320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Capellot mina küll ei tahaks näha Juve eesotsas. Persse, Lippi ütles, et ta ei taha Juventust juhendada, naudib puhkust.

    Kommentaar


      Lippist asjast on jah kahju, sest minu jaoks sõnaga Juventus seostud kohe ründeliin Pippo ja DP ning treeneripingil sigarit pahviv Lippi

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Lippist asjast on jah kahju, sest minu jaoks sõnaga Juventus seostud kohe ründeliin Pippo ja DP ning treeneripingil sigarit pahviv Lippi
        Olid ajad, olid majad! Nostalgia!

        Kommentaar


          Giancarlo Corradini, ehk siis Juventuse endine abitreener, juhendab klubi kahes viimases Serie B mängus. Vot nii.

          Kommentaar


            Ranieri? Tänan, aga ei.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ranieri? Tänan, aga ei.
              Buffon on teisel arvamusel.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Minul poleks selle vastu küll midagi, väga sümpaatne kõutsh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ranieri? Tänan, aga ei.

                  Miks mitte?

                  Juve to unveil Ranieri
                  Juventus have reportedly appointed Claudio Ranieri as their new Coach with a presentation expected on Monday evening. More to follow...


                  Channel4.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                    Miks mitte?
                    Mulle isiklikult absoluutselt Ranieri ei sümpatiseeri. Kuigi noh, kui ta Juve taas tippiu viib, eks ma siis hakkan teda fännama

                    Aga Ranieri karjääri vaadates, saab tal Juventuses olla ainult kaks võimalust: kas ta põrub täielikult ja ta vallandatakse enne hooaja lõppu või ta teeb suurepärase hooaja ja viib meid Euroopasse. Vaadates seniseid töökohti, siis paistab mehel olevat selline karjäär, kas hakkavad asjad klubis sujuma (Valencia esimene kogemus, Viola, Parma) või siis ei hakka (Valencia teine katse, Chelseas Abrahimovici käe all, Atletico Madrid). Ranieri ehk suurim pluss on see, et ta ehk suudab tuua Juventusesse mehi, kes teda eelmistest klubidest hea sõnaga mäletavad. Aga noh, tegelikult peab rahul olema, et Viallit või muud sellist peeru klubi etteotsa ei toodud. Ja kindlasti on Ranieri parem kui DD.

                    Kommentaar


                      minu jaoks on ka tegemist sümpaatse treeneriga ja kiidan selle valiku heaks
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Buffon pikendas lepingut aastani 2012. Ilus.

                        Kommentaar


                          Ma usun, et Buffoni otsus jääda Juvesse on kindlasti kaalutletud. Ta ju ise mainis, et jääb vaid juhul, kui Juve juhtkonnal on olemas tugev tulevikuprojekt. Pärast lepingu allkirjastamist mainis ta, et selline projekt on täiesti olemas. Samas on Buffon ka muus mõttes väärtuslik mängija. Kaitseliinile, mis võib järgmisel hooajal problemaatiline, annab ta kõvasti enesekindlust juurde.

                          Loodetavasti ei hakka Juve raha niisama raiskama, vaid suudab seda kasutada oma tulevikuprojekti arendamiseks.

                          FORZA JUVE!
                          Torino Juventus igavesest ajast igavesti!

                          Kommentaar


                            Issand, veel üks!?

                            Igatahes Ranieri koha pealt nii palju, et kahju, et ta Parmasse ei jäänud ning hoopis ühte suurimasse rivaali üle kolis. Hea treener on ta kahtlemata ning see mis ta Parmaga tegi oli fantastiline. Ma olen suht kindel, et Juventusega teeb ta midagi sarnast ning esinetakse ehk üle ootustegi. Ei tea kas tiitlit just võidetakse karja uute meestega, aga ML'i saadakse küll ja võib-olla isegi tullakse teiseks, kui Ranieri asjad paika saab. (Kõik oleneb sellest mida Inter teeb järgmine aasta)
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Inter võib alt hoida.

                              Kommentaar




                                David Trezeguet caused controversy in probably his final Juventus game by making an offensive gesture towards the President.
                                After he scored in the game against Spezia this afternoon at Turin’s Stadio Olimpico, Trezeguet made a very clear gesture towards the VIP section where President Giovanni Cobolli Gigli was seated.
                                He made a number 15 with his fingers – the goals he has scored in Serie B this season – and then a gesture that in Italian means “I’m out of here.”


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X