320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    ausalt öeldes vaataks mina juventust kasvõi rannavärava staadionil kui finants lubask....aga jah kui sa oled kohalik fänn võib see tõesti olla kurnav käia oma lemmikuid kirve hinna eest kuskil päraperses kõledas \"laohoone\" maigulises staadionil vaatamas........ aga samas ma ei tea kas see on tegelik põhjus........... ise loodan et uus staadion ja juba isegi communalel mängimine toob publiku tagasi tribüünile....selge on see et fännidest ei tohiks juvel puudust tulla.....kuigi samas on teada ka fakt et linnarivaalil on Torinos kindlasti rohkem fänne kui juvel
    fc pohmell

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Juventus peaks lihtsalt mõnda teise linna kolima
      Tegelt mina küll huviga ootan, kas uuendatud staadion toob lõpuks publikuhordid mängu vaatama.

      Ja mazzile ütleks, et ära hõiska enne õhtut. Mina pole triaadi lepingus enne kindel, kui asi on 100% ametlik ning isegi sel juhul jääks väike kahtluseuss sisse närima.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Aga kas keegi nende piletite jagamistega ka kursis on? Werderi vastu said vist OM-iga tegelenud inimesed.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas eika


          Ja mazzile ütleks, et ära hõiska enne õhtut. Mina pole triaadi lepingus enne kindel, kui asi on 100% ametlik ning isegi sel juhul jääks väike kahtluseuss sisse närima.
          grr...

          Kui algselt teatati, et asi tehakse reedel ametlikuks, siis nüüd juba teine jutt:

          Today IFIL had an official press release where it said that the official news won\'t be made on Friday. IFIL would like to extend the Triad\'s contract, but its details are not yet finalized and it\'s quite unlikely that they will be by Friday. It\'s more likely that it will be finalized by the Board of Directors meeting scheduled on June 30th 2006.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Nonii.

            Oi-oi kui diplomaatiline, aga sisuliselt peaks see tähendama, et kõik ametlik nüüd lõpuks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Tänasest Arsenali mängust jäävad kõrvale nii karistust kandev Nedved kui ka vigastada saanud Del Piero. Üpris kurb uudis DP vigastus, mis võib ta kõrvale jätta ka korduskohtumisest järgmisel nädalal. Seega peab ründes hakkama saama Treze-Zlatan, sest pingilt on võtta vaid Mutu. Küsimärk on veel Zebina peakohal, ent Londonisse mees sõitis, seega ju on ta mänguvalmis. Arsenali kohta tean vaid niipalju, et eemale jäävad nii Ljunberg kui ka Campbell, ent nemad on vist olnud pikemat aega juba väljas või ma eksin? Lisaks olevat veel kahtlane Reyesi mängimine.

