320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inter võib alt hoida.

    Kommentaar




      David Trezeguet caused controversy in probably his final Juventus game by making an offensive gesture towards the President.
      After he scored in the game against Spezia this afternoon at Turin’s Stadio Olimpico, Trezeguet made a very clear gesture towards the VIP section where President Giovanni Cobolli Gigli was seated.
      He made a number 15 with his fingers – the goals he has scored in Serie B this season – and then a gesture that in Italian means “I’m out of here.”


      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Interisse teda ei tasu anda jah.

        Kommentaar


          Juventus-Spezia Highlights
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          http://stream.try.hu

          Kommentaar


            Udinese president Pozzo räägib, et Iaquinta on väga-väga lähedal diilile, et mees tuleb Juvesse. Hind siis 7 miljonit naela. Ma loodan, et see ei jää ainsaks ostuks ründeliini sellisel juhul.

            Kommentaar


              Miccoli tuleb ka tagasi ju

              Kommentaar


                Trezegueti eest peaks korralik nuts sisse tulema. On jälle mida kulutada. Micco vaevalt, et klubisse jääb. Iaquinta on seevastu päris hea täiendus. Loodame, et suudab vormi hoida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Miccoli tuleb ka tagasi ju
                  Miccoli tahab Benficas jätkata ja oleks ta 1. valik, aga sõltub Juvest
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Miccoli tahab Benficas jätkata ja oleks ta 1. valik, aga sõltub Juvest
                    Tõesta.

                    Miccoli wants Juve chance.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      vastus ehk siin

                      see artikkel on vähe mitte midagi tõestav.
                      tegelt ma nägin üht teleintervjuud siin Portugalis ja seal rääkis mees sama juttu, et kui Benfica tahab teda, siis tema esimene valik oleks siia jääda. noh muidugi eks mul raske tõestada seda teleintervjuud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Iaquinta, Miccoli, DelPiero...mõistlik

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Iaquinta, Miccoli, DelPiero...mõistlik
                          Palladino ka.

                          Aga kui see "mõistlik" oli irooniaga öeldud, siis ma olen üsna nõus. Neli sarnase stiiliga ründajat ja ei ühtegi korralikku tipuründajat. Raskeks läheb niimoodi.

                          PS tuletaks meelde, et Iaquinta pole ju veel 100% meilgi tegelikult. Et tahaks ikka ametlikku kinnitust enne

                          Kommentaar


                            Oi, kurat, kuidas ma Mighty Zalayeta sain ära unustada

                            Kommentaar


                              tegelikult võiks vähemalt üks ründaja olla ikka mitte itaallane. Ja suht sarnase stiiliga nad ju on kui veidi laiemalt asja vaadata jah...kuigi Iaquinta võib vabalt olla puhas nr 9

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Udinese president Pozzo räägib, et Iaquinta on väga-väga lähedal diilile, et mees tuleb Juvesse. Hind siis 7 miljonit naela. Ma loodan, et see ei jää ainsaks ostuks ründeliini sellisel juhul.
                                tehtud, aga hinnaks kujunes 11,3 miljonit euri
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X