320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vooru top 10 väravad

    Kommentaar


      Cagliari vs Juve @Parma kodustaadion.



      Meigib sensi, eriti selles võtmes, et Juve pole Parma fännide silmis just kõige popim klubi.

      Kommentaar


        CLASSIFICA SENZA ERRORI ARBITRALI 2012

        (Squadra - Punti virtuali - Punti reali - Saldo):

        Juventus 37 - 41 (+4)
        Roma 35 - 29 (-6)
        Inter 32 - 34 (+2)
        Fiorentina 32 - 32 (0)
        Napoli 30 - 33 (+2)
        Lazio 30 - 33 (+3)
        Catania 28 - 25 (-3)
        Parma 26 - 23 (-3)
        Atalanta 23 - 21 (-2)
        Udinese 22 - 23 (+1)
        Milan 22 - 27 (+5)
        Torino 18 - 16 (-2)
        Bologna 18 - 18 (0)
        Sampdoria 17 - 18 (-1)
        Palermo 17 - 15 (-2)
        Chievo 14 - 21 (+7)
        Pescara 14 - 14 (0)
        Cagliari 13 - 16 (+3)
        Siena 11 - 10 (-1)
        Genoa 11 - 13 (+2)

        Kommentaar


          Kas mulle tundub või suudavadki Roma fännid igal aastal välja tulla tabeliga, mis näitab kui suurelt Roma tänu kohtunikele aanusesse saab? Ma ei teagi, kas asi on selles, et
          a) Roma saabki pidevalt aanusesse.
          b) Romalased suudavad alati mingeid ulmetabeleid leida.
          c) ma mäletan valesti.

          Aga üldiselt muidugi fun tabel, mida tõsiselt võtta on raske ja mille suurim pluss on vast kõik-on-meie-vastu Interi skoor.

          Kommentaar


            No see pole isegi fun, see on mõttetu.

            Kommentaar


              kui Milan selles tabelis rokkis, siis kasutasin seda mina. tänapäeval on see ilmselge bollocks.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kas mulle tundub või suudavadki Roma fännid igal aastal välja tulla tabeliga, mis näitab kui suurelt Roma tänu kohtunikele aanusesse saab? Ma ei teagi, kas asi on selles, et
                a) Roma saabki pidevalt aanusesse.
                b) Romalased suudavad alati mingeid ulmetabeleid leida.
                c) ma mäletan valesti.

                Aga üldiselt muidugi fun tabel, mida tõsiselt võtta on raske ja mille suurim pluss on vast kõik-on-meie-vastu Interi skoor.
                Neid tabeleid pannakse kokku igal pool (Kaasa arvatud premm liiga näiteks), selles Roma fänne süüdistada on muidugi üsna krõll tegevus. Kui pead silmas seda, et mina (Roma logoga foorumlane) selle siia postitasin, siis olen muidugi süüdi jah.

                Kuna viimasel ajal on kohtunikud Itaalias väga palju tähelepanud saanud (nagu Sina ja kõik kes mänge vaatavad, peaksid teadma), siis leidsin et on üpris huvitsav see numbrites ka välja tuua.

                Mis puudutab seda tabelid ja üldiseid trende läbi viimaste aastate, siis on Roma nende tabelite põhjal võrreldes teiste suurtega pidevalt aanusesse saanud küll. Teiseltpool jälle Viola oli üks aasta suurimate kaotajate seas ja see hooaeg on nullis. Inter on traditsiooniliselt hästi esinenud.

                Olles (vist?) kõigi selle aasta Roma mänge näinud, siis -6 tundub ka üsna aus number. Juve, Milani ja Interi kohta ei oska kommentaarida.

                Niiet kui on väide et seda tõsiselt ei saa võtta, siis minu küsimus, et mis võiks olla Juve/Interi/Milani puhul see niieöelda aus number?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Niiet kui on väide et seda tõsiselt ei saa võtta, siis minu küsimus, et mis võiks olla Juve/Interi/Milani puhul see niieöelda aus number?
                  Ma Interi ja Milani kohta ei oska öelda, aga Juventus peaks kindlasti kaotusteta olema sel hooajal, kui kõik kohtunikud õigesti vilistanud oleks.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    mhmh kaotasite 1p Milani vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Neid tabeleid pannakse kokku igal pool (Kaasa arvatud premm liiga näiteks), selles Roma fänne süüdistada on muidugi üsna krõll tegevus. Kui pead silmas seda, et mina (Roma logoga foorumlane) selle siia postitasin, siis olen muidugi süüdi jah.
                      Mõtlesin pigem seda, et varasematel aastatel on mäletamismööda ka Roma logoga foorumlased samalaadsete tabelitega välja tulnud. Võimalik, et eksin.

                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Olles (vist?) kõigi selle aasta Roma mänge näinud, siis -6 tundub ka üsna aus number. Juve, Milani ja Interi kohta ei oska kommentaarida.

                      Niiet kui on väide et seda tõsiselt ei saa võtta, siis minu küsimus, et mis võiks olla Juve/Interi/Milani puhul see niieöelda aus number?
                      Ma arvan, et sellist asja pigem ei saa mõõta ja mingit "ausat numbrit" pole olemas. Kui klubi, kes on mänguliselt üle ja lööb ebaausa võiduvärava, mille ta löönuks 90% tõenäosusega nagunii, ja tõmbab siis umbkaitsesse ja mäng lõppeb 1:0, siis kajastuks see tabelis klubidele +2/-2 skooriga, millel reaalsuses tagapõhja pole. Või?

                      Kommentaar


                        Jah lomulikult on olukorrad kus see tabel ei päde. Lisaks on see kellegi suvaline hinnang olukordadele. Samas näiteks Toto suluvärav 88minutil on jällegi väga suure tõenäosusega otsustav.

                        Kui ikka mitmed hooajad tabel ühtepidi on, siis mingid trendid ju näitab ära. Või vaidled sellele vastu?

                        Kommentaar




                          PowerTable Sports
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Stekelenburg on kunn!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Highest - Lowest attendance on kahtlased. Napolil 50 000 keskmine, ei taha uskuda.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Jah võib rahulikult lahkuda nüüd, auhinnad käes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X