320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thank god, et me seda penaltit sisse ei löönud. Õudne suluseis, dive ja penaltilöök. Ei väärinud sealt seda väravat.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Thank god, et me seda penaltit sisse ei löönud. Õudne suluseis, dive ja penaltilöök. Ei väärinud sealt seda väravat.
      Täitsa nõus sinuga!!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

      Kommentaar


        esimese poolaja võib kokku võtta ühe valju kõhutuulega

        Kommentaar


          Hea et see pennu sisse ei läinud, kuid ma ennustan sellest mängust kas viiki või, siis Juventuse võitu, kuigi ega Parmagi halvasti pole täna mänginud.


          Hiljem teine poolaeg :Juve on nagu täna Fiorentina essa poolaeg oli kahvatu ja teine poolaeg hea
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            No teine poolaeg on vurr käima pandud. Parmal pole kaotusest pääsu. Olgu mainitud, et kohtunik halastas Parmale ning jättis teise kollase kaardi kaitsjale andmata.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Ma küll ei suuda seda äraostmist edasi vaadata...
              sigpic

              Kommentaar


                Juventus 2-0 Parma
                Lichtsteiner 54', Pirlo 58'

                Asamoah MOM

                Mängu kohta lühidalt:
                Korralik mäng. Kaotusehirmu polnud kordagi. Teise poolaja algusega otsustati mäng ära, kuid poolaja viimased 15 minutit mängiti lohakalt ja Parmal tekkisid mõned väga head võimalused.

                Vile kohta kommentaar:
                Kohtunik pani korraliku kärna esimesel poolajal, kui ei fikseerinud suluseisu ning määras penalti, mis oli sulaselge dive. Õnneks Vidal aumehelikult söötis palli väravavahile ja skoori ei avanud. Teisel poolajal kohtunik halastas Parmale kui jättis neile teise ilmselge kollase kaardi andmata. Antud karistuslöögist lõi Pirlo hiilgava värava, mille Mirante peaaegu päästis, kuid libises palliga siiski üle joone. Varsti ilmub keegi siia ka pildimaterjaliga, mis tõestab, et pall oli üle joone. Igatahes kommentaatorid kiitsid uut kohtunikesüsteemi, mille abil oli antud värav võimalik tuvastada.

                Järgmiseks 2 võõrsilmängu (Udinese, Genoa) ning siis Chievo kodus.

                FORZA JUVENTUS!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Udine mängis CL päris korralikult, täna küll kaotati aga tugevale Fiorele võõrsil, mis pole teab mis üllatus. Kodus olid nad eelmine aasta vist parim meeskond üldse (vähemalt hooaja esimesel poolel) niiet kerget mängu sealt ei tule.
                  Juve tänane mäng oli üsna krobeline ikka, ründajad olid null (lisaks Giovincole vigastus? ) ja ainus teravus tuli äärtelt Lichtilt ja Asamoahilt. Järgmiseks mänguks peaks Chiellini ja Lucio ka uuesti tagasi olema. Marrone sai täna kaitses enam-vähem vist hakkama, aga tõsiselt proovile kaitset ei pandudki täna ju. Ja miks Marrone kui on Masi olemas ?
                  Mängukalender on iseenesest meile soodne, esimeste ''suurte'' meeskondade vastu mängudeni on veel kuu jagu aega. Saab vormi koguda ja vigastusi ravida.

                  Kommentaar



                    MINGI 40 LIIGAMÄNGU KAOTUSETA!
                    +
                    TERVE HOOAEG KAOTUSETA!
                    ja loomulikult
                    LIIGA LIIDRID!

                    Esimesed 15 minutit ja viimased 15 minutit kohutavad. Aga selle vahel näidati samasugust mängu nagu eelmisel hooajal. Mängupilt oli (platsi konditsiooni arvestatedes) julgustav, tulemus korralik ja kuna oli hooaja 1. mäng, siis ei nurise. Kohtunik oli muidugi pask mõlemale poole.

                    Storari. võimalik, et maailma parim varuväravavaht.
                    Bonucci. rabe, väga rabe. ei teagi, kas asi oli kohtusaagades või lühikeses puhkuses või milleski kolmandas.
                    Marrone. plaan "vormime noorest poolkaitsjast keskkaitsja" oli antud mängu puhul julgustav- trio kindlaim ja parim mees.
                    Barzagli. jätkas sealt, kus eelmine aasta pooleli jäi. hea
                    Lichtsteiner. rabas tööd teha nagu hullumeelne ja oli mõlema poolaja lõpuks pilditu. teenis pendla ja lõi värava ja oli üleüldsetiimi silmapaistvamaid mehi. Loodetavasti PSG ei näinud mängu.
                    Arturo. Kaitses loom, ründes kahvatu.
                    Pirlo. Mänguloomes vähem silmapaistev kui harjumuspäraselt, aga lõi kolli ja ei kurda.
                    Marchisio. Hooti tegi ägedaid liigutusi, aga üldiselt silmapaistmatu.
                    KWADWDO! ühes mehes kohtuvad Lichtsteineri töövõime ja Arturo kaitseskillid. Vaieldamatult parim mees platsil.
                    Gio ja Mirko. Oli palliga ülemängimist, raiskamist ja napilt eksimisi. Ei saa väga rahul olla, kuigi oli julgustavaid märke.

                    Padoin, Matri ja DC. Ei jõudnud suurt midagi teha.

                    järgmisena võõrsil Udinese.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                      Ma küll ei suuda seda äraostmist edasi vaadata...
                      Ma küll selliseid sõnu ei loobiks kui ma oleks Barca fänn

                      Kommentaar


                        Algselt postitas #11 Vaata postitust
                        Ma küll selliseid sõnu ei loobiks kui ma oleks Barca fänn
                        Hästi öeldud..
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Järgmiseks mänguks peaks Chiellini ja Lucio ka uuesti tagasi olema.
                          Või siis mitte..Lucio 4 kuud vigastusega väljas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas #11 Vaata postitust
                            Ma küll selliseid sõnu ei loobiks kui ma oleks Barca fänn
                            Mis sa sellega öelda tahad?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas #11 Vaata postitust
                              Ma küll selliseid sõnu ei loobiks kui ma oleks Barca fänn
                              Norimiseks kõlbab küll, aga jh tegelikkus on siiski midagi muud. Ma pole ei Barca ega Hispaania jalgpalli austaja, kuid pean tõdema, et sellise taseme ja klassiga palliveeretamist meeskondlikult, pole mina jalgpalli ajaloos näinud, see on lihtsalt fenomenaalne.Loomulikult on seda juba mitmendat aastat isegi igav vaadata, eriti kui barca või hispaania koondis jõuab kusagile finaali välja, see tapab suhteliselt selle jalgpalli elamuse võlu.

                              Sellesmõttes, et Barca ja Hispaania koondise tiitlid on kõik üsna ausalt väljateenitud, nad on lihtsalt hetkel ühed maailma parimat jalgpalli näitavad meeskonnad,nii ta on, isegi haterina pean ma seda fakti konstateerima.Õnneks Tselsi näitas, et äärmuslike võtetega on võimalik "kitse tallel" ka kõige suurem "emalõvi" mahamurda.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                märkamatult on kätte tulnud aeg, kus on veel 5 päeva akna lõpuni.

                                jep, Juventus seostatakse juba Borrielloga ja loodetud täkkründajat pole kuskil näha.
                                jep, Zieglerist, Martinezest, Pazienzazt, Iaquintast pole veel lahti saadud.

                                klassika.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X