320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma teen otsa siis lahti..

    Kommentaar


      50.jpg

      Bentornati a Torino !

      Video ka:


      Fino alla fine forza Juventus

      Kommentaar


        Tean, et täna teema teine, aga suure ringi küsimus, kas te arvate, et Shaktar saab edasi ja üks kahest Chelsea või Juve ei saa CL knockouti? Mul hakkab selline tunne tekkima.

        Chelsea ei suuda enam ühtegi 0 mängu pidada taga kaitses, täna ka, vaatasin seda väravat ja Cech oleks pidanud ehk paremini tegema jms, siis on neil ründaja kriis (müstika et nad Drogba minekuga, mingit uut venda ei toonud, Torrese peale lootma jääda, no antud hetkel ikka väga suur risk).
        Shaktar on kõik mängud see hooaeg ukrainas võitnud, vist oli mingi 13 koos tänasega. Nüüd neil siis mäng Chelseaga võõrsil ootamas, samas pole nad varasematel aegadel just võõrsil eriti head olnud, aga see on neil nüüd küll väga hea võimalus, Chelsea kaotas ka liidripositsiooni liigas täna Manule.

        Juve peab nüüd kindlasti järgmisel nädalal võitma seda Nordsjeallandi vms. Aga jah, mul on küll selline tunne, et üks shock siit tuleb enne jõule, saab siis näha kas DM saab kinga või tuleb 09 kordus Juvel, noh, meil tuleb selleks ajaks Conte ju tagasi vist, ehk et ei pea kedagi lahti laskma.

        Pange raha selle peale, et Shaktar saab CL-s edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          Tean, et täna teema teine, aga suure ringi küsimus, kas te arvate, et Shaktar saab edasi ja üks kahest Chelsea või Juve ei saa CL knockouti? Mul hakkab selline tunne tekkima.
          Oled enne suurt mängu juba sooja teinud jah? Tubli

          Kommentaar


            Millest jutt?

            Kommentaar


              Panso: mul hakkab selline tunne tekkima....

              Ammu on selge et suure tõenäosusega ukrainalsed siit edasi lähevad. Kummaline et sa siis nüüd järsku nii suure avastuse tegid. Eeldan et oled juba joogine ja valmistud suureks mänguks.

              Ma muidugi ei tea kas sa oled päriselt olemas ja mis planeedilt sa tuled, aga täna koguneme Mad Murphys, et aja ennast kohale.

              Kommentaar


                Nojah, ei üllata. Huvitav, mitu meetrit peab Juve mängija suluseisus olema, et ära vilistataks
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  uute picassode sünd
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma olen kõige vähem vastuvõtlik inimene vandenõuteooriatele maailmas, aga.............................................. SRSLY?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Nojah, ei üllata. Huvitav, mitu meetrit peab Juve mängija suluseisus olema, et ära vilistataks
                      10+ meetrit kui sedagi.
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ma olen kõige vähem vastuvõtlik inimene vandenõuteooriatele maailmas, aga.............................................. SRSLY?
                        Sama siin. Pigem on lihtsalt naljakas, kui mõnda klubi süüdistatakse kohtunike ära ostmises ja what not, kuid olen juhuse tahtel sattunud peale paarile Juve viimasele mängule ning ikka shokeerivad otsused Vana Daami kasuks.

                        Kommentaar


                          Meno male..aga võtke Licht palun poolajal välja muidu lõpetame vähemuses..

                          Kommentaar


                            Ja muidugi ei antu Lichtile teist kollast. KOrralik otsus jällegi Juve kasuks. Hoitakse Juvet nagu sitta pilpa peal.

                            Kommentaar


                              Hea, licht võeti juba enne Ipa lõppu välja.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Ladri

                                Paolo_Bandini

                                Headline in Gazzetta dello Sport today: "Tagliavento, the top referee with super-linesman". Oh dear. #derbyditalia



                                Kes Itaalia vutti muidu ei jälgi, siis Tagliavento oli see mees, kes näitas Muntari värava puhul keskringi suunas, aga siis otsustas ümber.

                                saab ka nii:
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Enne mängu Udinesega on häid uudiseid:
                                * Udi killerkaitsja Benatia on mängukeelu all
                                * Mängu vilistab Paolo Tagliavento, kelle viimane kokkupuude Juvega oli Napoli mängu vilistamine (korduspennal* + Lichtile andmata jäänud punane + nipetnäpet sitta mõlemale poole)

                                tõotab head
                                *mille Hamsik ära sittus

                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X