320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    Count, halb nädal? Eelmisel lehel väitsid, et Juve lõi suluseisust värava. Postitasin sulle video ja küsisin, et kus see suluseis on....sa pole siiani vastanud ja võtsid nüüd uue teema üles. Kaotasite, siis kaotasite, vähem kibestumist võiks siiski olla.
    Mängu vaadates tundus et Del Piero esimene puude, mis oli sööt kaitsjate seljataha Boriellole, oli suluseis ehk siis vile ja pall Roomale, aga sinu videoklipist on näha et keegi katab seal taga suluseisu ära niiet minu paha , palun vabandust, aga Chellini vääris siiski kaarti, sealt oleks 2-1 ära tulnud ja mäng oleks kohe teistsugune olnud...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Mängu vaadates tundus et Del Piero esimene puude, mis oli sööt kaitsjate seljataha Boriellole, oli suluseis ehk siis vile ja pall Roomale, aga sinu videoklipist on näha et keegi katab seal taga suluseisu ära niiet minu paha , palun vabandust, aga Chellini vääris siiski kaarti, sealt oleks 2-1 ära tulnud ja mäng oleks kohe teistsugune olnud...
      Oot, kui mängija A teeb kollaseväärilise vea ja mängija B annab mängijale A vea eest vastu vahtimist, siis kaarti väärib ainult mängija A? Päris huvitav vaatenurk reeglitele.

      Mööndustega oleks ikkagi õiglane olnud "kollane Chile, punane Lamela", mis sisuliselt poleks midagi muutunud. See, et Lamela on närvihaige tropp, pole juba kohtuniku, Chiellini ega kellegi teise süü.

      Kommentaar


        Lisaks on Roma fännide poolt imelik eilset mängu taganutta. Ilma sügavalt vägesid juhtivata DDRita oli Roma ründes üsna ideetu ja mäng kaotas siiski väga sitt kaitseliin. Kohtunikuhala sellise mängu puhul on nõme.

        Kommentaar


          Algselt postitas DCMA Vaata postitust
          '

          Eeldan, et Caceres ja Lichtsteiner mängivad mõlemad põhis ikka, kuna Caceres võib igas kaitse positsioonis mängida ja koondises, nii palju kui ma tean ja niipalju kui MM-il Uruguay mänge sai nähtud, oli mees vasakkaitse. Vasakul pole meil kedagi asjalikku ka, DC kõlbab varuks ainult. Sellekaudu saab ka ühe keskkaitse pingile panna, eeldavalt Bonucci siis. Caceres - Chiellini - Barzagli - Lichtsteiner.... mulle oleks see phmts dream teami kaitseliin. Loodan, et selline saab olema starting 11-is.


          Jah sull on täitsa õigus Caceres saab mõlemal äärel hästi hakkama ja nii palju kui ma olen ka koondise mänge näinud kusta mängib siis on ta olnud tõesti rohkem vasakul.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Lisaks on Roma fännide poolt imelik eilset mängu taganutta. Ilma sügavalt vägesid juhtivata DDRita oli Roma ründes üsna ideetu ja mäng kaotas siiski väga sitt kaitseliin. Kohtunikuhala sellise mängu puhul on nõme.
            Kuule kui Juve näguri päevi nägi ja serie b-s iga pühapäev jumalateenistusel meeskondlikult osales, siis lugesid sa igapäevaselt issameiet siin teemas ja nutsid ja kirusid, mõtle kui sa oleksid tollel ajal EMO-eika olnud, vaesed veenid veenid...

