320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Devil
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Betancur oleks loogiline..
    See oleks idiootne otsus isegi Juventuse jaoks.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Tea, kas ja kelle lahkumist on Rabiot' tulekuga keskväljalt oodata?
    Matuidi ja Khedira

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Samas, kes kannaks mängujuhi rolli kui Pjanic väljas on? Keegi peale Bentancuri ei ole päris selle profiiliga, ka mitte Rabiot (kui õigesti mäletan). Ise panustaks Khedira minekule.

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Ja Spinazzola Pellegrini asemele Rooma.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Ja Spinazzola Pellegrini asemele Rooma.

Leave a comment:

• Jr
    replied
    Kuna BuffonTheClown oma 8 mänguse lepingu järele tuleb, et Maldinist üle olla?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Roma vasak äärekaitsja Luca Pellegrini on ametlikult hangitud. Viimati Cagliaris oli mees päris asjalik. Ootamatu ost. Rabiot on ka Torinos medicalil. Homme peaks suur presentatsioon olema.

Leave a comment:

• Jasper
    replied

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Pogba ostmise asjus mingid jutud käivad, et on palutud Adidase abi Pogba ostmisel. Tea palju selles tõtt on. Oleks suht naljakas. Adidas rahastas ju paar aastat tagasi ka Pogba üleminekut Manusse.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Pogba naasmine Juvesse tundub minu jaoks lihtsalt nii loogiline, et ma näen küll seda juhtumas.
    Juventus väidetavalt tegevat jooksvas hooajas korralikku miinust (eks näis muidugi, kas see miinus ka reaalsuses arvestatav tuleb, hetkel rohkem oletus). Ja ega järgmine aasta lihtsamaks finantsiliselt ei lähe, sest FFP mõistest peaks nüüd ühe aasta plussi tootma. Ma ei näe, et Pogbast saaks rääkida enne kui de Ligti toomine läheb perse ja peab suve suunda mudima või siis suudetakse teha üks-kaks mängijat suureks rahaks, mis finantsmusklit tekitab. Juventuse kahjuks neil reaalseid müügiartikleid väga pole. Paljudel mängijatel algab vanus kolmega (Matuidi, Khedira, Cuadrado, Mandzukic, Higuain) või tõmbas eelmine hooaeg nende hinna üsna alla (Bonucci, Douglas Costa, mööndustega ka Alex Sandro) või nad pole lootustandvad neegrid, et Premmil huvi oleks (Perin, Rugani). Rääkimata sellest, et meeste palgad on nii kõrged, et kasvõi Itaaliasse (või La Ligasse või Bundesligasse või Ligue1te) pole mängumehi võimalik müüa.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Rotatsioon? Või ei tohigi üle kolme mehe olla? Nagu Rämsi oleks üli kõva tegija, et peab kindlasti alg11 mees olema.
    Noh, seda ma võidurelvastumise all mõtlesingi, et pingilt on ka räigelt kvaliteeti võtta igale positsioonile. Marseille sugused klubid võivad millegist taolisest vaid unistada. Kadedaks teeb. Kurvaks ka, et suuremad muutuvad aina suuremaks ja väiksemad vajuvad aina kaugemale.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Sorry, aga millal see enne mõnda Premmi klubi takistanud on?

Pogba naasmine Juvesse tundub minu jaoks lihtsalt nii loogiline, et ma näen küll seda juhtumas. Rabiot, Pogba, Pjanic keskväljatrio. Kuhu Ramsey mahuks?
    Rotatsioon? Või ei tohigi üle kolme mehe olla? Nagu Rämsi oleks üli kõva tegija, et peab kindlasti alg11 mees olema.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    No Liverpool ja City on suht komplekteeritud, kui keegi ei lahku siis juurde pole ka eriti vaja.
    Spurs ja United proovivad veidi end täiendada, Arsenalil pole raha ja Chelseal see transfer ban värk.

De Ligti jutu jätkuks jah, võibolla tõesti et PSG veel mängus.
    Sorry, aga millal see enne mõnda Premmi klubi takistanud on?

Pogba naasmine Juvesse tundub minu jaoks lihtsalt nii loogiline, et ma näen küll seda juhtumas. Rabiot, Pogba, Pjanic keskväljatrio. Kuhu Ramsey mahuks?

Leave a comment:

• Jr
    replied
    Oot, Ramsey'le pole kohta Juves?? Haha . Aaron pole 1 mängugi veel teinud ja see mees on Juve parim keskväljamees juba praegu. Kui ta suudab vigastusi vältida ja kiirelt sisseelada ( itaalia keel on juba suus 90%) + Sarriballi harjutada, siis tuleb sellest mehest loom välja.

Üldiselt võib Paratici ploome tõmmata. See, kuidas vana FMi mängib Juvega on lihtsalt ulme. Ramsey tasuta, Rabiot? Cancelo, kes käkkis Cli ja Coppa > rahaks, selle eest osta valukohta üks parim valik DeLigt, Cancelo asemele vt Leicesteri Pereirat, kes tegi Premmis soliidse. Isu täis Paraticil? Unustage ära, keskväljale jahitakse kindlalt mingit pommi. Pogba vb SMS vb Zaniolo. Juvel on hetkel kirjas niipalju mehi, keda diilides kasutada jne.

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Räige võidurelvastumine käib ikka suurte vahel, kes eelmine hooaeg suurest pirukast ilma jäid. Premmi klubid on vaid kuidagi tukkuma jäänud. Kui Juve peaks lisaks Rabiot'le ka Pogba kätte saama, siis Ramsey'l väga kohta polegi ju.
    No Liverpool ja City on suht komplekteeritud, kui keegi ei lahku siis juurde pole ka eriti vaja.
    Spurs ja United proovivad veidi end täiendada, Arsenalil pole raha ja Chelseal see transfer ban värk.

De Ligti jutu jätkuks jah, võibolla tõesti et PSG veel mängus.

Leave a comment:

Working...
X