320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja ka teine värav olid suluseisust löödud. ponutsil umbes sama napp kui teveze omal.
    Õigesse tabelisse Milanile 1p juurde.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Ja ka teine värav olid suluseisust löödud. ponutsil umbes sama napp kui teveze omal.
      Õigesse tabelisse Milanile 1p juurde.
      Teine värav ei saanud sulust olla, sest Master-Kapten-Munntari seisis väravavahi seljataga joonepeal ja näppis mune ja vaatas kuuseisu
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Ja ka teine värav olid suluseisust löödud. ponutsil umbes sama napp kui teveze omal.
        Õigesse tabelisse Milanile 1p juurde.
        Lopezile tehti viga, mitte ei olnud sulg.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Ja ka teine ning kolmas värav olid suluseisudest löödud. ponutsil umbes sama napp kui teveze omal, aga kolmanda puhul segas Vidal Lopeze vaatevälja.
          Kamoon, ära nüüd täisretardi ka mine. Bonucci sulus? WTF? Vidal segas vaatevälja? WTF? Isegi halbade päevade romakad ei lähe nii nõdrameelseks kätte ära.

          Mitte, et see kedagi kotiks, aga igavoorune GdSi Moviola-analüüs pidas kõiki väravaid reeglitepärasks. Aganoh, ju Leo siis oli siiski sulus (pohh, et Muntari passis keset väravajoont) ja Vidal häiris väravavahi vaadetd (pohh, et Arturo oli värava olukorras üksi karistusala nurgas, täiesti mänguolukorrast väljas). Türaküll. Ehk siis kohtunik teeb keerulistes olukordades õiged otsused ja ikka saab pähe. Mõistlik.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust

            Adriano Galliani protested that Juve were the only club in Serie A who produce and control their own match footage, so made a conscious decision not to show better replays of that moment.
            Galliani trakott võiks tegeleda parema meeskonna komplekteerimisega ning idiootsete mängijate lepingute lõpetamistega.
            Suluseisuhala võiks jääda fännidele

            Kommentaar


              Olgu, aga kuidas kommenteerid evra kahte horror täklingut aga nende eest isegi mitte üht ainsamat kollast ei saanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Olgu, aga kuidas kommenteerid evra kahte horror täklingut aga nende eest isegi mitte üht ainsamat kollast ei saanud?
                Ma ei näinud mängu ehk hui oskan midagi kommenteerida.

                Aga kuidas sa kommenteerid Milani nurgalööki, millest värav tuli? PALL JU POLNUD VÄLJAS!!!! Miks Galliani ja nutvad Milanid sellest sõnagi ei räägi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Sama olukord läbi eika ja sky italia silmade:
                  olukord läbi counti silmade:

                  Kommentaar


                    kohtunik nägi ja hindas tavaliseks võitluseks. seetõttu karistust ei järgne.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Jeesus sai palju vähema eest 3 mängu pingil istuda. Ah, igati normaalne.

                      Kommentaar


                        Palermo's owner and chairman Maurizio Zamparini would be happy to offload Manchester United transfer target Paulo Dybala to Juventus.

                        The highly-rated Argentinian has scored 11 times and assisted six in Serie A this season, but his relationship with the Palermo chief has deteriorated.
                        Zamparini küsiks tema eest ulme summat nagunii
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                          Jeesus sai palju vähema eest 3 mängu pingil istuda. Ah, igati normaalne.
                          LOL @ palju vähema eest. Kamoon.

                          Okei, mul on küll robustsed Juventuseprillid ees, aga antud Chiellini olukord ei tundu minumeelest nii hull, et sealt peaks mingit pikka mängukeeldu nõudma. Vähemalt mulle ei tundu, et seal mingit erilist küünarnukihoopi näkku oli ja kui tegu polnuks Chielliniga, siis ei kobiseks vapsjee keegi. Mõni sõltumatu harrastuskohtunik võib minu nägemuse kinnitada või ümber lükata.

                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Zamparini küsiks tema eest ulme summat nagunii
                          Jep, ma ei kujuta ette, et Juventus suudaks Šeikide-Premmiga võidupakkumisi teha. Pigem Zampa üritab ennast nurgast välja mängida ja Dybala hinda üles suruda juttudega "Kõik tahavad teda". Olen üsna kindel, et mingid klubid, milleks pole Juventus, võidupakkumisse ka asuvad. Räägime parem reaalsetest asjadest. Nedved täna: "Berardi is one of the best talents in Italy, he plays at Sassuolo but he is ours, he'll be the leader of the team & future of Juve." Jah, BERARDI TULEB! Ma kordan. BERARDI TULEB! Ma korraks vahepeal olin isegi mures, et äkki ei tule.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            LOL @ palju vähema eest. Kamoon.

                            Okei, mul on küll robustsed Juventuseprillid ees, aga antud Chiellini olukord ei tundu minumeelest nii hull, et sealt peaks mingit pikka mängukeeldu nõudma. Vähemalt mulle ei tundu, et seal mingit erilist küünarnukihoopi näkku oli ja kui tegu polnuks Chielliniga, siis ei kobiseks vapsjee keegi. Mõni sõltumatu harrastuskohtunik võib minu nägemuse kinnitada või ümber lükata.


                            Jep, ma ei kujuta ette, et Juventus suudaks Šeikide-Premmiga võidupakkumisi teha. Pigem Zampa üritab ennast nurgast välja mängida ja Dybala hinda üles suruda juttudega "Kõik tahavad teda". Olen üsna kindel, et mingid klubid, milleks pole Juventus, võidupakkumisse ka asuvad. Räägime parem reaalsetest asjadest. Nedved täna: "Berardi is one of the best talents in Italy, he plays at Sassuolo but he is ours, he'll be the leader of the team & future of Juve." Jah, BERARDI TULEB! Ma kordan. BERARDI TULEB! Ma korraks vahepeal olin isegi mures, et äkki ei tule.
                            tundub tõenäolisem, kuna ei peaks transfer fee'd maksma.

                            Mingid kõlakad liikusid ka Berardi meeskonnakaaslase Zaza kohta, kuid tema toomisel peaks pappi välja käima.

                            Juventus retain a right to re-purchase Zaza for €15 million in 2015 or €18 million the following year
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              tundub tõenäolisem, kuna ei peaks transfer fee'd maksma. Mingid kõlakad liikusid ka Berardi meeskonnakaaslase Zaza kohta, kuid tema toomisel peaks pappi välja käima.
                              Nop, Berardi on ka kaasomanduses ehk Sassuologa on (väidevalt) diil, et juuni esimesel kümnel päeval saab ta 15m eest välja osta. Aga see 15m tundub täitsa okei hind arvestades, et alles suvel 21a saava Berardi saldo kõrgliigas on 46 mängu, 22 väravat (lisaks ka 12 söötu). Aasta vanem Dybala on viimase 3 aastaga tagunud 76 mänguga 19 väravat, sealjuures mängis ta eelmise hooaja tase madalamal. Et Berardi toomine tundub igati pädevam.

                              Kommentaar


                                siis mäletan valesti, kusagilt jäi meelde, et Lucca Marrone't kasutati seal kaasomanduse diilis Sassouologa
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X