320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No inglased on ikka kõvasti ees treeningutega. Kas neil juba sel nädalavahetusel mitte liiga ei alga?

    Kuigi eilne mäng Interiga teil just väga paljulubav polnud. Paremat koosseisu Napoli vastu muidugi ei näinud. Kuid siiski, Interi B-C tiimi vastu oli tiimi, mille liikmed Almiron, Zalayeta, Salihamidzic, Andrade, Birindelli, Zanetti, Palladino ja mõned muud ikka liiga kehv. Aga no Meistrite Liiga pigistate oma mängijavalikuga välja, kui Ranieri just midagi totaalselt metsa ei keera.
    sigpic

    Kommentaar


      Ma jään oma arvamuse juurde, et Ranieriga saab olla vaid kaks varianti: Kas me võitleme tiitli eest või tuleb masendav hooaeg ja ta lüüakse enne hooaja lõppu minema.

      Aga üldiselt jääb Juvel just poolkaitse lahkjaks: Tiago-Almiron-Nedved pole just liiga särav kolmik. Sisetunne ütleb, et Tiago ja Almironi peale kulutatud raha eest oleks võinud ühe korraliku täku osta parem (nt Sneijderist oli kunagi suve hakul juttu).

      Kommentaar


        No jah... kreatiivsusest jääb puudu ehk. Aga kui plaan on 4-3-3, milleks siiski mängijad väga imelikud on (pole sellist mängijat, kes nagu äärde väga sobiks toetama tipumeest...), siis see nii suur probleem pole.
        sigpic

        Kommentaar


          No Ranieri juttude järgi tahab ta mängitada 4-4-3 süsteemi. Umbes midagi sellist siis:
          Almiron - Tiago - Nedved
          Iaquinta - Treze - DP

          Seni on selline formatsioon kõige paremini töötnud ka sõprusmängudes. Aga noh, otsimine alles käib vist, sest igas mängus on proovitud erinevaid variate ja mehi. Seni on kindel ainult Buffoni koht väravasuul ja Andrade koht keskkaitses

          Kommentaar


            Kurat seda Juventust, ma ütlen. Nüüd siis lubatakse teil 12 mehega mängida või?

            Kommentaar


              Ei-ei, ilma väravavahita mängime ikka

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ei-ei, ilma väravavahita mängime ikka
                aga Buffoni koht oli ju kindel. Keskkaitsjana väravasuul
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Tegelikult ma ei tahtnud kõvasti välja öelda, et sellel hooajal mängib Juve 12 mehega platsil, sest siis on jälle kõigil vingumist. Igatahes Itaalia Jalgpalliliidu tähtsamad ninad on juba voodist oma lemmikhobuse äralõigatud pead leidnud ja nad on ka sellise asjaga nõus

                  Kommentaar


                    No tegelikult võib sel hooajal isegi nii olla, et kohtunikud ei julgegi Juventuse kasuks midagi anda.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ära sellist jura nagu ma just ära kustutasin, siia enam kirjuta, pink kõigub.

                      Kommentaar


                        Päris hea. AS Romale tõmmati täna sõpruses kott pähe 5:2! Smooth!

                        Kommentaar


                          Highlightid Juve ja Roma vahelisest mängust.

                          Kommentaar


                            kahju ,olin roma poolt vaatasin mängu ja tegelt oleks pidanud roma ikka ära võitma!!

                            Kommentaar


                              roma tegelikult ei plaaninudki võita muide....on lekkinud informatsiooni et spaletti tahtsi katsetada, et kuidas mehed reageerivad eduseisust kaotusseisu jäämisega....tulemus oli shokeeriv.....Francesca Tottina hakkas jälle nutma...
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kle Uuu mine vaata Mõmmi Aabitsat parem...Uhuuu Uhuuu mul selge on uuu...

                                Ja ära reosta siin (Juve) foorumit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X