320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas gastor


    Algselt postitas eika


    Esimene poolaeg meie poolt täiesti pask, me ei loonud peaaegu ühtegi võimalust. Eriti allapoole igasugust arvestust oli poolkaitse tegevus.

    Teine poolaeg meie poolt kena mäng- alustuseks lõi Zlatan posti, viiv hiljem tegi sama Del Piero. Lõpuks tuli siiski värav: Zebina söötis palli Ibrahimovicile, kes andis kannasöödu DP`le, kes toimetas palli ilusti puuri. See juhtus 65. minutil. Peale seda saime veel paar ohtlikku katistuslööki, kuid mänguskoor jäi muutumatuks. Niisiis raske 1:0 võit meile

    Meie algkoosseis oli siis selline: 4-3-3 Buffon, Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Blasi (Tacchinardi 46.), Emerson, Ibrahimovic, Del Piero, Zalayeta (Pessotto 78.)



    Kle, mis positsiooni mängisid siis platsil? Sul Eika on varjunimi vä? Mis nimega Juventuse eest mängid? Kahju, et ME suuremalt ei võitnud, ma lõin ka veel korra ristlatti.
    Kuule see eika on jah varjunimi...
    Sa oled ka mingi juventuse fänn vä?
    Ei ilgelt lahe, lõid ristlatti vä?

    Mõttetu mees oled

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      ma olen hullem juve fänn!!! aga ma vähemalt tean et ma ei mängi ja juves ja ei kasuta MEIEL oli veel võimalusi vaid juvel oli veel võimalusi....ja kuidas juve fänn saab targutada et maha müüa zambrotta dum..dum mõistus tule koju mingi chielini on kuulus või?? elun pole ja ta on 100 korda sitem kui zambrotta ja zambrotta on juves asendamatu. Lõpeta ära meie vormi kasutamine see on lollus sa oled ju virts ja ei saaks elun juvesse mängima.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas gastor


        ma olen hullem juve fänn!!! aga ma vähemalt tean et ma ei mängi ja juves ja ei kasuta MEIEL oli veel võimalusi vaid juvel oli veel võimalusi....ja kuidas juve fänn saab targutada et maha müüa zambrotta dum..dum mõistus tule koju mingi chielini on kuulus või?? elun pole ja ta on 100 korda sitem kui zambrotta ja zambrotta on juves asendamatu. Lõpeta ära meie vormi kasutamine see on lollus sa oled ju virts ja ei saaks elun juvesse mängima.
        See on tore, et sa oled Juve fänn, said minu silmis plusspunkte juurde ja siis ma seletan asja natuke rahulikumalt

        Kasutan Juve kohta sõna \"meie\", sest Juve on ainus klubi mida ma fännan ja seetõttu oleme me üsna ühtekasvanud. Ma pole ainus, kes sedasi kirjutab- harju ära, sest mina ennast ei muuda.

        See, et Chiellini kuulus pole ei tee temast kohe sitta mängijat. See on minu arvamus, et Juve võiks Zambro maha müüa, sest selle summa eest saaks osta asemele mitu tippklassi mängijat. Igalühel on oma arvamus mängijate kohta, niisiis ma ei viitsi sel teema vaielda.

