320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Ning Buffon pikendas lepingut

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Mulle meeldib... Ehk saate aru millele ma vihjan

      Edit: Di vaio värk, mitte buffoni oma
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by promootor


        Marco Divaio lahkus Juventusest
        Mitte ei lahkunud vaid müüdi.
        Üleminekusumma väidetavalt 11 miljonit eurot.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by Henryfan
          Mulle meeldib... Ehk saate aru millele ma vihjan
          Sinu idiootsete lemmikute üle ei suuda mitte ükski normaalne inimene arvet pidada.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by Martin


            Originally posted by Henryfan
            Mulle meeldib... Ehk saate aru millele ma vihjan
            Sinu idiootsete lemmikute üle ei suuda mitte ükski normaalne inimene arvet pidada.
            Ei no, miks on teile jäänud mulje, et mul on väga palju lemmikuid. Aga jah selle all mõtlesin, et Di Vaio<-> Cannavaro vahetust ei toimu. Aga jah, Interi teemat pole sa vaatanud.

            PS! See on ilmselt minu viimane postitus täna. Juhul kui just Fulham ja Inter midagi enneolematut korda ei saada.
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by eika


              Originally posted by Davids


              Originally posted by NikeBoy13


              Originally posted by Davids


              Hmmm......üks selline küsimus, et kas keegi oksab õelda midagi Davidisi tuleviku kohta?!
              Et kas ta tuleb siis Juvesse tagasi nagu räägitud on?!
              Minu teada l2heb Davids Interisse...lugesin yhest kohast et ta tegi 3aastase lepingu Interiga...

              Ülla - Ülla
              vaat kuna seda kysisin!:P
              aga noh t2nan et vastasid
              loodan et siis kaua aega ei kulutanud:P
              OK OK

              P2ikest..................
              selline küsimus sulle davids. kas sa jätkad juventuse fännina või astud nüüd interi fännide hulka?

              J22n 100% Juventuse poolele
              Kui Juve ja Inter m2ngivad siis olen 101% Juve poolt ja samas loodan et Davids m2ngib h2sti
              Ega Juve mulle aint Davidsi p2rast ei meeldinudTreze, Zambrotta,Thuram,Del PIero jne JUVE ON PARIM
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Di Vaio müüdi Valencia\'sse siiski \"vaid\" veidi üle 8 miljoni euro eest. Ühest küljest on see hetkel isegi hästi saadud ta eest, teisest küljest aga ei ole see summa võrreldav sellega, mille eest Juve ta endale muretses. Igatahes edu talle tema uues klubis ja loodan, et ta leiab uuesti oma kunagise vormi, mis tal väidetavalt enne Juvesse siirdumist olevat veel suurepärane olnud. Valencia on juba Cuper\'i aegadest mulle kõige vähem vastumeelne la liga sats olnud ja nüüd kus seal veel terve hulk itaallasi mängimas, siis vaat et olen võib-olla mõnes CL mängus veel Hispaania võistkonna pooltki.
                Treze kirjutas alla lepingupikendusele aastani 2008, väidetavalt tuli Juve lõpuks ikkagi ta soovitud palganumbrile vastu.
                Ja kui vahepeal paistis Gila värbamine juba päris võimatu, siis nüüd seoses Di Vaio minekuga peetakse just Juve\'t suurimaks favoriidiks teda endale saama. Ilmselt lähevad pakkumised ta peale päris kõrgeks, Real ja Roma on ju samuti huvitatud, alla 15 miljoni euri see summa vaevalt jääb. Peale U-21 EM-tiitlit on noored itaallased praegu eriti hinnas, rahvuskoondise tulevik paistab helge.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Enzo Maresca on müüdud Fiorentina\'sse 2 miljoni euro eest, summa eest, mida vähemalt näiteks xt-foorumis peetakse ühe juve ja ka terve itaalia lootustandvaima poolkaitsja eest absoluutselt naeruväärseks. Sõimu Moggi suunas on seal piisavalt, aga mulle meeldis eriti just see järgnev:
                  Oh, come on! The guy has made so many succesful moves, a few slip-ups and suddenly it\'s as if he is a dumb as Moratti.
                  That said, the Maresca deal is idiotic, don\'t get me wrong.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    arusaamatu mis Juvega toimub
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Oeh, kuidas ajab närvi...

