320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas eika


    Ma arvan, et Euroopas pole ühtegi klubi, kes kahe mängu kokkuvõttes Mourinho hoolealustele vastu saaks
    Man City on saanud :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas eika
      Ma arvan, et Euroopas pole ühtegi klubi, kes kahe mängu kokkuvõttes Mourinho hoolealustele vastu saaks
      See on küll lausa naljakas avaldus. Peaaegu nagu mõne aasta taguste Reali kummardajate suust kukkunud. Tundub, et mõne jaoks on Mourinho juba pea jumalikus staatuses.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Loosiga vedas meil siganama hästi! Olen ülimalt rahul ning 100% kindel, et (vabandan Pooli fännide ees) sõidame Poolist päris korralikult üle. Minu jaoks ei ole Liverpool küll mingi maailma tippklubi, kui siis tippklubi natukene madalama kaliibriga. Pole nad viimastel hooaegadel mingit edu koduliigas saavutanud, rääkimata Euroopast, selline viljelev klubi, kes proovib tõsiselt kõrgseltskonda sulanduda, kuid alati jääb midagi puudu. Vähemalt seni on jäänud \"tvui, tvui, tvui\". Ei tahaks ära sõnuda, aga põnevad mängud tulevad!

        UEFA Cupi mõne aasta eest panid küll kotti..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          kui siis tippklubi natukene madalama kaliibriga
          minu arvates on pool miskipärast võrreldav portoga eelmisel aastal...olen juba varem öelnud et kui milan ei võida panex raha poolile(eelmine aasta olex \"pannud\" portole)
          miski on neis mis soosib neid euroopakarikates mängides-midagi mis arsenalil totaalselt puudu on...gruppide vähendamisel juba mainisin et pool on sellise systeemiga yliohtlik
          PS!see on kõigest minu intuitiivne arvamus(need lähevad ka tihti mööda) nii et pole mõtet seda posti hakata quoteima ja faktidega ymber lykkama
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            \"We had spoken about the possibility of meeting ahead of the draw,
            and we said we would mark the events of 20 years ago if we did so.
            This match will be a special occasion for both clubs to renew an
            extremely friendly relationship.\"
            Romy Gai, Juventus commercial director.

            Sõnad on ilusad, aga reaalsuses võib Liverpooli fännidel kas staadionil või siis mängujärgselt suuri sekeldusi tulla. Niigi pidavat iga kord, kui mõni inglise klubi Delle Alpile satub, karjutama teatud sündmusele viidates igast lollusi. Loodetavasti kõik jääbki vaid sõnade tasemele.


            Aga vahetades teemat, siis mõne päeva vanuse uudisena üks tore seik La Stampa (või midagi sellist) ajalehest:
            Nimelt pidavat Juventuse riietusruum enne mänge jagunema kaheks osaks: ühes otsas on lõuna-ameeriklased, kes kuulavad oma rütme, eeesotsas salsaga ning ülejäänud kuulavad teises otsas räppi. Vaene Thuram muidugi, kes teatavasti eelistab klassikalist muusikat, aga kuna ta on teada-tuntud filosoof ja inteligent, siis kahtlemata leiab ta ka hip-hopis palju huvitavat.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Kas mitte pole õige, et Thuram oleks pea-aegu jalgpallikarjääri asemel hoopis keerulise meditsiinikarjääri endale valinud ? Mees olevat ka kuskil selle alast haridust omandamas käinud vms.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Täna siis astub Juventus taas pallimurule Serie A-s ning võõrustatakse Reggina meeskonda kodusel Delle Alpil. Seega stay tune!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Esimene poolaeg meie poolt täiesti pask, me ei loonud peaaegu ühtegi võimalust. Eriti allapoole igasugust arvestust oli poolkaitse tegevus.

                  Teine poolaeg meie poolt kena mäng- alustuseks lõi Zlatan posti, viiv hiljem tegi sama Del Piero. Lõpuks tuli siiski värav: Zebina söötis palli Ibrahimovicile, kes andis kannasöödu DP`le, kes toimetas palli ilusti puuri. See juhtus 65. minutil. Peale seda saime veel paar ohtlikku katistuslööki, kuid mänguskoor jäi muutumatuks. Niisiis raske 1:0 võit meile

                  Meie algkoosseis oli siis selline: 4-3-3 Buffon, Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Blasi (Tacchinardi 46.), Emerson, Ibrahimovic, Del Piero, Zalayeta (Pessotto 78.)


