320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas duff_K


    mul on jummala pohhui mida mingid interi vennad vinguvad........... jälle saavad hooaja lõpus oma teise koha kätte (kui sedagi) nii et olge õnnelikud......... ja selle Del Piero löögi peale ütleks et tõeline maasikas ja Tanel võtta välja!!
    Duff_K, kus kurat sul see vingumine on!?

    Muideks, siin foorumis on fännide vahelised suhted ka juba suht kuumaks läinud.

    Dive\'misest rääkida, siis 3 thumbs up to Vieira.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas Tanel


      Muideks, siin foorumis on fännide vahelised suhted ka juba suht kuumaks läinud.

      Mingi streetfight?

      Adriano muuseas pani ka ühes olukorras siruli ja nõudis viga aga kuna see oli sama hale dive(ehk sellise peale ei lähe isegi kohtunikud) kui ta parema jala ülepuusalöök tegi ta vaid endale häbi. Niisama mainin. Nägu on naerul
      Muuseas kas see liigatabel on ikka artikli juures õige? Mul nagu meeles, et omavaheline mäng tähtsam kui löödud väravad ehk hetkel peaks Inter veel siiski teine olema.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Peamised, kes alati kräunuvad on Inter fännid. Oleks te selle mängu võitnud, poleks teie pläralõugadest sõnagi välja tulnud. Kuid nagu ALATI, võtsite välja. Bye-bye tiitel, järgmine hooaeg proovite jälle ehk siis õnn naeratab - selles võib muidugi kahelda. Aga ikkagi! Võtke välja!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Väravaid või highlightse?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas Kaspy


            Väravaid või highlightse?
            siit saad Serie A ja Serie B väravaid
            siit saad Interi mängude highlightse, kui veidi otsida viitsid
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas eika


              Seekord siis on Figol ja Mancinil ja teistel hambus Nedvedi kukkumine, peale mida tuli karistulöök, mille DP sisse lõi (Figo ei tohiks minu arvates üldse sel teemal sõna võtta).
              Tanel no krat mis sul mõistus ei võtta hästi vä?......loe teema korralikult läbi ja siis postita.........näed Figo ja Mancini on Interi \"vennad\" on ju..... ma ei rääkinud ju sinust.....Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa
              fc pohmell

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Duff, las ta soiub. Lausa lust on vaadata! Pole mõtet närvi minna.

                When Juve talks, Inter\'s bullshit walks!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas duff_K


                  Algselt postitas eika


                  Seekord siis on Figol ja Mancinil ja teistel hambus Nedvedi kukkumine, peale mida tuli karistulöök, mille DP sisse lõi (Figo ei tohiks minu arvates üldse sel teemal sõna võtta).
                  Tanel no krat mis sul mõistus ei võtta hästi vä?......loe teema korralikult läbi ja siis postita.........näed Figo ja Mancini on Interi \"vennad\" on ju..... ma ei rääkinud ju sinust.....Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa
                  Sa oled lolliks läinud või?
                  Kommenteerid eika lauset ja vannud Tanelit Üldiselt loe sina postitused korralikult läbi ja kui kedagi tsiteerida soovid, siis vaata, et kommentaar ikka õigesse auku läheb, eksju:P
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Silver


                    Duff, las ta soiub. Lausa lust on vaadata! Pole mõtet närvi minna.

                    When Juve talks, Inter\'s bullshit walks!
                    Päris deep...minu meelest nagu Juve walks the walk ja talks the talk
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      kuidas ei läinud õigesse auku?.....kui tanel küsib mult kes vingub ???.......ma tõin talle kohe tsitaadi kus on kirjas kes vingusid nii et sina ka võtta kokku ennast
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas duff_K


                        kuidas ei läinud õigesse auku?.....kui tanel küsib mult kes vingub ???.......ma tõin talle kohe tsitaadi kus on kirjas kes vingusid nii et sina ka võtta kokku ennast
                        Minu bläkk, asendasin vennad mõttes fännidega.

                        Aga mul on sellest tiitlist hetkel suht pohhui. Ei uskunud enne Juventuse mängu samuti sellesse. Ja eikaga nõustun 100%. Enne võiks mõne itaallase ka sisse tuua. Häbi oleks võita, kui ainuke itaallane, kes regulaarselt mängib on Giuseppe Favalli. Ahjaa, eile oleks ehk pisut Toldo\'t vaja olnud. Sita kaitsega on tema super.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas duff_K


                          kuidas ei läinud õigesse auku?.....kui tanel küsib mult kes vingub ???.......ma tõin talle kohe tsitaadi kus on kirjas kes vingusid nii et sina ka võtta kokku ennast
                          Järelikult oled sa tsitaatide tegemises lihtsalt osav
                          Aga oleks saanud olla veel osavam olla
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            ei saanud viimasest aru aga ok......igatahes rahul sellega et Interile kott tõmmati ja noh nüüd vahe ikka päris soliidne.....kui selle osataks kuidagi maha mängida oleks küll mast.....aga mingi paar hooaega vist mängiti ka suht suur edu maha aga see oli vist rohkem hooaja keskel
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Viidates Taneli viimasele postitusele, siis ütleks niimoodi: kui tiitlist pohhui on, mis mõttega üldse mängida? 12 punkti on vahe, mänge on veel küll ja küll. Peaks juhtuma ime, kuid imesid on ennegi juhtunud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                ärge haukuge ahvid...rsk..jälle võtsite ebaausal, nagu teile kombeks ongi...aga kuna mul 1 tark sõber soovitas täis peaga foorumisse mitte postitada, siis siin kohal mu kommentaar ka lõpeb...
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X