            Aga fakt on see, et Chiellini sihilikult maha võttis Lamela, sest kiirusega oleks lamela nagu sitt tihust kadunud olnud.Üks asi on jalalöök ja teine asi on sihilikult meest kätega tirida särgist ja jäsemetes, ehk siis maadlusvõttega mahatõmmata, kumbki pole nagu tegelikkuses jalgpalli osa, seega oleks olnud vääriline anda mõlemale punane ja koht külma tussi all.Sest ma usun, et Chiellini kostitas üsna mahlakate vanasõnadega Lamelat, ilmselt ütles Chiellini midagi väga roppu ja lihtsat ja arusaadavat itaalia keeles, sest Lamela on nii vähe itaalias olnud, et vaevalt ta päris "MC Battlet" pani:



            Kas Enriike pidi teadma, et Fatlicio enne mängu salaja kreemisaiakesi oma spordikotiga riietusruumi smuugeldas, tema jaoks oli eilne mäng, lihtsalt "kõhu kergeks jooksmine", nö seedimise parendamine.

            Taddei- oled sa näinud kaamlit, kes on 90 min EESTI-KARIIBA rummi ärajoonud... eile nägite...lambi kukkumised-libastumised-koperdamised...eesti kariiba tegi mis tahtis tegi "kaheksaid" mehe küürude vahel.

            De Rossi ongi pool Roma kaitseliinist ja eriti vajalik on ta suurte tiimide vastu, lisab kõvasti enesekindlust, usun, et selle nahka eilne mäng läkski.Juvel lasti liiga palju ja kergelt tegutseda keskväljal. Kompaktselt võeti kaitsesse ka kokku ja mida teeb üks pisikene prussakas Bojan seal neandertaalide vahel, lendab nagu mesilane AIAS.

            Ise me sööta ei suutnud teatud meeste pärast ja vastaseid piisavalt hakkida, oleks pidanud kohe Grecod ja Vivianid letti lööma, noored kuked, oleks Pirlole kohe kannaga näkku tõmmanud.

            Aga veelkord, olukord, kus mees jookseb kiirrünnakusse ja kus tal pole isegi palli ja ta maha tõmmatakse kõige jõhkramal ja jalgpalli võõrandlikumal moel on paraku punane kaart.

            Isegi kui ma peaks olema roma vastane ja juve fänn, isegi siis peaksin countiga nõustuma, sest pole mõtet ju jätta midagi südametunnistusele, eika vaatenurga peale pean muidugi siristama törtsu kollast tema spämbotti, istuli loomulikult, toetades oma karvase sadula 5 millise laiusega spämbotti ovaalile ja lastes soojal kasemahlal nagu ennemuiste voolata esiisade mannergusse.

            Ja coppa oleks meile väga oluline olnud, hõbetäht rinnale sellega ei saaks just paljud uhkeldada.
            sigpic

            Kommentaar


              Caceres speaks: "I am delighted to return to play with Juventus. Its the realization of a dream." Caceres'il on homme medical ning siis on asi official

              Kommentaar


                Sevilla ametlik kodukas ütleb, et ta on täna meditsiinilises kontrollis ja peale seda peaks ka kohe ametlikud dokumendid täidetud saame ning ongi Juve player.



                Ootame siis võrksärgi pilte ametlikuks confirmiks.



                Ja nüüd siis sihikul see: http://www.football-italia.net/node/15049


                Ning homme peaks Cissokho esindajatega kohtuma.

                Samal ajal seostatakse Iaquintat Palermoga ja Tonit Cagliari ja Laziole võidakse Krasicit pakkuda laenuks.