                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Mis ma ikka saan öelda. Forza Bianconeri! Tore vaadata livescore\'i ja näha Alexi nime skoorijana tulemuses. Not bad!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      No ja mida sööt Zlatanilt Alexile

                      Alex

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Viimasel ajal on palju räägitud sellest, et Chelsea on pakkunud Zambrotta eest tervelt 35 miljonit eurot. Minu arvates võiks me oma äärekaitsja selle rahasumma eest Londoni klubile loovutada. Meil on olemas üks korralik äärekaitsja, kes suudaks Zambrottat asendada (Chiellini) ja selle raha eest saaks teha mitmeid sisseoste (poolaitsesse nt Essien ja kaitsesse Chivu)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas eika


                          Viimasel ajal on palju räägitud sellest, et Chelsea on pakkunud Zambrotta eest tervelt 35 miljonit eurot. Minu arvates võiks me oma äärekaitsja selle rahasumma eest Londoni klubile loovutada. Meil on olemas üks korralik äärekaitsja, kes suudaks Zambrottat asendada (Chiellini) ja selle raha eest saaks teha mitmeid sisseoste (poolaitsesse nt Essien ja kaitsesse Chivu)
                          Kas sa oled tõeline Juve fänn? Zambrotta on Juve üks parimad...tõeline tegija. kindlasti asendamatu...mega kiirus on tal ja teravad rünnakule lülitused. Minu meelest nr.1 left back maailmas. Ja su jutt on õige, et saaks suurepärase Chivu vb ja Chiellini on ka hea ja kindlasti hiilgava tulevikuga. Siiski ei tahaks ma näha Zambrottat Itaaliast lahkumas mingi summa eest...siiamaani on see suht nii olnud, et itaallased mängivad ikka koduliigas...(erandeid muidugi on..Bobo -Atl Madrid ja praegu rahvas Valencias..+Chelsea ka oma rivistusse itaallasi palganud). Igatahes oleks see väga suur löök mulle (kui Azzuri fännile) kui Zambrotta serie A inglise liiga vastu vahetaks...
                          Kusagilt lugesin ka Buffoni ja R. Madridi spekulatsiooni..sa ju ei tahaks mingi hinna eest temast lobuda? et saaks ju ka hullu papi ja uusi tugvaid mehi selle eest? Minu arust ikka võistkonna selliseid liidreid ei tohiks mingi raha pärast ära anda

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas cannuman
                            Kas sa oled tõeline Juve fänn? Zambrotta on Juve üks parimad...tõeline tegija. kindlasti asendamatu...

                            Kusagilt lugesin ka Buffoni ja R. Madridi spekulatsiooni..sa ju ei tahaks mingi hinna eest temast loobuda? et saaks ju ka hullu papi ja uusi tugvaid mehi selle eest? Minu arust ikka võistkonna selliseid liidreid ei tohiks mingi raha pärast ära anda
                            Olen ikka Juve fänn, lihtsalt minu arvates oleks sellise summa saamine Zambrotta eest vägagi tore. Eriti arvestades Juventuse ettevaatlikku ostustrateegiat. Zambrotta ja Buffoni võrdlus on kohatu, sest Zambrotta on asendatav, aga Buffon on asendamatu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Selle Buffoni värgiga on segased lood, sest Real Madrid on juba mitu aastat järjest Buffoni tahtnud, kuid nad pole teda saanud. Buffon ise ütleb, et ehkki ta armastab Juventust ja jääb veel aastateks sinna, siis ei välista ta ka võimalust mängida kuskil mujal.

                              BUFFON ON ASENDAMATU!!!!!!!(Moggi ma loodan, et saa saad sellest aru ja müüd maha hoopis Chimenti )

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas eika


                                Esimene poolaeg meie poolt täiesti pask, me ei loonud peaaegu ühtegi võimalust. Eriti allapoole igasugust arvestust oli poolkaitse tegevus.

                                Teine poolaeg meie poolt kena mäng- alustuseks lõi Zlatan posti, viiv hiljem tegi sama Del Piero. Lõpuks tuli siiski värav: Zebina söötis palli Ibrahimovicile, kes andis kannasöödu DP`le, kes toimetas palli ilusti puuri. See juhtus 65. minutil. Peale seda saime veel paar ohtlikku katistuslööki, kuid mänguskoor jäi muutumatuks. Niisiis raske 1:0 võit meile

                                Meie algkoosseis oli siis selline: 4-3-3 Buffon, Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Blasi (Tacchinardi 46.), Emerson, Ibrahimovic, Del Piero, Zalayeta (Pessotto 78.)



                                Kle, mis positsiooni mängisid siis platsil? Sul Eika on varjunimi vä? Mis nimega Juventuse eest mängid? Kahju, et ME suuremalt ei võitnud, ma lõin ka veel korra ristlatti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X