320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    GoldenEagle....rahune ja tunne kaasa sõpradele naabritele. Siin foorumis on vaid tõelised rioma fännid ja tõelisel rioma fännil on peenis aju asemel.

    Süütu mees ei tohiks väga peenistest rääkida Markku, aga noh kusemiseks hea küll.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Ma ei mäleta kuna viimati kusemaski sai käidud kusjuures...muust rääkimatagi. Peakski kohe peldikusse kihutama.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        See mäng jääb 0:0

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          See mäng jääb 0:0
          Ei see mäng ei jää 0:0, ma panen nüüd prügikonteineri luugi kinni, maru juustust ja junnist haisu tuleb siit rääkivad prügikastist.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            2-0 Andersoni duublist on tõsiasi, Roma ploomide puhul jääb vahe vaid punktile.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Selle vaese mehe mudelChelsea vastu oli väga raske mängida, aga ilmselgelt kvaliteet ja seekord siis Andersoni talent tõi punktid õiglaselt koju. Algul nagu igatsesin Candrevat ja kommentaatorid kordasid sada korda Antonio nime, aga tegelikkuses see lukus 10-meheline Türano kaitse tappis korralikult mängu.
              Keita oli täielik pettumus....kuradi puts hakka väravaid lahendama....või äkki on veel midagi kobiseda, et mängida ei saa. Onazi oli lihtsalt värsked jalad....täielik sõnnik on see vend. Kui Keital oli halb päev täna siis see vend on lootusetu. Tee rahulikult Morrisonile ruumi.
              Piolinwa saab präänikut.....5 wins in a row!!!!!!!!!! Ma tahan eksida selle venna suhtes....täna oli kõik ilus treeneri poolt.
              Ja eriti hea meel Edersoni üle....tahan, et ta jääks projekti osaks. 10 mängu hooaja peale abiks olla on ka super....on ju talenti küllaga. Samuti on pingil tagasi Braafheit ja Lulic (Y)
              3. koht sai natuke kindlust juurde....mis sest, et grossi litad situvad ikka lillade vastu ära. Nüüd tuleb vaid loota, et naaber majoneesijunnid lõpuks viikide kõrvale ühe kaotuse ka võtavad. Äkki saab juba varem teise koha hõivata.
              Pange rahulikult oma ilalõuad kinni, Lazio on ilusasti võitude rööpas.

              SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Andersoni peaks muidugi veel julmalt kiitma....haigelt hull vend on see....peale tänast lisame siis veel 5 milli tema väärtusele.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ravel Morrison siis ametlikult juba Lazio treeningutel, et uueks hooajaks korralikult sisse elada. Kahju, et käimasoleval hooajal osa ei saa võtta. Gonzalez ja Onazi uues projektis kohta ei näe. Mingi Immobile rumour oli ka kuskil(lahe oleks)....päris karmilt äge hakkab Lazio roster välja nägema.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Another deadwood. Serie A on briti hüljatud koerte varjupaigaks saamas! Aga noh, Tevez ja Evra olid täna ju Bundesliga keskmiku vastu kunnid. Lootust on..




                    not

                    Kommentaar


                      Räägib üks kibetsunud napoli peer ise. Lazio pole grossi ega printer, kes 35seid mercenarisid kokku korjab. Morrison on minteada 22-aastane. Kas sa ei arva, et tal on veel võimalus uuesti alustada ja eraelu probleemid seljataha jätta. Või oled nii kõva tegija jalgpalliturul ja sinu arvamus on kuld? Vaata ta highlighte ja siis higista edasi. Olen Lotito-Tarega selle purchase juures.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Vaata ta highlighte ja siis higista edasi. Olen Lotito-Tarega selle purchase juures.
                        Erinevalt sinust olen ma viimased tosin aastat maailma parimat jalgpalliliigat vaadanud, seega hailaitse võid ise onada.

                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Morrison on minteada 22-aastane. Kas sa ei arva, et tal on veel võimalus uuesti alustada ja eraelu probleemid seljataha jätta.
                        Ravel on suurepärane talent, kuid tema "eraelu probleem" on see, et ta on pesuehtne basket case. Distsiplineerimatu kutsikas, labiilne laps. Kui sa arvad, et Rooma ja Lazio on umbkeelse, probleemse inglase jaoks õiged kohad rehabilitatsiooniks, siis miks mitte!

                        Siit leiab paar head storyt good old Raveli kohta. Ainult 456 lehekülge peab läbi lappama.
                        Ravel Morrison

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ravel Morrison siis ametlikult juba Lazio treeningutel, et uueks hooajaks korralikult sisse elada.
                          "Morrison was remanded in custody on 31 July 2014 after being charged with two counts of common assault against a former girlfriend and her mother."

                          Ideaalne "mängja" kanatiibade naiskonda. Varsti võib siis oodata uudist , kuidasta Stefano Taunil pihku ja peale seda ta peika ja ema läbi peksti.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Aasta 2000 ei tundugi nii kauge minevik. CL jalgpall oleks nagu eile toimunud. Palju Õnne 39 sünnipäevaks! Õigete valikute terviseks!

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              PÕS Nestale!!
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Aahniii santaklaus on pingsalt PL vaadanud....aga ole hea hella Tarele....räägi oma avastustest suu puhtaks?!?!?! Vb saab veel lepingu katkestada? Või sa ei taha konkurenti aidata? Tarel-Lotitol pole ju telekat veel vähem raha skautimiseks jne. Nad on mõlemad piidrid, aga nende käe all on 0-vendadest tehtud väga vinged tegijad. Aga loen naeruga, et kohalikud napoli ja rioma klound on nüüd nii keema läinud iga liigutuse üle mis Lazio teeb. Pole ka ime, kui piolinwa ja gäng on saanud adra paika. Teie klubisid vaadates on adra sättimisest asi kaugel....aga edu peerud. Hoian Montellale pöialt, et kolmandana CL saaks. Edu ka Morrisonile!!!!


                                Nesta on nüüd grossi ja rioma jaoks Jumala staatuses ma vaatan Te ajalugu paremini teaks siis poleks vanameister kunagi Laziost lahkunud....klubi oli mitmesaja miljoniga võlgades ja olles maailma üks kallimaid mängijaid ohverdas ta otseloomulikult ennast klubi hüveks. Kas keegi juust tõesti arvab, et Nesta on milanista? Ta on ja jääb alati lazialeks. Ilmselgelt pole ta pealinnas kuna Lotitoga asjad ei klapi. Ei saa teda süüdistada, aga Lotito on peale fännide survet liigutanud ja hetke seisuga piisavalt palju.
                                Nesta üleminekusumma oli tollel hetkel suurem, kui praegune grossi meeskond kokku maksab.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X