320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust


    - Stankovic "zingaro" (eesti keele mustlane ei kõla muidugi nii solvavalt)
    Normull
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    - Facchetti surma mõnitamine (Facchetti ei saa enam hüpata)
    inetu tegu
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    - Nagu tavaliselt Torino külastamise korral lendasid Interi bussi vastu õllepudelid jms.
    kiidan
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    - Loodeti Moratti ja FIGC-i Calciopoli-aegse juhi surma
    paha-paha
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    - Kuskil kuulsin, et ka Obi suunas oli Juventuse staadionile omaseid hääli tulnud
    normull


    3-2 Juventusele

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Eile õhtul:


      - Stankovic "zingaro" (eesti keele mustlane ei kõla muidugi nii solvavalt)
      - Facchetti surma mõnitamine (Facchetti ei saa enam hüpata)
      - Nagu tavaliselt Torino külastamise korral lendasid Interi bussi vastu õllepudelid jms.
      - Loodeti Moratti ja FIGC-i Calciopoli-aegse juhi surma
      - Kuskil kuulsin, et ka Obi suunas oli Juventuse staadionile omaseid hääli tulnud


      Huvitav, mis härra Marottal selle peale öelda on. Kui tal muidugi aega on oma 28. ja 29. tiitli pärast nutmise vahe peal, mille ta isiklikult Juvele tõi. Naljakas klubi
      mhmh, ahvihääli kuulsin isegi. lisaks olla minutilise seisaku ajal kuulda interisti pezzo di merda. ehk saab seekord lausa 30k€ suuruse trahvi.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        lisaks olla minutilise seisaku ajal kuulda interisti pezzo di merda.
        mnjah. Sel ajal võiks küll vait olla. Eks troppe leidub alati.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          - Facchetti surma mõnitamine (Facchetti ei saa enam hüpata)
          pada vs katel


          Ühesõnaga surnute kallal mölisemine pole mingi Juve ainuomane teema. Paha-paha küll, aga põhimõtteliselt kõik on tropid (klassika on muidugi Juve vs Torino lennukikräshi imiteerimine vs seinakukkumine imiteerimine, aga ma ei tea, mis Interil sel teemal möliseda on). Rassism on paha. Õllepudelite loopimise kallal halamine on suht eit.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Huvitav, mis härra Marottal selle peale öelda on. Kui tal muidugi aega on oma 28. ja 29. tiitli pärast nutmise vahe peal, mille ta isiklikult Juvele tõi. Naljakas klubi
            Lisaks ma saan muidugi kibestumisest aru, et Inter on taas muutunud Calciopoli eelseks, iga aasta korduvalt peatreenerit vahetavaks naljaklubiks, kes vegeteerib kuskil Euroopa Liiga kohtadele võideldes, aga pole vaja seda nüüd siin välja elada.

            Kommentaar


              Odav jah.

              Ja muidugi ma ei tea palju inimesi selle Facchetti chantiga üldse kaasa läks. Eks seda võisid ka ainult mõned inimesed teha.

              Aga tore vähemalt seda, et Juve lubab pärast mitmeid aastaid jätkuvalt Torino loomaaia ahve staadionile. Poleks õige atmosfäär.
              sigpic

              Kommentaar


                Ahvihäälitsemine on nõme. Tunnistan.

                Samas on Juve koduväljak juba päris arvestatav kindlus.
                Juve 2010/2011 kodus: 19 mängu, 5 kaotust, 30 punkti
                Juve 2011/2012 kodus: 14 mängu, 0 kaotust, 32 punkti
                +
                debiilsused kõrvalejättes, siis oli ju eilne atmosfäär ju mängueelse värgi, üldise laulu, vaheaja tantsutüdrukute jne lõbustustega päris hea. Ei? (ainult muusikavalik oli jubesaast)
                +
                õige jah. Eilse võiduga on meil juba koos rohkem punkte, kui me kahel viimasel aastal terve hooajaga suutsime koguda.

                L´edit

                +
                Ma sinu mõnest poindist ei saa aru. Bussid on pudelirahet alati saanud, võtmemängijad a la Stankovic mõnitatakse pm igal pool jne. Mida sa ootasid? Et Interi bussi teekond palistatakse hosianna hüüetega ja tee kaetakse roosiõitest vaibaga ning Stan saab "Forza Serbia vägilane" hüüdeid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  mhmh, ahvihääli kuulsin isegi.
                  duubeldan, not nice.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    +
                    debiilsused kõrvalejättes, siis oli ju eilne atmosfäär ju mängueelse värgi, üldise laulu, vaheaja tantsutüdrukute jne lõbustustega päris hea. Ei? (ainult muusikavalik oli jubesaast)
                    Ei vaidle vastu, häält oli.

                    +
                    õige jah. Eilse võiduga on meil juba koos rohkem punkte, kui me kahel viimasel aastal terve hooajaga suutsime koguda.

                    L´edit

                    +
                    Ma sinu mõnest poindist ei saa aru. Bussid on pudelirahet alati saanud, võtmemängijad a la Stankovic mõnitatakse pm igal pool jne. Mida sa ootasid? Et Interi bussi teekond palistatakse hosianna hüüetega ja tee kaetakse roosiõitest vaibaga ning Stan saab "Forza Serbia vägilane" hüüdeid?
                    Ei, aga on ka universaalsemaid/originaalsemaid solvanguid võimalik välja mõelda, mis tagantjärgi trahve ei too. Nagu Fiorentina parukad (mida osad Juve fännid olid väidetavalt Cambiassoga kopeerisid). Buss on nii ja naa, ma pole Interi mängude ajal sellest kuulnud, aga eks mu allikad võivad ka filtreerida.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et Juve fännid vs Inter on Calciopoli pärast hetke üks tulisemaid vastasseise ja vihavaene (pigem küll ühepoolne, aga siiski). Selles plaanis möödus nädalavahetus üpris rahulikult. Ja mingite Violafännidega võrdlemine pole vast väga pädev.

                      Kommentaar


                        Del Piero on oma vanuses niivõrd boss, et ma olen parem vait.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Coppa Italia finaal 19. mai aga mis väljakul ? See jääb ka selle hooaja viimaseks mänguks (viimane liigamäng Atalantaga 13.mai) ja ühtlasi Del Piero viimaseks Juves (vist ?) kui DP10 terve siis on raudselt ka algkoosseisus arvan ma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                            Coppa Italia finaal 19. mai aga mis väljakul ? See jääb ka selle hooaja viimaseks mänguks (viimane liigamäng Atalantaga 13.mai) ja ühtlasi Del Piero viimaseks Juves (vist ?) kui DP10 terve siis on raudselt ka algkoosseisus arvan ma.
                            Olimpicol loomulikult.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              ehk saab seekord lausa 30k€ suuruse trahvi.
                              seekord siis 25k€.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Hooaja lõpuks saab milli kokku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X