320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Gigi. raske midagi etteheita.
    cock-up sööt El Shaarawyle, mille Barzagli suutis päästa. mulle tundus, et penalt läks sisse ka ainult sellepärast, et gigi otsustas tõrjumise asemel palli püüda. a noh penalti mittetõrjumist väga ette ei heida. kuigi ta enda näoilme järgi mõtleb ta selle üle ühe päeva kindlasti.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Kuidagi imelik sõnavõtt sinu poolt. Mis puhkused? Milani mäng on alati suur mäng, me võime siin kõike arutada, kuidas üks on tabeli tipus ja teine on tabeli keskel, aga mängijad suhtuvad sellese kui suurde mängu ja no ma arvan, et kui treener oleks rotatsiooni teinud siis sa kurdaks, et miks nii suurest mängust Pirlo või Vidal eemal on, või kes see pehme jalaga regulaar on keda silmas pidasid?

      Siis räägime Carrera vs Alessio võrdlusest, unustad ära või, et Carreraga me ei võitnud ühtegi CL-i mängu, Alessioga keerasime tabeli poole ümber ja panime ühele treenerile ka sule sappa sealhulgas....Ma arvan, et see tõde on kuskil vahepeal, ei maksa treenerite näoilme miimikast ka nüüd kõike välja lugeda.
      Ma rääkisin pigem ebastabiilsusest.
      *võideti kindlalt Napolit ja järgi tulid häbiväärne viik Nordspermlandiga ja teenimatu võit Catania üle.
      *kaotati Interile ja võideti järgmised kaks mängu koguskooriga 10-1 ja mängupildiliselt sõideti üle Laziost, kuigi 0:0 skoor sellele ei vihja.
      *võideti hooaja parima mänguga Chelseast ja järgnes hooaja üks kohutavamaid mänge Milaniga.

      Eilne mäng Milangi oli võrreldes Chelseamänguga kohutav. Ja ei saa öelda, et Milan oli superhea vaid pigem hüppas Juventus lati alt läbi (mis muidugi ei tähenda, et Milanile ei võiks ja peaks eilse eest respekti anda). Lihtsalt eile Juventus ise jooksis vähem, mängijad tuijasid platsil sirgetel jalgadel sörkjooksu ja tehti müstiliselt palju lihtsalt söödupraaki, kui ei suudetud vabadele kaaslastele palli sööta. Me tavaliselt kritiseerime ründajaid, et nad ei löö kastis oma olukordi ära, aga eile esimesel poolajal Juve ei jõududki sisuliselt Milani kasti, vaid 95% rünnakutest nägid välja järgnevad: Juve mängijal on pall, ülejäänud meeskond sörgib suvaliselt ringi, tuleb valesööt ja lastakse Milanil kiiresse tulla. Suuresti anti ikkagi mäng ise Milanile ära.

      Ja siin tekibki küsimus, et miks peale Chelseamängu tuli selline koledus otsa. Kas
      a) mängijad oli peale Chelseat ja eelnevaid häid mänge eufoorias ja eeldati, et Milan mängitakse enivei üle.
      b) mängijad oli töntsid ja ei jõunud klassikalist pallita tööd teha.
      Mõlema variandi puhul on tegu puhtalt Conte ja Alessio pasaga.

      Conte/Carreraga suudeti pahatihti teisel poolajal väga näljasena platsile tulla ja mäng ümber keerata, kuid Alessio pole seda mitmel korral suutnud. Pigem isegi vastupidi, sageli ollakse teisel poolajal sama hambutud nagu esimesel. Ja see, et teine poolaeg oli Juventusel veidi (kuid mitte märgatavalt) ilusam oli siiski suuresti Milani teene, kes otsustas Juventuse mängu vaadates õigustatult kaitsvamaks muutuda ja liinid kinni panna ja filigraanselt kindlustas seisu.

      Ja kes olid need töntside jalgadega mängijad? Kindlasti Asamoah, kes laseb juba pikemat aega räige töömahu juures täismänge. Pirlo oli oma standardeid arvestades kohutav, Marchisio oli pehme, Mirko on peale palavikuga eemalolemist üsna "meh" olnud. Ja samuti on mul raske respekteerida Quagliarella, kes näib olevat ainus heas vormis Juve ründaja, väljavõtmist.

