320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • GoldenEagle
  replied
  De Ligt on Torinos, et varsti peaks ametlik teade ka tulema.

  Leave a comment:


 • mjaasa
  replied
  Liverpoolil ja barcal olid ju ka mingisugused diilid pes'iga, miks siis nende nimed ei olnud fifas muudetud?

  Leave a comment:


 • Mask
  replied
  Muutke nimi ära

  Leave a comment:


 • j6u1uv4n4
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Senisest kahest tiimis mänginud Walesi koondislasest on John Charles siiani täielik legend ja läbi aegade top10 skoorija
  dafuq:
  Playing position Centre back / Centre forward

  Kas Juve eest ka kunagi CB mängis?

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Ramsey esitleti ka ametlikult ära. Saab näha, kuidas uelslane Itaalias ja Juventuses hakkama saab. Senisest kahest tiimis mänginud Walesi koondislasest on John Charles siiani täielik legend ja läbi aegade top10 skoorija ning Ian Rush on vastupidiselt üks suurimaid floppe, kes ei kohanenudki Itaalias elamisega, sest "It's like living in a foreign country" ja kolis aasta pärast juba kodusaarele tagasi. Loodeme siis ikkagi seda paremat ja positiivsemat varianti.

  Mingite juttude järgi võib de Ligti juba homme võrksärgis näha, kuigi ma enne ei usu, kui näen. Müükide osas, mida ma finants-kitsikuste pärast ootasin personaalselt sel suvel päris rohkelt, on seni üsna vaikne olnud. Perini puhul on võimalik kolimine Porgtugali, aga Khedira-Cuadrado-Higuain-Matuidi-Costa-Mandzukic seltskonna osas on üsna vaikne. Mis pole just hea märk.

  Leave a comment:


 • Indrekolen
  replied
  Tundub jah, et lepitakse 70mil € peal kokku.

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  De Ligt on deal done. Romero on ka ametlikult Genoasse laenule tagasi saadetud.

  Leave a comment:


 • Goakjie
  replied
  Keegi kes on Hollandi meediaga rohkem kursis võiks öelda kui reliable source De Telegraaf on, also Sky Italy väidab sama.
  Ajax and Juventus have areed a 70M fee for Matthijs De Ligt, according to De Telegraaf

  Leave a comment:


 • Indrekolen
  replied
  See 50 miljoni jutt on nii kummaline, et mina seda ei usuks. Eelmisel aastal ei olnud De Ligtil endal mingit kavatsust kuskile liikuda ning isegi selle aasta liikumine toimub pigem klubi soovist ta rahaks teha niikaua, kui veel saab ning Raiola survest, kuivōrd De Ligt ise on ōelnud, et tal ei ole teist unistuste klubi, kui Ajax. Ka ei ole Hollandis minu teada sellest 50 milkust midagi räägitud. Aga Moise Keani vōiks Juve küll meile lasta, küll siis De Ligti diil ka libedamalt läheb

  Leave a comment:


 • Goakjie
  replied
  Ma kardan väga, et keeratakse De Ligtiga olukord täiesti perse. Ma imestan kas Juve reaalselt lootiski, et Ajax annab enda talismani 50M eest ära. Loodetavasti saame kätte siiski

  Leave a comment:


 • Rocheteau
  replied
  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
  ja noor argentiinlane ka tulemas
  juba kohal

  EDIT: Eika juba postitas

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Tõepoolest on nooremat liha meeskonnaga liitunud. Cristian Romero on hetkel meditsiinitestidel ja tegelikult paar päeva tagasi tehti ametlikuks ka Merih Demirali liitumine- viimasest küll võrksärgipilte vist ei tule, sest väidetavalt vaatasid arstid türklased juba kevadel üle.


  Miks Romero ja Demiral osteti?
  Kuna Paratici peab kõige keerulisemaks "vanakooli" robustsete keskkaitsjate leidmist, siis pandi kiiresti kahele eelmisel aastal head mängu näidanud 21-aastasele noormehele käpad peale. Nii argentinlane Romero kui ka türklane Demiral on väga hea liikuvusega, hea peamänguga ja mõnevõrra robustsed keskkaitsjad, kellel talenti näib olevat. Kuna Chiellini on 34 ja Bonucci 32, siis on Juventusel aeg hakata keskkaitses tuleviku suunas vaatama ja hüpoteetiline Romero-Demiral-deLigt* trio võiks perspektiivis olla piisava talendiga seltskond, et sealt uus kaitsepaar leida.

