vormistamisega on endiselt probleeme.
        Mis paketiga selle Setanta kanali saab?
        Oleneb mis asi sul on. Starmanis on näiteks L paketis tasuta sees nr 13 all. Elionis peab eraldi ostma. Teiste kohta ei tea.

        Kommentaar


          #panzer #teerull #olekspidanudvähemalt8lööma #keskuratseesalahonkastaüldsemängis

          Kommentaar


            Teeme nüüd nii, et kõik napoli vennad panevad lilladele viola fännidele aanusesse siis sõidate kõik koos bussidega pealinna. Sealt võtab teid vastu selline kodanik nagu Majoneesi Maicon. Siis ajate kõik tagumikud urvi ja härra brasiillane puurib teid kõiki läbi. Ja nagu kasutaja jõuluvana ütles siis mingi karvane terrorist Salah hakkab kõigil pihku lööma.


            KÕIGE VEENVAM PIOLI MÄNG EVER! Ja seda veel Montella vastu keda ma väga austan. Super mäng super tulemus super õhtu!!!! Ilmselgelt samal kursil on ainult aja küsimus millal Lazio teisele kohale liigub. Kahju, et Keita sünnaks väravat ei saanud. Candreva minu jaoks MOTM!!!! Kõik olid head!!!!!!!!! Miks Mauricio välja võeti?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Tublid poisid, saite hakkama.
              Taheti juba esimene polaeg ära kinkida, aga mökud ei saanud ka tühjale väravale pihta. Tuli ikka teisel poolajal väike penalt kinkida ja kaitse ikka täitsa koju ära saata, sest vanakesel ju vaja ka natuke särada.

              Kurb, et ekshibitsionismi harrastav loll Candreva ennast tagasi ei suutnud hoida ja nüüd Torino mängust eemal on
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Mõtlesingi kas sa üldse julged midagi siin veel pläkutada.
                Iga loll sai ka aru, et see oli teenitud võit ja penalti olukord oli 100% õigesti vilistud. Mis puutub Candreva torso showle siis ei saa talle seda pahaks panna. Penaltite löömine jäetakse kõige kindlamatele vendadele ja emotsioon sai võitu. Torino vastu kindlasti raskem ilma temata, aga äkki märkasid, et ta vahetati välja ühe venna vastu nimega Keita, kes mõnusasti liugles teie avatud uste peol.....ta muide asendab Candrevat ja on samamoodi Kunn.
                Ja kas sa terroristi fänn tahad öelda, et Klosel kuidagimoodi lasti seal lustida? Te olite täielik segadus ja pask kuubis. Klose tegi tasa esimese poolaja sita töö....müts maha vanameistri ees.
                Lazio oli vist nii võimas meeskond, et peer Salah ei saanud vist löökigi kirja....mis juhtus imemees? Kas dünamiidi trigger läks katki?
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Iga loll sai ka aru, et see oli teenitud võit ja penalti olukord oli 100% õigesti vilistud.
                  Muidugi oli see 100% korrektne penalti, sest kuna äpud ei saanud skoorimisega hakkama, seega tuli kingitusi hakata tegema.
                  Tagliavento peale täna ei saanud loota

                  Teenitud võit ja loodan, et sa nüüd suurest uhkusest pauguga lõhki ei lähe, sest jube jama oleks kui üks katkematut möga kirjutav töll siin vähemaks jääks.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kui sa kuidagi üritad mingit peenet junni siin puhuda siis targem oleks lihtsalt mitte vastata. Võta peldikupaber näppu ja nuta pihku. Magama minnes vaata seina peale kleebitud Salahi pilti ja küsi jumalalt seal kõrgel miks süsipea täna ei skoorinud...ta on ju kogu aeg kõmmutanud nagu vana kala?
                    Väike unestats ka sulle sõbrake:

                    Total shots Lazio 16 Viola 6
                    On target Lazio 13 Viola 0
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Päris palju butthurti... kes ajalugu ei tea/mäleta siis Klose (väravad) on härra Maareku achilleuse kand ja toodab naljakaid postitusi alati
                      Ütleme nii, et CL on võimalik, aga kui keskväli on 9 mängu 10st CL vääriline siiski küsimärgid jäävad nii kaitses kui ründes. Kaitses püsib kõik De Vrij juhtimisel, kui ta viga saab või lolli punase on ka kolmanda kohaga kohe ciao bella. Ründes on keerulisem probleem, Klose on tegemas jälle korraliku hooaega (eriti arvestades et veteranil oli suvel korralik MM koormus), tema puuted ja mängu lugemine on absoluutne tippklass, aga samas jätab ta liiga palju välja mängitud lööke vormistamata, mis juba on punkte maksma läinud. Raske valik Piolil kellele panustada otsustaval hetkel.

                      Kommentaar


                        De Vrij on jah korralik nurgakivi seal keskel. Ma nüüd ei saa ikkagi aru miks Mauricio välja võeti? Kas piolinwa karistas teda kollas pärast? Braafheit on tagasi pingil. Candreva saab puhata....Parolo tagasi. Ja olen nüüd täiesti nõus sinuga...Onazi oleks võinud mängu lõpus viola lillade litside särgi selga tõmmata ja gilardino selga pesema minna...täielik läbi põlenud vennike see väike makinwa. Oleksin parema meelega Edersoni sisse pannud....
                        Kus on Lulic? Gentiletti on ka ennem tagasi, kui see petko kasupoeg??????
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Peab ausalt tunnistama, et ma olen üllatunud. Not bad. Markku, kui Lazio CL'i jõuab, siis teed pelleris remondi?
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Uus pott, põrandaküte, uus pakettaken, Led valgustus, peldikupaberihoidik(hetkel rullid maas), Salahi poster nagu Maarekul magamistoas. Uks jääb vana koos lukuga, need said veel hiljuti välja vahetatud.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Uus pott, põrandaküte, uus pakettaken, Led valgustus, peldikupaberihoidik(hetkel rullid maas), Salahi poster nagu Maarekul magamistoas. Uks jääb vana koos lukuga, need said veel hiljuti välja vahetatud.
                              Võta siis GoldenEagle ka appi endale ja kas sa neti ka paned pellerisse?
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Võta siis GoldenEagle ka appi endale ja kas sa neti ka paned pellerisse?
                                Milles mina nüüd süüdi olen?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X