                      Nimelt on Juve bossid ja Arsenali mingid asjamehed Torinos läbirääkimisi pidamas Campbelli võimalikust tulekust Delle Alpile.

                      Mul ei ole tema vastu mitte midagi, ta on tugev kaitsja, kuid ma loodan, et ta ei ühine Torino suurklubiga! Ma lihtsalt ei saa aru, kõigepealt laseme Mexesel minna, siis Ferraril, Juanil ning isegi Ujfalushil ning nüüd jahime Cambpellit - ajuvaba.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by treze


                        Oeh, kuidas ajab närvi...

                        Nimelt on Juve bossid ja Arsenali mingid asjamehed Torinos läbirääkimisi pidamas Campbelli võimalikust tulekust Delle Alpile.

                        Mul ei ole tema vastu mitte midagi, ta on tugev kaitsja, kuid ma loodan, et ta ei ühine Torino suurklubiga! Ma lihtsalt ei saa aru, kõigepealt laseme Mexesel minna, siis Ferraril, Juanil ning isegi Ujfalushil ning nüüd jahime Cambpellit - ajuvaba.
                        T6esti natuke imelikux kisub!
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          nonii nonii emerson tuligi siis juvesse
                          selles valguses ei paistagi maresca müük mingi väga suure lollusena, kuigi summa on ikka üliväike.

                          nüüd siis juvesse veel keskkaitsja ja ründaja ning siis me hakkame alles lammutama...

                          lisa: nüüd siis tuligi mutu chelseast juvesse 1 aastase laenudiiliga
                          vähemalt nüüd on juvel 4 maailmaklassi ründajat, 3 ründajaga oleks väääga raskeks läind pikal hooajal. samas see arvatavasti tähendab, et gilardino jt jäävad tulemata.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            fenerbache 2 van hooijdonk 13 ja 41(pen)
                            juventus 0

                            koosseisud olid sellised:
                            FENERBAHCE: Volkan; Onder (Yozgatli dal 37\'s.t.), Luciano, Servet, Fabiano; Serhat (Serkan dal 12\'s.t.), Umit, M.Aurelio, Tuncay; Van Hooijdonk, Murat (Akyel dal 34\'s.t.).
                            All.: Daum.

                            JUVENTUS: Buffon (Chimenti dal 1\'s.t.); Zebina, Legrottaglie, Montero, Pessotto (Birindelli dal 34. s.t.); Camoranesi (Baiocco dal 34\'s.t.), Tacchinardi, Emerson, Zambrotta (Olivera dal 1\'s.t.); Del Piero (Miccoli dal 18\' s.t.), Trezeguet (Zalayeta dal 31\'s.t.).
                            A disposizione: Iuliano, Ferrara, Blasi.
                            All.: Capello.

                            kuigi juve mängis pea esinduskoosseisuga kaotati türgi klubile. niisiis ei midagi rõõmustavat...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Chelsea ja Rumeenia koondise ründaja Adrian Mutu ei siirdu järgnevaks hooajaks laenulepingu alusel Torino Juventusesse, sest klubid ei jõudnud omavahel tehingu detailides kokkuleppele, teatas Mutu agent.

                              Mutu ja ta agent Giovanni Becali sõitsid eile Torinosse, kuid viimasel hetkel kukkus tehing läbi. \"Chelsea soovis pärast laenu lõppemist saada endale esmaõiguse Mutu tuleviku üle otsustamisel, kuid Juventusele see ei sobinud,\" seletas Becali.

                              Mutu naaseb Chelsea\'sse ja alustab hooaega Londoni klubis, kellega ta leping kestab veel neli aastat.
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Esimene poolaeg siis Juve ja Djurgardeni vahel 1-0 külaliste kasuks(mäng toimub Delle Alpil) Andreas Johansson (pen 45) viis külalised juhtima.
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X