  Kas Romero ja Demirali eest maksti õiglane summa?
  Ühest küljest maksis Demiral justkui 18m ja Romero ost peaks äkki 25m suurusjärku jääma ehk paberil plekiti räigelt. Teisalt peab arvestama sellega, et Genoa ostis Juventuselt Sturaro 18m eest ja Sassuolo ostis hetkel veel teadmata summa eest Juventuselt Rogerio-Pinelli ehk reaalsuses on noormeeste hinnad märgatavalt väiksemad ja sellest finants-skeemitamisest läbinärimiseks, et palju reaalselt noormeeste eest raha letile pandi, peaks omama kõrgemat raamatupidamuslikku haridust. Mida mul kahjuks pole.

  Mis rolli saavad Romero ja Demiral Juventuses?
  Vaevalt mõlemad meeskonda jäävad. Juttude järgi saadetakse Romero koheselt Genoasse tagasi laenule ja Demiral saab võimaluse tiimi jääda. Teisalt on Romero kenasti ajakirjanike ees ja Demiral avalikustati lihtsalt pressiteatega, mis võiks vihjata vastupidisele stsenaariumile, et argentinlane jääb ja türklane lahkub. Või siis saadetakse mõlemad laenule. Või siis jäävad mõlemad tiimi (eeldusel, et ühte täkk-keskkaitsjat ei saada). Kõik optsioonid on võimalikud ühesõnaga.

  Kas fännid on Romero ja Demirali tuleku üle õnnelikud?
  Romero osas tunduvad fännid üsna "meh" ja "eks näis" seisukohal. Demiraliga on keiss selline, et vaatad ühe 10 minutilise highlightide video ära ja oled koheselt "omg, see on ju Chiellini2.0".

  Aga üldiselt muude üleminekute taustal on need kaks diili ilmselgelt tulevikuvaatavad, kus fännidki on äraootaval seisukohal. Aga Demiral tundub väga lubav füüsiline talent, iseküsimus kuidas tal selle mängutarkusega on.

  Kes on hetkekoosseisus suurimad kaotajad seoses Romero ja Demiral tulekuga?
  Kui üks või teine peaks tiimi jääma, siis on tegu kindlasti meeskonna viienda valikuga keskkaitsesse (seda eeldusel, et de Ligt ikkagi tuleb). Väga palju kaotajaid ei ole, kui jätta kõrvalr Rugani, kes peab hakkama nüüd üle õle vaatama, sest noored talendid nüüd tiimis olemas. Mis on äkki hea ja panebki itaallast rohkem pingutama.


  * de Ligti osas käivat hetkel Juventuse-Ajaxi vahel kassi-hiire mäng. Väidetavalt lubas Ajax de Ligtile eelmisel suvel, et kui ta üheks aastaks jääb, siis lastakse ta sellel suvel 50m eest minema. Kuid eelmine hooaeg oli hollandlasel nii kõva, et Ajax tahab noormehe eest 80m. Ja viimased päevad üritavadki kaks klubi kuldset keskteed nende kahe summa vahel leida. Peaasi, et midagi nüüd perse ei keerata.

  Leave a comment:


 • Saarlane
  replied
  Üks türklane on vahepeal saabunud ja noor argentiinlane ka tulemas. Kaitsjad kõik. Tuleb kõva catenaccio sel hooajal?

  Leave a comment:


 • Goakjie
  replied
  Mis Cancelo-st saab siis?

  Leave a comment:


 • MNa
  replied
  Ilmselt ebapopulaarne arvamus, aga natuke nagu kurb on ka Gigi tagasitulek. Lahkus esikindada klubist kui totaalne legent, hüvastijätud särgid-värgid...ja nüüd tuleb tagasi ja on ikkagi varumees. Kahetised tunded, natuke on lahe ka.

  Leave a comment:

Working...
X