              Meistrite Liigas kohtusime Arsenaliga viimati 2001/2002 hooajal alagrupifaasis, kui võõrsil jäime alla 1-3 ning kodus võitsime 1-0. Igatahes ühinen Capello optimismiga, me saame siit edasi!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algselt postitas Juveman
                Arsenali kohta tean vaid niipalju, et eemale jäävad nii Ljunberg kui ka Campbell, ent nemad on vist olnud pikemat aega juba väljas või ma eksin? Lisaks olevat veel kahtlane Reyesi mängimine.
                Sa ei eksi, Ljungbergi ega Campbelli mänguks üles ei antud. Reyese puhul on alustamine kahtlane, reaalsem vahetusest sissetulemine.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Nii palju kui mina lugesin ja mängu kokkuvõtet vaatasin, siis Arsenal enamus ajast ikka surus ja teenis selle võidu ausalt ära. Midagi halba pole nende kohta öelda. Loodame, et Juve suudab ennast ka sellest olukorrast välja tuua . Kuigi jah, kaks meest said veel punased, kaitseliin ja keskväli läheb kuidagi väga tühjaks, aga vaatame mis Capello välja mõtleb. Kas Del Piero on selleks ajaks vigastusest paranenud ja kas Nedved saab ka mängida ?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Nonii. Lühike arvamus äsja lõppenud mängust. Masendav! Juba algkoosseisu vaadates oli ebameeldivaks uudiseks Zebina platsilolek. Tema võinuks küll jääda pinki nühkima. Esialgu tahtsin öelda, et meie kaitse oli vägagi kehv. Seda ta ka oli. Lasti vastastel oma karistusala lähistel söötu mängida ning kui siis oht juba väga suureks läks,siis mindi ja üritati pall ka ära võtta. Igatahes aktiivsusest kaitses jäi selgelt vajaka. Justkui ei tahetudki võidelda palli pärast. Kaitse kaitseks, ent kus see rünnak oli? Treze oli nähtamatu, Zlatan ei suutnud midagi neil vähestel kordadel kui ta palli sai, sellega midagi peale hakata. Vahetusest sekkunud Zalayeta on minu silmis alati täielik saamatusehunnik olnud, ei suutnud ta seegi kord nende minutitega miskit peale hakata. Treze kohta saab öelda vaid niipalju, et tema tahab saada palli ette, ise ta miskit looma ei hakka. Ent pall ette ei tulnudki. Camo oli kehv, Nedvedit vajanuks me kindlasti. Üksikult välja tuua neid, kes pettumuse valmistasid, on tegelikult suht mõttetu. Ok, meie parim oli seekord Buffon. Äkki oli ka tema väravates natuke süüdi, esimesel korral tuli löök suht ootamatult oma mehe jalgevahelt, ent reageerida ta sellele ei suutnudki. Teise värava puhul tekib väike küsimus, et kas väljatulek päris õige oli, aga kokkuvõttes päästis täna tema meid suuremast saunast.

                    Korduskohtumisest väljas siis Camoranesi, õnneks ka Zebina. Tagasi peaks olema Nedved, lootma peab ka Del Piero imelisse paranemisse. Seis ei ole lootusetu, ent mängupilt peab muutuma 150 %. Itaalias loodaks näha mängus ka Balzarettit, keda täna juba näha lootsin. Tänase põhjal ei vääri me mingit edasipääsu. Ei tahaks kuidagi püssi põõsasse visata, ent seis on paganama raske.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Vaadates fabregase väravat tuli mulle meelde Sky kommentaatori röögatus 4 aastat tagasi, kui Arsenal (Henry) Juventusele vee peale tõmbas: \"The world\'s most expensive goalkeeper haaaaardly mooooooved

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        kuigi Nedved on tagasi ja võib olla Del Piero ka, siis Capellol on kolm käiku ikka vähem, tänased punase mehed ja Viera kollane viis temagi korduskohtumisest välja. seis on üsna keeruline

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Seis on masendav, lootus kaob viimasena! Rohkem ei kommenteeri. Arsenal oli hea, õnnitulsed neile võidu puhul!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Olukord pole midagi lootusetu. Järgmine mäng tuleb 2-0 võit, mäng läheb lisaajale ja siis lõpuke tuleb võit penaltidega

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              ma ei tea viimased euromängud mis mina olen näinud on Juve olnud ikka täielik pettumus.......... niii Werderi kui Arsenali vastu....... rünnak on olnud minu arust täiesti nulll.....Zlatan ma ei saa aru üldse enam mida teeb....kuhu on kadunud see Zlatan kes nurgas võttis üks kaks venda ette mõne seksika trikkiga.....nüüd proovid lihtsalt mööda lükkkata ja kõik .....paistab et enesekindlus on tal täiesti läinud.......... ründavast poolkaitsest on ikka suur puudus no Camoranesi ikka ei ole nii kõrge mängutasemega mees minu arust......... ja nii kaitsva mängustiili juures nagu Arsenali vastu näidati lasta vastastel nii mitmeid võimalusi tekitada on ikka täiesti masendav minu arust........aga noh teine mäng on veel ees ja nüüd on see hetk kus Capello peab tõestama kui hea treener ta on.....kas ta suudab panna Juve poisid nüüd korralikult ründama või minnakse jälle siukse poolkõva stiiliga......mudiugi ei ole vaja pealaiali tormata aga no enam ei saa seal rahulikult asja võtta
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Fined Camoranesi up for sale?

                                Kahtlase väärtusega artikkel, ent lugeda võib ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X