320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    kaotasime jälle,sedakorda Perugia\'le 0-1.
    ainsa värava lõi Fabrizio Ravanelli(respect) teise poolaja algul.ära märkimist väärib veel Ciro Ferrara punane kaart 75.minutil.
    kaotus ei üllata enam absoluutselt - masendav.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by mazz


      kaotasime jälle,sedakorda Perugia\'le 0-1.
      ainsa värava lõi Fabrizio Ravanelli(respect) teise poolaja algul.ära märkimist väärib veel Ciro Ferrara punane kaart 75.minutil.
      kaotus ei üllata enam absoluutselt - masendav.
      Kordan su s6nu MASENDAV
      Aga jah loodame parimat
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Ranieri saab suvel koormast lahti, niiet kas ehk võib teda Juves näha?
        Pigem vast ikka seda Parma treenerit.
        Ideaalne mees minu silmis oleks Irureta, mis aga on võimatu.
        Peaasi, et Fergie ei tuleks.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Ma ei ütleks, et on masendav. Me tagasime endale kolmanda koha Serie A-s ning üldjoontes võiks alati paremini minna, kuid olen ka selle tulemusega rahul. Igale mõõnaperioodile järgneb tõus. Loota võib alati paremat. Kord särab üks, kord teine meeskond. Põnev suvi tuleb. Ehk uus aasta on Juventuse aasta?

          Forza Juventus! Õnne Milani fännidele!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Käivad spekulatsioonid, et suvel oleks teie tippründaja David Trezeguet siirdumas kataloonia suurklubisse Barcelonasse.Kuid need on vaid spekulatsioonid, nii et rahu.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Nojahh ..... need spekulatsioonid on tegelt jah v2ga mitte t6esed ! Neid v6ib igayks v2lja m6elda ja minuarust ytles Treze juba mingiaeg tagasi et teda ei sunni Juvest mitte mingi asi lahkuma!
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                täna tuli siis üle pika aja ka üks võit.
                Juventus [2 - 0] Sampdoria
                35\' [1 - 0] Nicola Legrottaglie
                42\' [2 - 0] Stephan Appiah
                mäng toimus Delle Alpil,muide seal oma punktide ära võtmisega pole sel hooajal probleeme olnudki. kuigi üldine seis on päris nutune,siis meie homerecord on täiesti võrreldav Milani ja Roma omaga. CL\'is on mul juba aastaid silma jäänd, et võrreldes teiste tiimidega oleme me võõrsil väga nõrgad olnud. seni pole see Serie-A\'sse väga üle kandunud või siis oleme me lihtsalt suurepärase kodurekordiga kõik heastanud,sel aastal läks siis teisiti.
                tänasel mängul polnud liiga koha pealt muidugi mingit erilist tähtsust,sest nüüd on ainult üks mitte midagi otsustav voor veel ees, küll aga oli see vajalik hea hoo saavutamiseks, sest kolmapäeval tuleb Lazio kotti panna (kes täna muideks kaotas),sest see on veel viimane võimalus sel hooajal midagi võita.
                kuna Lippil on nüüd minek, siis oleks see talle suurepärane lahkumiskingitus. ta on küll Juvega juba võitnud praktiliselt kõik mis võimalik, kuid usutavasti oleks tal siiski väga hea meel selgelt masendav hooaeg Coppa Italia võiduga lõpetada. niiet pöidlad pihku, et lahkumisetendus suursugune saaks.

                muuseas, ainult mulle teadaolevatel andmetel lööb del Piero 2 kolli, aga mängu võitjat ma teile siiski ette ei ütle.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Zebina
                  Roma <-> Juventus
                  5 aastane leping.
                  Positiivne.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Capello takes Juventus job

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Juventuse uus peatreener on Fabio Capello!!!

                      Tundub, et läbirääkimised Prandelli ja Deschampsiga olid kõigest suitsukate, uskumatu.
                      Roma crash jätkub.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by mazz
                        Juventuse uus peatreener on Fabio Capello!!!
                        Tähendab seda et Roma uueks peatreeneriks saab siis Claudio Ranieri.
                        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Olen rahul.


