320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ma ei tea mida te tarvitate? UUU sa oled ka peale lazio kaotust reaalsustaju ära kaodanud? Te ei mängi homme parmaga vaId BARCELONAGA. See on see klubi kus messi ja Iniesta mängivad. Ehk kuidas see oleks võimalik, et te suudate kasvõi viiki mängida Barcaga? Malaga näitas täna kui tugev teie grupp oli, said vist 0 pealelööki raamidesse ja pallivaldamine oli ka jube hea, kas teid pimestab vaimupuudega koera ründeosavus ja see, et amatöörklubid - lazio, Inter selg ees teile vastu kukkusid ja nüüd olete sama hea klubi kui Barca? Suured fännid tooge nüüd eelmine aasta näiteks, sest Yepes on ju parem kui Nesta ja keskväli eesotast Flaminiiiiga tapab Braca mehed ära, jah punane kaart on üppriski kindel, aga pole mõtet loota võimatut
    kui ma ei eksi, siis kunagi proovis karl54 vàita, et ta ei kài Milani trollimas ...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Flamini ei mängi, ekspert.
      Vahet pole ju, meistrite liiga tasemel teil nagunii kedagi pole hetkel seal keskväljal, eks tuleb olemaolevaga maksimum välja pigistada, aga pole just kindel kas teil selleks kõige sobivam treener, aga kokkuvõttes on ju ta rahuldavalt tegutsenud hetkel - 3. kohal juba ja Lazio ja Inter teevad stagnatsiooni, ehk on see isegi hea, et välja kukute, sest üksi reaalne inimene ei mõtle, et te võiksite Barcat võita 2. mängu kokkuvõttes. Alati on võimalik perfektse umbkaitsega barcat tappa, aga kas see aasta on selleks Milani piisavalt vahendeid, mõtlen just kaitse osas, pigem liiga vanad ja liiga noored. esimese mängu võibolla õnnestub teil minimaalse skooriga kaotada, aga teine mäng kaldun küll suurema kaotuse poole, minimaalne kaotus esimeses ringis, kütab veidi ehk ülesse ja minnakse liiga suure tuhinaga peale kordusmängus. Igastahes olen see hooaeg näinud võibolla ainult 5-6 Milani mängu ja võibolla on mul jäänud nendest mängumeestest vale mulje ja tegelikult ei ole nad nii haledad? ( maailma mõttes, itaalia liigas on enamvähem) Kui teil järgmine aasta vähegi kedagi sisse tuua õnnestub siis pooled mehed kaovad pingile ära, Boateng saadetakse üldse ära? ma ei tea kudias ta muidu mängib aga need 5-6 mängu mis näinud temast midagi asjalikku ei tulnud, migni Aafrika Brasiilane? kes teeb 1-2 head hooaega ja siis kammib ära.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda.

        PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

        mis arvate?
        Mina olen nõus.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mina olen nõus.
          oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest uskumatu.

          Kommentaar


            #80
            Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest uskumatu.
              Hui ongi

              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Hui ongi



                Hui ei ole

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Hui ei oled
                  Ei ole jah. Tõde.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Mina olen nõus.
                    lol
                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    juve ja Milan
                    samas tundub, et on òigesti aru saanud asjadest.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #85
                      eika, ole hea, suuna debiilikute postitused läbusse ära.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        eika, ole hea, suuna debiilikute postitused läbusse ära.
                        Ära ole selline eit koguaeg. Inetu lausa, kuidas üks mees käitub nagu teismeline tüdruk pidevalt.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #87
                          See teema siin on täiesti mõttetu, sest siia ei ole vist ühtegi läbuuu suunatud mitte kunagi
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            See teema siin on täiesti mõttetu, sest siia ei ole vist ühtegi läbuuu suunatud mitte kunagi
                            Üks läbu läheks küll nagu teemasse :
                            http://www.goal.com/it/news/64/curve...s&ICID=HP_BN_1

                            Kommentaar


                              #89
                              Pane ona Jasper
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #90
                                Ahjaa. Trollfestile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X