320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Tänud Panso ! Ma ei pidanud pettuma, sa tulidki vana hea vaatan avatari ja vastan midagi tema meeskonna kohta halvasti( kuigi ei puutu asjassegi) ! Täääää naan !!!!
    Fakti, et De Ceglie on saast see ikkagi ju ei muuda, isegi kui Atletico 66 väravat laseb rohkem lüüa.


    Unustasid oma kasutajanime ära või? Ma ei vaatagi neid avatare siin.

    Ise sa tulid siia aasima oma tilkadega Lucio osas ja siis mina teen sind maha?


    Ja üldse mis sellest DC-st topid siia? Licht-Barza-Bon-Chil on nii kui nii kui asist tehingut ei saavutata Left Back positsioonile.



    Muide, üks tähelepanek. Barca ostis endale selle uue LB Alba, mis Adrianost saab?



    Osad teoreetikud juba pakuvad, et Juve võiks käpa peale panna, 27a vana, aastaid veel küllalt, et mängida põhis kuskil.

    Kommentaar


      Adriano on oma elus ka välja mänginud kui platsile saanud. De Ceglie on ja jääb õnnetuseks mida lolli jäärapäisusega maha ei müüda.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Ja kes ta ära peaks ostma kui nii kehvake on?

        Kommentaar


          Elia väidetavalt teel Werderisse, üleminekutasu suhtes käivad veel läbirääkimised.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Ja kes ta ära peaks ostma kui nii kehvake on?
            Ei kus mina tean. Torino näiteks, seal oleks ta super !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              et oleks ära märgitud

              nimi: Alberto Masi
              vanus: 19
              postitsioon: keskkaitsja
              ostusumma: ca 500k 1/2 lepingu eest
              staatus: Serie Cst toodud 19-aastane keskkaitsja. Pärit Doria noortesüsteemist ja küllap ka sealt Beppe huvi. Saab näha, kas pallib hooaja Pro Vercellis edasi või on Juves varuvaruvarukeskkaitsja (vähemalt suvise ettevalmistuse pidavat noormees Juvega tegema).

              Kommentaar


                Algselt postitas Panso Vaata postitust


                Unustasid oma kasutajanime ära või? Ma ei vaatagi neid avatare siin.

                Ise sa tulid siia aasima oma tilkadega Lucio osas ja siis mina teen sind maha?


                Ja üldse mis sellest DC-st topid siia? Licht-Barza-Bon-Chil on nii kui nii kui asist tehingut ei saavutata Left Back positsioonile.



                Muide, üks tähelepanek. Barca ostis endale selle uue LB Alba, mis Adrianost saab?



                Osad teoreetikud juba pakuvad, et Juve võiks käpa peale panna, 27a vana, aastaid veel küllalt, et mängida põhis kuskil.
                Adriano on tõesti multimees, pole tema esitusi viimasel ajal väga näinud, kuid arvestades, et mees suudab mängida nii kaitses kui keskväljal mõlemal äärel, siis oleks ta väga kasulik mees.Ma ei tahaks uskuda, et ta Juve suunas liikumas on, pigem ehk ongi tema see salapärane äärekaitse kellest Sabatini on rääkinud, arvestades fakti, et Barca-Roma suhted peaks päris head olema !
                sigpic

                Kommentaar


                  Ma sain aru, et Roma ostab Barca rejekte vms. Pealegi Zeman on veidi teisest puust kui Luis Enrique.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust
                    Ma sain aru, et Roma ostab Barca rejekte vms. Pealegi Zeman on veidi teisest puust kui Luis Enrique.
                    Nu Barca rejectid pole üldsegi sitad mehed, pealegi on küll neid mehi, kes on barcast minemakihutatud ja hiljem Barca on valmis ennast seaks maksma, et keegi neist endale tagasi saada.
                    Need rejectid lihtsalt ei sobi ehk antud süsteemiga ja antud meeskonda, mujal võivad väga edukalt hakkama saada.

                    Ma ei ütleks, et Enriike sitt oli, arvestades kui noor ja kogenematu treener ta oli+pea kolmandik meeskonnast oli täiesti uus, erinevatest liigadest ja erinevate mängustiilide juurest+lisaks "tika-taka" uue stiili juurutamine, mida pigem harrastatakse ikka hispaania liigas, kus ollakse palliga väga tehnilised ja kliinilised.Arvestades, et oli ka ikka väga häid emotsioone pakkuvad mänge ja kohati ikka mängiti vastane korralikult üle ja tulemus oli muljtavaldav, lihtsalt oli palju ebaõnne ja väga paljud lihtsad olukorrad jäeti väravaks realiseerimata, tglt oli see suht tööõnnetus, et me Euroopasse ei platseerunud.Ütlen ausalt, et parema õnne korral oleks me CL koha tasku pannud ka.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Destro ja Jovetic on viimased sihikud, vist ei saada ründajat ikka.

                      Mnjah, ei oskagi öelda, kas kiita või laita, Jovetic on väga hea mängija, aga ta ei ole ründaja, ja suurt väravatesadu ei oota, Destro tundub mingi uus noor kuum nimi, aga kui mõte oli osta staarründaja, siis jällegi pettumus.

                      Kuna meil on Gio ka tagasi ja Vucinic ju jätkab, siis tundub mõistmatu vangerdus. Ründajat on ikkagist vaja. Vigastused ka panevad veidi kahtlema Jovetici osas. Jutt käib Quagsi või Matri äraandmises siis Violale + raha.

                      Kommentaar


                        mis loom see Destro siis on, kui ta ründaja pole?

                        Kommentaar


                          Lugesid terve teksti või ainult 1 rea ja hakkasid kohe ärapanema?

                          Kommentaar


                            Lugesin kogu posti läbi ja siis hakkasin ära panema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Panso Vaata postitust
                              Destro ja Jovetic on viimased sihikud, vist ei saada ründajat ikka.

                              Mnjah, ei oskagi öelda, kas kiita või laita, Jovetic on väga hea mängija, aga ta ei ole ründaja, ja suurt väravatesadu ei oota, Destro tundub mingi uus noor kuum nimi, aga kui mõte oli osta staarründaja, siis jällegi pettumus.

                              Kuna meil on Gio ka tagasi ja Vucinic ju jätkab, siis tundub mõistmatu vangerdus. Ründajat on ikkagist vaja. Vigastused ka panevad veidi kahtlema Jovetici osas. Jutt käib Quagsi või Matri äraandmises siis Violale + raha.
                              võti asub siin

                              Kommentaar


                                Destrol kosilasi jätkub...selle suve kuumim ost Serie-A-s...vaatame siis, kes Ta endale saab ja kas teeb siis MEHE TEGUSID ka!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X