320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andri92 Vaata postitust


    Ja mis te selle Lichty kallal norite, see vend on tõeline masin ikka ja ei teinud ta minu silme läbi midagi teise kollase väärilist!

    Ma imestaks kui Sa meiega nõustuskid ja ütleks,et Licht vääris teist kollast. Ei kujuta ettegi mitu viga ja millist Ta oleks pidanud tegema,et saada teise kollase!?!
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Braavo, oled nüüd mu värske ignore listi mees.

      Eriti nõrga närviga, Panso?
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Ei usu...ta minu komme näeb mingi hetk ikka....vb lihtsalt vahepeal võtab pea nõrgaks ja keha kreeni.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          1 Buffon
          3 Chiellini
          5 Pazienza
          7 Pepe
          8 Marchisio
          10 Del Piero
          11 De Ceglie
          13 Manninger
          14 Vucinic
          15 Barzagli
          17 Elia
          18 Quagliarella
          19 Bonucci
          22 Vidal
          24 Giaccherini
          26 Lichtsteiner
          27 Krasic
          28 Estigarribia
          30 Storari
          32 Matri
          34 Marrone

          Mehed, kes olemas siis. Täiesti rahule võib jäeda siis kui võidetakse vähemalt +3 väravaga ja endal nulli hoitakse. Peab selle jura ära lõpetama ükskord, viigid on ka olnud peale Napoli, meeskondadega Genoa, Chievo, Bologna ja Catania. Genoa ja Bologna veel kodus.
          Ise loodan/võiks olla selline algkoosseis, kuigi selline kohe kindlasti ei ole.

          --------------------Storari----------------
          Lichtsteiner---Barzagli---Chiellini---De Ceglie
          -------------Pazienza---Marchisio---------
          Krasic----------------------------------Elia
          ------------Del Piero----QUAGLIARELLA----

          Kommentaar


            Pazienza asemele Vidal ja DP asemele Matri oleks minu valik ..

            Kommentaar


              arvestades, et enamus kahe viimase härra valikutest pole see hooaeg eriti mänguaega saanud, oleks taolised line-upid liiga riskantsed. Cesenat sinna viikide nimekirja juurde vaja ei ole, rääkimata hooaja esimesest kaotusest..
              Buffon - Licht, Barzagli, Bonucci, Chiellini - Marchisio,Vidal - Pepe, Matri, Mirko, Esti/Gia
              oleks minu pakkumine.

              Kommentaar


                Starting line-up siiski selline: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pazienza, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic. 4-3-3 siis peaks olema. mjah, siiski ainuke muutus põhikoosseisust ongi Pazienza Pirlo asemele. Äkki Conte tahab näha kuidas näiteks poolajaks seis on ja kuidas mäng välja näinud on ja siis seda arvestades, teha mõni vahetus.

                EDIT: Eliat pole pingilgi. Nagu oli näha, samal ajal kui teised sättisid riietusruumis ennast valmis, siis Eljero kuulas ülikonnas mussi Raudselt saadetakse jaanuaris laenule...

                EDIT 2: Esimesed 25. minutit on olnud ründe suhtes kuidagi magedad. Mingid poolvõimalused koguaeg, ühtegi täielikku väravavõimalust ei ole nagu näinud. Suluseisud tihti jne. Cesenal on muidugi täiesti 0 rünnak. Poolajaks võiks vähemalt 1-0 juba ees olla.

                EDIT 3: Poolaeg 0-0 ikkagist, kuigi üritamist oli rohkem viimasel 20 minutil. Siiski jäi see viimane lõpetus puudu. Vucinic seal triblas ja triblas aga midagi lõpuks välja ei tulnud sellest. Näidati mitu korda Quagsi sooja tegemas ja kommentaatorid ka jahusid midagi Vucinic Quagliarella jne. No kui Fabio ei peaks sisse tulema poolajal siis maitea tõesti. Kaitse on 5+ aga ründefaas on 3-.

                Kommentaar


                  Unusta ära juba see Elia...Esti on enne teda nii kui nii.

                  Esimesed 45 minutit vaadatud ja tundub, et kui põhiXI puudub kas või 1 mees, on juba häda käes. Eelmine kord siis Napoli vastu oli Marchisio väljas ja täna on Pirlo väljas. Samas ma ei ütleks, et Pazienza on halvasti mänginud, aga karistuslöökidega on küll kehv lugu, mitte ühtegi head lööjat pole, Pepe ei suuda nurgalöögil isegi esimest meest lüüa. Teeb murelikuks.

                  Vucinic ka täna frustreerib mind, kui viimased 5 minutit vast välja jätta, siis on mul loetud tema poolt 3 palli kaotust söötmisel kui Juve haldas kindlalt palli ja oleks vaja olnud pall kasti toimetada. 3 on juba natuke liiga palju. Hoiab palli ka liiga kaua, kui siin teised mehed vahepeal teevad ühe puutega, siis Vucinic saab palli ja hoiab kauem ning selleks ajaks kui palli kasti toimetab on Cesena jõudnud juba oma kaitse paika saada.

                  Kardan ka kontraid, kuna Mutu ja Bogdani sugused võivad siiski nõelata.


                  Ei oska väga öelda ka mida muuta võiks. Tegelikult tahaks DP näha, kuna keegi peab karistuslööke ju lööma, aga tahaks ka Quagsi näha.

                  EDIT: Igatahes tuleb täna kindlasti 3 punkti võtta kui tahame tiitli eest võidelda. Suhteliselt tobe oleks 2 vooru enne jõuludele minekut kõik käest visata.

                  Kommentaar


                    Head vahetused. Saame näha kas Juve suudab täna värava lüüa või mitte.

                    Kommentaar


                      No kurat võtaks, mis see nüüd on. Hakkas juba asi jooksma ja nüüd anti DP-le nuga.

                      Kommentaar


                        No lõpuks, Marchisio oligi terve mängu liiga vaikne.

                        Kommentaar


                          Kahtlane penalti. 2:0 mäng läbi.

                          Kommentaar


                            Mitte kõige ilusam võit siis täna. 3 tähtsat punkti käes, positiivse poole pealt siis Pirlo värske Roma vastu kes jäi Gagost ilma, aga negatiivse poole pealt DP vigastus ja põhirünne on alavormis.

                            Kommentaar


                              Seis oli igal juhul õiglane. Oleks pidanud suuremgi olema aga jah penalt see ei olnud ma arvan, vv mängis ilmselgelt palli ja käsi jäi kogemata ette. Kahju, et Quags kolli ära ei löönud, kuigi võimalusi tal oli paar tki, viimane eriti veel kui oma mees ette jäi, muidu oleks võrgus ka olnud. Aga noh kõige tähtsam, et 3p olemas ja tabelitipus endiselt.

                              Kommentaar


                                3 punkti. punane oli homoerootiline. Üldiselt oli kohtunikel sama hea päev kui Matril
                                E: Possession 74 - 26

                                Kommentaar

                                Working...
                                X