320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale tänast paneb keskkaitse mind tõsiselt muretsema. Andrade on ok, aga ülejäänud pole vist ikka Juve klass. Cristico on kuradima ebastabiilne (tänane mäng oli ikka täiesti pask); Legrottaglie ja Boumsong on lihtsalt huumorimehed, mitte tipptiimis mängima peaksid mehed; Grygera pole samuti erilist muljet jätnud nii Ajaxis kui ka Tšehhi eest mängides. Raskeks läheb nii.
    Ja kui Zanetti ja DP järgmine kord ka algkoosseisus on, siis on midagi ikka väga valesti.

    Kommentaar


      Natuke liikuvat pilti ka siis:

      Del Piero ülelöök
      Trezeguet' värav
      Foggia 1. värav
      Del Piero värav
      Foggia 2. värav
      Chiellini värav
      Zebina lööb kaamerameest
      Kohtuniku tühistatud penalt

      Kommentaar


        Juve sai siis Udinese käest 0:1 kaotuse. Esimene normaalse tugevusega tiim kujunes liiaks.
        sigpic

        Kommentaar


          ...mis pole just suurim üllatus.

          Ise mängu ei näinud, aga lugedes kommentaare, siis hea oli kah. 75 minutit agooniat ja puhast paska platsil ning siis 15 minutit ebaõnne. No keskväljapaariga Almiron ja Zanetti ei saagi ju ilusat mängu loota. Üks ei oska kaitsta ega luua olukordi, teine on lihtsalt mõttetu mängumees. Ja siis lisaks veel pensionär Neddy äärel. Igatahes, Nocerino keskele koos Tiagoga, äärele Cheillini või Molinaro ja siis võib ka tugevamatega mängida.

          Kommentaar


            Camoranesi arvatavasti kuuks-kaheks väljas, Nocerino jäi auto alla. Ei tea, mis järgmiseks?

            Kommentaar


              Võit Roma üle?

              Tavaliselt, kui mul midagi tarka öelda ei ole, siis olen vait, aga 1000. postituse võiks ikka siia teha.

              Kommentaar


                Seisu 2:2 üle ei saa kurta. Kahju, et Del Piero penaltil eksis. Kes nägi, ehk võiks mängu kommenteerida.

                Kommentaar


                  Mäng oli suhteliselt lahtine. Juventus suutis kiirelt juhtima minna. Del Piero super sööt Iaquintale, kes palli alla toimetas, Trezeguet oli jälle õiges kohas ning koksas ära. Jätksu lahtine mäng, peamiselt siiski Juventuse värava all. Kaitseliin on Juvel ikka küllaldki nõrk. Väga palju eksiti lihtsates olukordades, Buffon tegi paar head tõrjet.

                  Siis algas Totti show, kiirelt läbi, hea sööt ja Totti 1-1 le ning mees ei eksinud, viigistas. Kuus minutit hiljem nurgalöögijärgsest olukorrast, esmalt suutis Buffon küll päästa, kuid Totti jõudis esimesena jaole ja lõi Roma ette. Enne poolaega oli üks ülihea olukord Juventuselt, kui äärelt tuli tsenderdus, Del Piero sai ilusti löögile, väravavaht tegi supertõrje.

                  Teisel poolajal oli taas ründavamaks pooleks Roma, mitmed head võimalused. Juventuse kaitse oli jälle kohmakas. Vigastada sai ka Andrade, kes maandus valesti ning tegi oma jalale liiga. Mängu sekkus tema asemel vanameister Birindelli.

                  Siis sai Nedvedi kukkumise järel Juventus penalti (kuigi olukord oli parajalt kaheldav). Del Piero suutis penalti üle värava lüüa. Juba löögile minnes tegi ta tavapärasest mitu sammu rohkem, mis ei ole üldes tema moodi.

                  Lõpus suutis Iaquinta ilusti peaga palli edasi suunata, mis siis väravas maandus. Super!

                  Rääkides nüüd tulevikust, siis Juventusel läheb väga raskeks. Kaitseliin ja keskväli on küllaldki nõrk. Mis puutub Romasse, siis mina ei usu, et nad see hooaeg üldse midagi Euroopas saavutavad. Ei ole lihtsalt sellist meeskonda, kes suudaks stabiiselt mängida. Ma ei tea küll miks ma nii arvan, aga eks seda ole kevadel näha. See on puhtalt minu arvamus..

                  Forza Juve!

                  Kommentaar


                    Ajee, 4-0. Esimest korda hoidsime värava puhtana ja väravate löömisega pole probleeme niikuinii olnud ja tabelis ilutseme kolmandal kohal

                    Aga jah, tahaks näha, kuidas Legro ja Cristico derby`s hakkama saavad.

                    Kommentaar


                      Iaquinta derbypalavik osutus nii rängaks, et mees on homme kahjuks mängust väljas. Samuti Andrade ja Camo. Boumsongi ja Zebina eemalejäämist võib pigem nimetada õnneks, sest muidu oleks Ranieri hullusehoos nad isegi algkoosseisu toppinud. Romast möödumine ja teiseks tõusmine oleks vägagi positiivne.

                      Kommentaar


                        David Trezeguet!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          Päris närviline teine poolaeg oli. Viimasel 10 minutil suudeti ühtteist korda ka saata vastase värava all. Nedvedil oli parim võimalus skoor avada, ent pallipuude polnud just parim. Sellegipoolest magus võit.

                          Murelikuks teeb aga keskväli, mis üsna hädine oli. Eks Camo puudumine andis ka muidugi tunda.

                          Kommentaar


                            oli suluseis või mitte?

                            Kommentaar


                              Mis kuradi suluseis? Vastaste mees ju puutus palli (ei teagi, mida ta üritas) enne Trezegoli.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X