320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi Maarek võib oma õega netti pildi üles laadida, ega see teda heteroks ei tee.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Fabio Cannavaro reveals he’s becoming a Coach, will watch Napoli in the Coppa Italia Final and insists “Juventus have won 30 Scudetti.”

      The Bianconeri celebrated their triumph last week in what was officially the 28th title-winning campaign, as the 2004-05 and 2005-06 editions were stripped in the Calciopoli trial.

      “Juventus have won 30 Scudetti. I won my two on the pitch and I defend them,” stated Cannavaro, who was in their defence during those seasons.

      “Juve deserved the title this year, as they had a fantastic season. I compliment Antonio Conte and I’m happy for him and my former club, as I know what winning after so many sacrifices means.”

      The 2006 World Cup and Ballon d’Or winner is back in Italy at the moment to sit a coaching exam at Coverciano, but while he’s here will also watch the Coppa Italia Final on Sunday.

      “Who will I support? I played for Juve for three years and have great respect for them, but I am Neapolitan, have always been a Napoli fan and my brother is the team captain. Therefore, it’s easy to guess.

      “I don’t see a favourite in the Final, as Juve have kept an amazing level of consistency, but in a one-off match anything can happen.

      “Since hanging up my boots I don’t really miss playing football. Right now I am enjoying myself with some of my 2006 teammates at the coaching course.

      “Do I dream of one day being the Coach of Napoli? Obviously, as leading the big clubs is everyone’s objective.

      “As for Euro 2012, it is a difficult adventure and there are strong opponents, but Cesare Prandelli has done great work and brought back enthusiasm. Therefore we should be optimistic.”

      Päris piinlik on kuulda 2006 maailmameistri suust selliseid ütlusi, minu silmis Canna aktsiate väärtus langes poole võrra koheselt.Kas tõesti on raske äraoodata veel 2 scudetto võitu ja siis taguda vastu rinda ja saada ametlikult tärnid rindu,keegi ei võtnud neid 2 tiitlit teilt ilmaasjata ja lambist ära, võiks nagu respekteerida seda otsust ja arusaada, et kui eksisite siis eksisite ja need ei kuulu teile.Ühtegi inimest ei saadeta naljalt trellide taha...see peaks palutki ütlema.
      Sama hästi võiksid Roma fännid tähistada 10 scudettot või mdia iganes.Fair Play ja kõike seda kama arvesse võttes on ausa kodanikuna selle aastast scudetto tähistamist ikka väga valus vaadata.
      sigpic

      Kommentaar


        Juttude järgi on Juventus Madridi sõitnud Higuaniga rääkima, aga samas vaevalt midagi enne augustit selgub. Sama van Persiega..Arsenal ja Real kindlasti mingitest Marotta swap-dealidest Matri vastu midagi kuulda ei taha. Lavezzi on üsna kindlalt vist Napolist ära minemas, niiet suur küsimärk kas Napoli tahab mõlemast staarist korraga loobuda ja Cavani ka ära müüa. Aga mõte Cavani-Giovinco ründeliinist hakkab üha parem tunduma. Veel on läbi käinud terve hulk pooletoobiseid mängijaid..keegi Lensist jne kellesse eriti usku ei ole peale Estegarribbiat.
        Pühapäeval ootame siis Del Pierot algkoosseisu ja muidugi väravat

        Kommentaar


          Cavani oleks täiskümme ja minu meelest peaks Juve prioriteet number 1 olema. Kuigi ka Higuainil on kõik eeldused, et itaalias õnnestuda.
          Van Persiet pakun ma juba praegu City palgale. Või siis kuhugi mujale, kus on tonnide ja tsentrite viisi krõbisevat.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Persie on jätnud sellise mulje mängijana ja inimesena, et kui ta Arsenalist lahkub, siis läheb teise riiki, mitte ei tee nagu Nasri. Ennustan, et kui peaks minema, siis La Liga üks 2st hiiust saab ta endale. Muidugi võib rääkida, et ta eelistaks epl-s jätkamist, aga olla Arsenali kapten ja siis peaaegu saba jalge vahel siis minna City palgale, et tiitel võtta? Ma arvan, et ta säästaks närve kui lahkuks epl-st, seda kisa ja lärmi kuuleks ta igavesti siis kui Arsenali vastu mängiks kuskil City särgis. Ja nagu juba ütlesin, tal on nagu klassi inimesena rohkem, puhtalt raha pärast Citysse ei läheks mu meelest.


