320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Monaco võimalus säilitada antud meeskond on suhteliselt ebatõenäoline. Üks osa põhitegijatest on juba maha parseldatud ning teine osa ootab oma järge. Meeskonna vaimne isa Guily on siirdumas Barcelona ridadesse, kui katalooniaklubi suudab antud mängijale sobivat nädalapalka pakkuda.

    Seega vähetõenäoline, et midagi tuleval hooajal sündima hakkab. Eks väikeklubid üllatavad igal aastal, kuid kindlat meeskonda, kes igal aastal hästi mängib on vast raske esile tuua. Mäletame siin Leverkusenit jt. Võidurõõm on olnud lühike.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Kuna pikk ning loodetavasti osturohke suvi on tulekul, siis mõtlesin, et võiks koostada enda ideaalse koosseisu tulevaks hooajaks. Kõiki mängijaid, keda kasutan on seostatud Juventusega viimase kuu aja jooksul. Huvi on näidanud ülesse mõlemad osapooled.

      Alustades väravavahist, siis loomulikult muutuseid vaja pole. Buffon – kindlalt. Ainukene asi, mille kallal natukene norida saaks on ehk viimase hooaja distsipliin. No kuidagi ei suutnud mees oma mängu leida, kuid suur probleemne murelaps antud probleemis oli loomulikult kaitseliin, mis meeletult lasi läbi.

      Rääkides kaitseliinist, siis ma usun endisel Legrottaglie võimetesse. Paremkaitsja kohale oleks ideaalne asendaja Bonera. Vahetusse sobiks hästi Trabelsi. Kuna Capello on näidanud ülesse huvi just need kaks kaitsjat soetada. Keskkaitsepaar Thuram – Legrottaglie! Mängijatel on, mida tõestada, kuid klassi jagub. Vasakusse kaitsesse jätaksin Zambrotta.

      Kaitsesse loodaksin asendust leida Zebina (leping sõlmitud) ning vigastusteküüsis vaevlevast Tudorist. Antud mängijat on seostad Hollandi suurklubidega. Kindel on see, et Juventuse parimasse rivistusse mees ei kuulu.

      Keskväli! Tõsised muudatused! Vasakpoolik – Fiore. Asendada võib ka Camoranesi. Kuna keskväli eelmisel hooajal suurt midagi ei suutnud, siis minu ideaalne poolik oleks tuleval hooajal Emerson ja Tacchinardi. Üks loob, teine lõhub. Loomulikult oleksid väärt vahetusmehed Blasi ja Maresca. Viimane pikendab lähipäevil Juvega lepingut.

      Kuna Neddy oma mängu ründava poolkaitsja kohal eelmisel hooajal ei leidnud, siis paneks ta vasakuks poolkaitsjaks. Vääriline asendus Jankulovski.

      Ründeliin. Loomulikult fenomenaalne Alessandro del Piero! Vääriline partner Vieri! Keda ma veel sooviksin näha? Ibrahimovici, Morientest ja/või Chevantonit. Vot see oleks ideaalne.

      Rääkides Di Vaiost, siis antud mängija on suundumas tõenäoliselt Inglismaale. Üks kosilastest on Newcastle. Trezeguet tulevik on samuti lahtine. Miccost pole midagi kuulnud..

      :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        \"Vähem kui kuu aega tagasi Torino Juventuse peatreeneriks nimetatud Fabio Capello soovib palgata Hispaania koondise ja Valencia poolkaitsja Vincente. Väidetavalt on Capello käsutuses selleks 20 miljonit eurot. Tehingul võib olla isegi tulevikku, sest Vincente pole rahul tingimustega, mida Valencia talle uues lepingus pakub.\"
        kurat küll, oleks see uudis ometi tõsi ja tuleks vicente juvesse. vicente on mu üks lemmikmängijaid ja tema tulek juvesse oleks super!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Aga vat, mis natukene Juventust jälgiv henryfan avastas 1.) Klubil on uus logo! 2.)ja nende koduleht on tehtud päris \"kobedaks\" http://www.juventus.com

          Uus logo on minu arust ka väga kobe.
          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Uus vorm:
            Uus ajastu.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Hmmm......üks selline küsimus, et kas keegi oksab õelda midagi Davidisi tuleviku kohta?!
                Et kas ta tuleb siis Juvesse tagasi nagu räägitud on?!
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Davids on suundumas Chelsea ridadesse, kui kõmuuudised ei lõppe.. Juventusesse tagasi, võimalus on, aga väike.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Rääkides üldiselt, siis Nedved plaanib vaikselt oma karjääri lõpetada, sest karikaid mees koondise eest ei saanud, Meistrite Liigast jäi samuti aastaeest puudu.

                    Teine endiselt Juventuse hingekirja kuuluv täkkründaja Marcello Salas on naasmas Euroopasse peale laenulepingu lõppemist River Plate\'ga. Juventus on teada andnud, et nemad mängija teeneid enam ei vaja: võimalikud ostuhuvilised on Real Madrid, Tottenham, Kataar jne.

                    Nagu näha ka vormidest ja klubi logo muutusest, siis Capello on alustamas uut ajastust Juventuse ridades.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Originally posted by treze


                      Davids on suundumas Chelsea ridadesse, kui kõmuuudised ei lõppe.. Juventusesse tagasi, võimalus on, aga väike.
                      Tänud
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        jumal küll mis vormi kanab Juventus järgmisel aastal.

                        suht omapärane on Bokseritega mängida. Nagu vormist välja võib lugeda siis Juventus hakkab kandma 60ndatale ja 70ndatel moes olnud vorme(st ime lühikesete pükstega hakatakse mängima). Kas mustanahalised mängijad tahavad, et neil miskine ots kuskilt väljas koguaeg oleks?

                        Imelik klubi see Juventus

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          kas mulle ainult tundub või on juventuse särgil vähem triipe kui varem... igatahes natuke kummaline tundub see vorm, aga eks sellega harjub kiiresti

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by eika


                            kas mulle ainult tundub või on juventuse särgil vähem triipe kui varem... igatahes natuke kummaline tundub see vorm, aga eks sellega harjub kiiresti
                            Jah, triipe on vähem, tundub ka mulle kuidagi imelik, aga eks harjub

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Olen loll ja küsin kes need jukud seal pildil on?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by 17


                                Olen loll ja küsin kes need jukud seal pildil on?
                                äkki on need modellid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X