        Noormees rahu sinu südamesse

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas eika
          See, et Chiellini kuulus pole ei tee temast kohe sitta mängijat. See on minu arvamus, et Juve võiks Zambro maha müüa, sest selle summa eest saaks osta asemele mitu tippklassi mängijat.
          Täna oli Channel4 lehel hea artikkel sellest, kus Chiellini andis mõista, et tänu Fiorentinale on tema tee viinud rahvuskoondisse, kus tal mõne minuti pärast esimene esinemine aset peaks leidma ning pealegi põhikoosseisus
          Kui Maresca ja Miccoli on mõista andnud, et nemad enam Juvesse ei taha, ei ole kahjuks Chiellini seda veel öelnud, aga küll ta seda teeb
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            meeldiv, et taaskord on tekkinud juvele intelligentne fänn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas Maarek
              Kui Maresca ja Miccoli on mõista andnud, et nemad enam Juvesse ei taha, ei ole kahjuks Chiellini seda veel öelnud, aga küll ta seda teeb
              Looda sa...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Channel 4 kirjutab, et meil (rõhutan meil!!!) on järgmisel hooajal uus särgisponsor. Nimelt hakkab Juve kõiki särke ilustama fima Tamoil logo (varem ainult CL`is ja Coppa Italias) ja nii viis aastat jutti. Leping oli üle mõistuse kasulik- Bianconeri teenib £15.2m hooaja kohta ja see on väidetavalt kõige enam sissetoov vastav leping (2. kohal Bayern ja T-Mobile ning 3. Real Madrid ja Siemens)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas eika


                  Algselt postitas Maarek
                  Kui Maresca ja Miccoli on mõista andnud, et nemad enam Juvesse ei taha, ei ole kahjuks Chiellini seda veel öelnud, aga küll ta seda teeb
                  Looda sa...
                  No kui Zambrotta minema ei uju, siis võib tema tahtmatus jätkata üsna ruttu saabuda
                  Üldiselt oli ta eile väidetavalt super ning mõningate fännide arvates võiks Moggi Zambrotta hea raha eest minema lükata küll, et noorele staarile ruumi teha
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Maarek
                    No kui Zambrotta minema ei uju, siis võib tema tahtmatus jätkata üsna ruttu saabuda
                    Üldiselt oli ta eile väidetavalt super ning mõningate fännide arvates võiks Moggi Zambrotta hea raha eest minema lükata küll, et noorele staarile ruumi teha
                    Kas mitte Chiellini pole viimastes mängudes Fiorentinas vasakpoolkaitsja kohta mänginud?? Ja ka Zambrottat saab poolkaitsesse (paremkaitsessse) nihutada, nii et küll Giorgio tuleb Juvesse...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      See Juventuse suure sponsorlepingu värk mulle eriti palju meeldiks, kui ma Juventuse fänn oleks. Muidugi on hea, et nüüd voolab õudsalt palju papi sisse jne. Sellel lepingul on siiski väike varjukülg - nimelt, kui Tamoiliga peaks midagi juhtuma, siis see annab klubi rahalisele seisule paraja põntsu. (Parma - Parmalat) Vaevalt, et seda siiski juhtub.

                      Enivei, õnnitlen samuti ühe geniaalse inimese lisandumist Juventuse Eesti fännkonda!

                      Muideks, cannumanile tahaks natuke vastu vaielda - minu arust saavad itaallased Inglismaal väga hästi hakkama. Ma arvan, et sa ajasid pisut sassi Serie A-st sinna siirdunud Lõuna-Ameeriklased ja itaallased. Itaallastele sobib ilmselt teistest tippliigadest Inglise jalgpall kõige rohkem, vähemalt ründajatele, kes Itaalias on suhteliselt jõulised. Ma olen sada protsenti kindel, et Zambrottagi saaks seal hakkama, kuid vaevalt, et Paks Daam ta minema laseb.

                      Chiellini tuleviku vaadates, usun, et on kaks võimalust - kas Zambrotta läheb Juventusest minema või ta ise ei naase enam Toriinosse. Kui Zambrotta lükkataks poolkaitsesse, siis siiski võib karta, et Chiellini kaob seal vasakul äärel tema varju ära.