                          Moggi ütles paar nädalat tagasi, et tuleb suur üllatus. Not bad, nüüd hakkavad asjad jälle liikuma. Positiivne.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Kui minna tagasi treeneri tralli juurde, siis Deschamps võttis natukene sõna ja väljendas oma pettumust. \"Ma arvasin, et ma saan juba panna lepingule allkirja alla, aga siis juhtus midagi sellist, mida ma ei suuda lihtsalt seletada,\" ütles praegune Monaco peatreener: \" Ma ei ole kunagi arvanud, et Capellost saab Juventuse treener ja pärast kõike seda ma arvan, et ma jään Monaco treeneriks.\"

                            Ega ma ei suudagi sellist meest minemas kuskile suure raha poole nt Chelseasse. Kui ta jätkab Monaco treeneri postil, siis äkki hoiab Monaco mängijaid ja ostab veel juurdegi ning järgmine aasta jälle CLi finaalis :P.

                            Kuigi tore on see, et Juve küsib Treze eest väidetavalt 23 miljonit ja Barcal pole vist võimalusi seda maksta ja üritatakse osa rahast korvata Thiago Mottaga.


                            Aga vaatem kõige pealt mida Capello suudab Juve treenerina !
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Monaco võimalus säilitada antud meeskond on suhteliselt ebatõenäoline. Üks osa põhitegijatest on juba maha parseldatud ning teine osa ootab oma järge. Meeskonna vaimne isa Guily on siirdumas Barcelona ridadesse, kui katalooniaklubi suudab antud mängijale sobivat nädalapalka pakkuda.

                              Seega vähetõenäoline, et midagi tuleval hooajal sündima hakkab. Eks väikeklubid üllatavad igal aastal, kuid kindlat meeskonda, kes igal aastal hästi mängib on vast raske esile tuua. Mäletame siin Leverkusenit jt. Võidurõõm on olnud lühike.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Kuna pikk ning loodetavasti osturohke suvi on tulekul, siis mõtlesin, et võiks koostada enda ideaalse koosseisu tulevaks hooajaks. Kõiki mängijaid, keda kasutan on seostatud Juventusega viimase kuu aja jooksul. Huvi on näidanud ülesse mõlemad osapooled.

                                Alustades väravavahist, siis loomulikult muutuseid vaja pole. Buffon – kindlalt. Ainukene asi, mille kallal natukene norida saaks on ehk viimase hooaja distsipliin. No kuidagi ei suutnud mees oma mängu leida, kuid suur probleemne murelaps antud probleemis oli loomulikult kaitseliin, mis meeletult lasi läbi.

                                Rääkides kaitseliinist, siis ma usun endisel Legrottaglie võimetesse. Paremkaitsja kohale oleks ideaalne asendaja Bonera. Vahetusse sobiks hästi Trabelsi. Kuna Capello on näidanud ülesse huvi just need kaks kaitsjat soetada. Keskkaitsepaar Thuram – Legrottaglie! Mängijatel on, mida tõestada, kuid klassi jagub. Vasakusse kaitsesse jätaksin Zambrotta.

                                Kaitsesse loodaksin asendust leida Zebina (leping sõlmitud) ning vigastusteküüsis vaevlevast Tudorist. Antud mängijat on seostad Hollandi suurklubidega. Kindel on see, et Juventuse parimasse rivistusse mees ei kuulu.

                                Keskväli! Tõsised muudatused! Vasakpoolik – Fiore. Asendada võib ka Camoranesi. Kuna keskväli eelmisel hooajal suurt midagi ei suutnud, siis minu ideaalne poolik oleks tuleval hooajal Emerson ja Tacchinardi. Üks loob, teine lõhub. Loomulikult oleksid väärt vahetusmehed Blasi ja Maresca. Viimane pikendab lähipäevil Juvega lepingut.

                                Kuna Neddy oma mängu ründava poolkaitsja kohal eelmisel hooajal ei leidnud, siis paneks ta vasakuks poolkaitsjaks. Vääriline asendus Jankulovski.

                                Ründeliin. Loomulikult fenomenaalne Alessandro del Piero! Vääriline partner Vieri! Keda ma veel sooviksin näha? Ibrahimovici, Morientest ja/või Chevantonit. Vot see oleks ideaalne.

                                Rääkides Di Vaiost, siis antud mängija on suundumas tõenäoliselt Inglismaale. Üks kosilastest on Newcastle. Trezeguet tulevik on samuti lahtine. Miccost pole midagi kuulnud..

                                :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X