320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ime lutti.

    Juve võiks võita nüüd siis vähemasti Euroopa liiga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas David Vaata postitust
      ime lutti.

      Juve võiks võita nüüd siis vähemasti Euroopa liiga.
      Kas see nüüd on siis seria-A tippklubi??euroopa liigas saate sellise mänguga ainult kaotusi.kohtunik lõpetas teie piinad varem
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Meie hetkene suur probleem, vähemalt minu arust, on see, et meil on sitad treenerid. Kunagi lähiajal võiks mõni tegijam tulla treeneriks, kahju, et Hiddnik ütles Juvele juba ei ära.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

          sorry makaroni fannid
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Isegi Ranieri oli parem treener kui Ferrara. Punkt.





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

              sorry makaroni fannid
              Mul alati hea tunne kui mingi makaroni punt tappa saab
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Täitsa hull kuidas Olic ikka töötada suudab ja tahab.
                Pealegi kasutasite kogu oma õnne juba võõrsilmängus Bayerniga ära, nii et kindlalt parem meeskond läks edasi.

                Kommentaar


                  Kohutav mis mäng. Selle hooaja võib vist lõplikult ära korstnasse kirjutada. Seria A on Euroopa tippliigadest hetkel ikka konkurentsitult siteim, väikeste mööndustega võib ainult Fiorentina siit välja arvestada. Ma ei pea silmas aind edasipääsemist alagruppidest vaid viimatisi mänge teiste meeskondadega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

                    sorry makaroni fannid
                    Mind päris makaroni fänniks nimetada ei saa.

                    Vihkan samuti nii Itaalia koondist, kui ka klube, aga Juventus on erand eelkõige tänu ühele mängijale ja usun, et ma jääksin ka Juve fänniks siis, kui minu lemmik mängija peaks klubist lahkuma, kuna Juventus on mulle juba südamesse pugenud.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas David Vaata postitust
                      vahetused on ka mööda pantud (ma mõtlen need, kes on välja võetud, del piero, diego)
                      Mida head tegid platsil siis Diego ja Del Piero? Või kes üldse väljakul täna midagi tegi?
                      Vahetustest muidugi tolku polnud, sest kui 0 asendada 0-ga, siis see ei muuda midagi.


                      Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi. Krt, kapis olev Larsen läheb vist loosi.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi.
                        Valgustad ehk?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas David Vaata postitust
                          Vihkan samuti nii Itaalia koondist, kui ka klube, aga Juventus on erand eelkõige tänu ühele mängijale ja usun, et ma jääksin ka Juve fänniks siis, kui minu lemmik mängija peaks klubist lahkuma, kuna Juventus on mulle juba südamesse pugenud.
                          Poulsen 4eva!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek
                            Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi.
                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Valgustad ehk?
                            Käia aga guuglit ja küll vast leiad. Allpool mainitud tsitaat oli ka hea, aga olen veel paremat näinud. Täna kahjuks enam ei viitsi, sest homme üks "lahe" tööpev jälle ees.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Mida head tegid platsil siis Diego ja Del Piero? Või kes üldse väljakul täna midagi tegi?
                              Vahetustest muidugi tolku polnud, sest kui 0 asendada 0-ga, siis see ei muuda midagi.

                              No ehk oleksid 2. poolaeg paremini mängima hakanud. Aga seda me ei saa kunagi teada enam.



                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Poulsen 4eva!
                              Oi, siin sa eksid küll nüüd rängalt.

                              Trezeguet ftw!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Ma mõtlen, kas tasub siia kirjutada midagi pikemalt või kaob mu tekst "mul on alati hea meel, kui makaronid tappa saavas" pasa vahele ära. Tänane kaotus mulle väga suur šokk polnud, sest sisetunne ütles, et sellest mängust head nahka pole oodata. Juventuse kaitseliin ilma Chiellini ja Sissokota on läbikäiguhoov, rääkimata sellest, et Giorgio on viimasel aastal olnud Juventuse sisuline kapten.

                                Aga kaotuse põhjus polnud nende kahe mehe puudumises, vaid istus treeneripingil. Juventus on korduvalt kaotanud mänge tänu vastaste standardolukordadale, kus mängijad asetumine on lausidiootne. Kaotasime seetõttu mängu täna, eelmises voorus Bordeauxi vastu kui ka mitmeid kordi Serie A`s. Ja Kuradima poole hooaja jooksul pole olukord läinud paremaks, vaid aina hullemaks.

                                Hoopis suurem probleem Ciroga on mehe taktikalised käigud. Meeskonna mängujoonis pole siiani veel välja kujunenud. Juve 4-3-1-2 süsteemi suudavad
                                kõik taktikaliselt targad treenerid lahti murda, sest ainus ülesanne on Diego nullimine. Samas olukord läheb alati eriti hulluks siis, kui meeskond jääb kaotusseisu. Tänagi suutis Ciro teisel poolajal paanikasse minna ning vahetas rotatsiooni iga 10 minuti tagant. Lõppeks oligi plats täis mängijaid, kes ei saanud aru, kus nad peavad olema ja mida tegema. Ja täpselt sama valemiga on läinud KÕIK mängud, kus Vana Daam on jäänud kaotusseisu. Rabistamine ja paanitsemine.

                                Olgugi, et mul on Ciro vastu tohutult respekti, siiski pole mees peatreeneri tööks (veel) sobilik.

                                Samas probleem pole ainult peatreeneris ja tema vahetamises. Juventus mängib vanaaegset jalgpalli- pall liigub kaitsest ründesse teokiirusel, mängijate ilma pallita liikumises puudub loogika, meeskonnas pole mehi, kes suudaks kiirete söötudega mängida ja nii edasi. Loodetavasti tänane kaotus ja väljalangemine tähendab meeskonnas üleüldisi muudatusi.

                                Ligi 10 aasta tagune väljalangemine päädis Zidane ja co müümisega ning täiesti uue Juventuse sünniga. Loodetavasti juhtub ka nüüd midagi samalaadset.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X