                EDIT: Mottat seostatakse Zaragozaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Panso Vaata postitust
                  Amauri siis väidetavalt turned down up to 2014 offer with Viola ja piirdub esialgu ainult 2012 juuniga. No on ikka idioot. Paremat võimalust tal enam ei tule, oleks saanud vaikselt seal Violas ehitama hakata midagi.
                  See ei ole ju mingi uudis. Algusest peale oli jutt, et leping kuni 2012 juunini ja sobivusel edasi. Arvestades seda, et tema soovid üsna kõrged, siis peab ta ikka väga megalt lammutama hakkama, kui tahab sellele ligilähedastki pakkumist saada
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Keegi on Cagliarit nii palju näinud, et saaks mulle seletada, et mis värk Naingoga on. Et miks ta nii haip ja värk. Ma ehk olen valedele mängudele sattunud, aga sellist Juvetaseme muljet pole küll jätnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Keegi on Cagliarit nii palju näinud, et saaks mulle seletada, et mis värk Naingoga on. Et miks ta nii haip ja värk. Ma ehk olen valedele mängudele sattunud, aga sellist Juvetaseme muljet pole küll jätnud.
                      olen näinud kusagil 4-5 mängu ja ausalt öeldes pole ta erilist muljet küll jätnud. tegemist on järjekordse energijänkuga, kes võib küll paarist mehest mööda minna, kuid see oleks ka kõik. kaitsetöös poiss samuti ei hiilga, aga noh, järsku vajab ta vaid uut väljakutset?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                        olen näinud kusagil 4-5 mängu ja ausalt öeldes pole ta erilist muljet küll jätnud. tegemist on järjekordse energijänkuga, kes võib küll paarist mehest mööda minna, kuid see oleks ka kõik. kaitsetöös poiss samuti ei hiilga, aga noh, järsku vajab ta vaid uut väljakutset?
                        Ma ka kusagil 4-5 mängu näinud tabeli ülaosa tiimide vastu ning Nainggolan on vägagi silma jäänud Cagliari keskväljast just kaitsvate omaduste poolest. Väga kõva tackler ning rabeleja keskväljal, kes suudab ka edukalt ründefaasis tegutseda. Lisaks on tal ka väga ohtlik kauglöök.

                        Ja kas hiljutises 1:1 viigis tõesti jäi ta märkamatuks, kui Juve teisel poolajal absoluutselt ei suutnud midagi erilist korda saata kolmandal väljaku poolel?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Ma ka kusagil 4-5 mängu näinud tabeli ülaosa tiimide vastu ning Nainggolan on vägagi silma jäänud Cagliari keskväljast just kaitsvate omaduste poolest. Väga kõva tackler ning rabeleja keskväljal, kes suudab ka edukalt ründefaasis tegutseda. Lisaks on tal ka väga ohtlik kauglöök.

                          Ja kas hiljutises 1:1 viigis tõesti jäi ta märkamatuks, kui Juve teisel poolajal absoluutselt ei suutnud midagi erilist korda saata kolmandal väljaku poolel?
                          Juve 1:1 viiki vaatasin episoodiliselt, ei keskendunud sellele. eks ta kindlasti ole piisavalt positiivseid omadusi mängijana, ju olen siis valesid mänge vaadanud. energiajänku = tackler + rabeleja, seda mõtlesingi. löögitäpsust ei oska kommenteerida.

                          edit. lihtsalt mida rohkem teda seostatakse mõne Serie A tipuga, seda rohkem tuleb ka igasugust haipi. osa sellest on tõetruu, osa mitte.

                          Kommentaar


                            Peale Cacerese tulekut pole Aly Sissokhoga enam midagi peale hakata kui pingile istutada. Keskväljale võiks kellegi veel tuua küll, aga liigset mängijate minemist-tulemist ei ole ka hea tekitada see võib pigem kahju kui kasu tuua.

                            Kommentaar


                              No Motta ja Grosso on mõlemad minemas (kui mitte nüüd siis suvel, kuigi praegu päris tõenäoline, et vähemalt 1 neist lahkub enne veebruari), Bonucci pikem tulevik on ka kahtluse all. Caceres on hetkel siiski ainult laen. Seega kõik võib olla selle Cissokhoga.

                              Üks võimalik variant on näiteks, et Bonucci saadetakse järgmine suvi Violasse Amaurile järgi ja siis tuuakse Jovetic siia DP mantliks.


                              Milano lennujaamas täna, homme viimane meditsiiniline ja siis ametlik esitlus, Udinese vastu siiski vist veel ei mängi nii palju kui kuulda oli:



                              Marotta: Parmaga käivad läbirääkimised Luca Toni osas.

                              Kommentaar




                                Täna hommikul, õhtuks peaks siis presentatsioon olema koos kiilakaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X