                      Ma ei saanud nüüd ise ka hästi aru, mis ma kirjutasin.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas Tanel




                        Muideks, cannumanile tahaks natuke vastu vaielda - minu arust saavad itaallased Inglismaal väga hästi hakkama. Ma arvan, et sa ajasid pisut sassi Serie A-st sinna siirdunud Lõuna-Ameeriklased ja itaallased. Itaallastele sobib ilmselt teistest tippliigadest Inglise jalgpall kõige rohkem, vähemalt ründajatele, kes Itaalias on suhteliselt jõulised. Ma olen sada protsenti kindel, et Zambrottagi saaks seal hakkama, kuid vaevalt, et Paks Daam ta minema laseb.
                        ma oma arust ei öelnud, et itaallased hakkama ei saa lihtsalt ütlesin, et nad väga palju ei mängi teistes liigades...Aga kui ma väitsin et nad hakkama ei saa, siis see oli bullshit. Siiski usun, et sina ajad midagi sassi igatahes jätka samas vaimus, sul asjalikud kommentaarid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          See oli minu arusaamatus lihtsalt - kuna sul oli pandud Bobo Atletico Madridis ja Chelsea itaallased, siis ma arvasin, et sa olid mõelnud, et erandid selles mõttes, et on hakkama saanud väga hästi.

                          Vaevalt, et Zambrotta mänguoskustele nüüd kahjuks tuleks Inglismaale minemine (pull sõna). Helesinistele tooks see ka ilmselt pigem rohkem head, kui halba. Saaks välismaise vuti kogemust koondisesse tuua jne. Kuid nagu ma enne ütlesin, vaevalt, et ta lahkub. Varem või hiljem hakkavad mõned praegused koondislased välismaale liikuma, eriti just Sampdoria, Palermo jne omad ning vaevalt nad praeguste Valencia omade saatust kordavad ja tänu kehvale mängule üldse koondisest välja langevad. Läks off-topicuks nüüd. Ning nüüd selle uue suure lepinguga on mängijate ostmiseks ju suur raha olemas ja juba spekuleeritakse, et kasutatakse osa sellest rahast Cassano ostmiseks.

                          Enivei, jällegi teemast mööda, ma olen kunagi näinud, et on räägitud sellest, et Cassano on Interi fänn. Keegi teab täpsemalt? Olen proovinud natuke uurida, kas see on tõsi või ei, aga pole veel vastust leidnud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas Tanel
                            Ning nüüd selle uue suure lepinguga on mängijate ostmiseks ju suur raha olemas ja juba spekuleeritakse, et kasutatakse osa sellest rahast Cassano ostmiseks.
                            Kahtlen selles, sest ega raha võrreldes varasemaga väga palju juurde ei tulnud:
                            enne
                            Sky: 13m eurot/aastas
                            Tamoil: 5.5m eurot/aastas

                            alates juunist
                            Tamoil: £15.2m e 22m eurot/aastas

                            Niisiis lisanduv summa polegi ju kolossaalne ja loota, et nüüd tulevad mingid hiigelostud on naeruväärne. Kuigi Cassano tulek tundub jah tõonäolisem kui enne

                            Edit: Ja uue staadioni peame ka ju millestki kinni plekkima...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Ah, mida te ajate. Juvel on pappi maa ja ilm - see on nüüd küll kõige väiksem probleem, mille pärast muretseda. Milleks meile veel üks ründaja, kui meil on Alex, Trez, Zlatan, Mutu, Zalayeta?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas eika

                                ...ega raha võrreldes varasemaga väga palju juurde ei tulnud:
                                enne
                                Sky: 13m eurot/aastas
                                Tamoil: 5.5m eurot/aastas

                                alates juunist
                                Tamoil: £15.2m e 22m eurot/aastas

                                Niisiis lisanduv summa polegi ju kolossaalne ja loota, et nüüd tulevad mingid hiigelostud on naeruväärne. Kuigi Cassano tulek tundub jah tõonäolisem kui enne

                                Edit: Ja uue staadioni peame ka ju millestki kinni plekkima...
                                2.2 milli aastas oleks ka päris tore hunnik pappi, aga minu teada see Sky sponsorleping oli üldisem ja särgireklaam vaid üks selle osa. Mistõttu oli naeruväärne, et mõned tippklubid teenisid vaid särgisponsorlusegagi rohkem...

                                Tamoili logo on küll madugly, aga see-eest on jällegi põhjust vorm täielikult ümber disainida. Mis loomulikult tähendab omakorda jällegi raha... oh seda kommertslaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X