            See muidugi avakski ukse Higuaini osas kui peaks Reali minema mis puutub Juvesse. Aga mul selline tunne, et Higuain pole päris see mida vajame. Meil on vaja BIG GAME PLAYERit. DP lõpetab ja me võtame endale mingi Reali rejekti? Alati on ka omad kahtlused teisest liigast tulnud mängumeestega, eriti la ligast mu meelest, kus ikka on kergem skoorida ma vaatan, mitte, et ma peaks itaalia liigat mingiks tippkaitse liigaks, aga no kas mingid Soldadod lööks serie As 17-18 väravat nagu ta seal liigas lööb,

            Kommentaar


              Muidugi puht sportlikus ja mängija mõttes on mul Persiest isegi kahju. Viimane tiitel 2005 ja see ka FA cup. Kui oled ikka nii kõva mängija nagu Persie on viimastel aastatel olnud, siis võiks ju ühe liiga tiitli ikka kuskil võtta.

              Eks muidugi oma osa võib mängida edu Hollandiga. See võib teda nö tagasi hoida, kui peaks näiteks Hollandiga euro võitma, umbes, et noh, mul pole EPL-i tiitlit, aga vähesed võidavad euro ja ma naudin oma jalgpalli just siin Arsenalis.

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Cavani oleks täiskümme ja minu meelest peaks Juve prioriteet number 1 olema. Kuigi ka Higuainil on kõik eeldused, et itaalias õnnestuda.
                Van Persiet pakun ma juba praegu City palgale. Või siis kuhugi mujale, kus on tonnide ja tsentrite viisi krõbisevat.
                Usun ise ka,et Van Persi nüüd vaevalt >Itaaliasse tuleb...ikka Hispaani ja Inglismaa n.ö suured liigad.
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar




                  Pirlo is a silent leader. He speaks with his feet.

                  25. augustil, mil järgmise hooaja esimene voor peetakse, möödub Pirlol 617 päeva viimasest kaotusest Serie A-s.

                  Ilusat 33. sünnipäeva, Meister!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Elia ei annaks Juvele midagi juurde ikka. Laisk, isekas, ülehinnatud mängija. Lahjem versioon Interi viimase kümnendi ehk suurimast flopist Quaresmast isegi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Uue hooaja CL-i potid/pannid on peaaegu paigas juba, istume 3ndas kindlalt ja kuhugi siit ei liigu.

                      Pot3.JPG


                      Niimoodi vaadates võib igasuguseid gruppe tulla alustades:
                      Real Madrid
                      Man City
                      Juventus
                      Dortmund

                      Või siis jällegi:
                      Porto
                      Ugrimugrid
                      Juve
                      Bate

                      Kommentaar


                        Kui ma nüüd täis peaga postitaks siis ütleks, et Pep Guardiola mudel toodab vilja vist, näed, DM Chelsea endine legend, võidab suurte treenerite ees CL-i. Meil siin sama moodi väike jutt jookseb, et Conte teeb Juvega sama mis Pep Barcaga vms.

                        Kus see finaal järgmine aasta peetaksegi....peab rahasid varuma hakkama.

                        Kommentaar


                          Kust otsast Man City teise potti juba otsaga jõudnud on ? Minuteada need potid ju pannakse ikka CL viimaste aastate tulemuste alusel ja City ei saavutanud just väga palju sel hooajal alagrupis..rääkimata eelmistest aastatest.

                          Kommentaar


                            ok samas vaatan, et Sporting Braga on teises grupis, niiet ju siis euroopa liiga edu mõjutab ka seda koefitsenti..

                            Kommentaar


                              No mis siin imestada on, kui vaadata kes teised meiega samas grupis on, nagu PSG kes pole ka midagi varem teinud. Meil mängib oma rolli ikkagist calcipoli ja viimastel aastatel feilimine Ferrara/Zacce ja Del Neridega kus 2 hooaega ei suudetud CL-i jõuda ja viimati CL-s ju Ferrara horror, kus oma kodus toodi maa peale Bayerni enda poolt.


                              Oma rolli mängib asetustes just see, et paar suuremat klubi ei pääsenud nagu Atl Madrid või Inter ja samas mõned klubid on euroopas iga hooaeg mänginud võrreldes meiega.

                              Kommentaar


                                Millalgil pidi see kaotus tulema ja tore, et sellises mängus. "Ilus" punane ka muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X