      Ühesõnaga meeskonna mõtlevatel peadel on eilsest mängust probleeme, mille osas järeldusi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        jup. minu viga. unustasin, et FIFA tegi selle hooaja eel reegi, et kastis käe õlast kõrgemale tõstmine tähendad automaatset penalti ja kollast kaarti. vabandan.

        müstika muidugi, et Milani fännid aktsepteerivad asjaolu, et penalt oli vale. aga Interi fännid ikka jauravad, et õige penalt ja proovivad musta valgeks rääkiga. mis muidugi tõestab taaskord, et Interi fännid on raju ajunihkega poisid.
        Sa nagu ei saa aru!?!?!? Ma räägin just sellisest situatsioonist nagu eile. Kohtunikud ei näe täpselt, mis seal meeste sees toimub. Kas pall läheb vastu kätt või ei. Aga kui mingi tüüp kaitses, palli lähedal käsi üleval siis vilistatakse selline ära. Ma polegi väitnud,et kui mingi vend kuskil kastis lihtsalt käed üleval on, vilistatakse kohe penalti.
        Me võime ajunihkega olla, aga Sinu puhul on see ka juba liiga väike vigastus.
        Sa nagu ei tahagi näha asja kõrvalt. Raiud vaid seda,et Juve vastu ainult vilistatakse. Krt kui jäeti Barzaglile, Vidalile, Giovincole, Bunoccile kaart andmata.
        Quagsi võimalus esimesel poolajal oli taas "Juve meeter sulgu" ei loe.
        Ma ei ütlegi,et kohtunikud ei pane paska ja ei vilista puusse aga see Juve eelistamine on nats naljakas juba!!!
        Muide seda penaltit mainisin vaid selle,et sellised vilistatakse ära. Kedagi Juvest ajunihkega vennaks sõimata, polnud minul küll plaanis!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
          Sa nagu ei saa aru!?!?!? Ma räägin just sellisest situatsioonist nagu eile. Kohtunikud ei näe täpselt, mis seal meeste sees toimub. Kas pall läheb vastu kätt või ei. Aga kui mingi tüüp kaitses, palli lähedal käsi üleval siis vilistatakse selline ära. Ma polegi väitnud,et kui mingi vend kuskil kastis lihtsalt käed üleval on, vilistatakse kohe penalti.
          Me võime ajunihkega olla, aga Sinu puhul on see ka juba liiga väike vigastus.
          Sa nagu ei tahagi näha asja kõrvalt. Raiud vaid seda,et Juve vastu ainult vilistatakse. Krt kui jäeti Barzaglile, Vidalile, Giovincole, Bunoccile kaart andmata.
          Quagsi võimalus esimesel poolajal oli taas "Juve meeter sulgu" ei loe.
          Ma ei ütlegi,et kohtunikud ei pane paska ja ei vilista puusse aga see Juve eelistamine on nats naljakas juba!!!
          Muide seda penaltit mainisin vaid selle,et sellised vilistatakse ära. Kedagi Juvest ajunihkega vennaks sõimata, polnud minul küll plaanis!
          1. kui kohtunik ei näe olukorda, siis ta ei saa "äkki oli käsi, sest mängijad olid käed üleval" asja eest penaltit anda (a la karistuslöök keskväljal oleks veel mööndusetga aktsepteeritav, aga penalt sellises mängus on ikka väga karm otsuses ja peaks põhinema ikka väga kindlal veendumusel). ja eriti rumalaks teeb otsuse see, et 0,1 sekundit enne magati maha Noce käsi.

          2. ma pole kordagi öelnud, et kohtunikud on Juve vastu, vaid seda, et liiga kohtunikud on kohutavad. seda olen väitnud hetkil, kui Juve on nö edu saanud ja siis, kui on otsused Juve vastu. ja ka eile oli Juve kasuks debiilsusi- näiteks tõesti kasvõi see Mirko sulg+Quagliarella pealelöök. Aga eile tuli kohtuniku räige eksimus Juve kahjuks ja peale sellist mängu raiuda "Ma ei ütlegi,et kohtunikud ei pane paska ja ei vilista puusse aga see Juve eelistamine on nats naljakas juba!!!" on nihkega jutt ja peale sellist mängu selle matra kordamine on märk debiilsusest. ja miskipärast raiuvad seda suuresti siinsed Interi fännid.

          3. ja mis pagana jutt see "sellised asjad vilistatakse ära" on? anna abi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
            Imbetsilli lalin
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar



              0:20
              Ausalt öeldes Isla käitus ka veidi idiootselt

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma rääkisin pigem ebastabiilsusest.
                *võideti kindlalt Napolit ja järgi tulid häbiväärne viik Nordspermlandiga ja teenimatu võit Catania üle.
                *kaotati Interile ja võideti järgmised kaks mängu koguskooriga 10-1 ja mängupildiliselt sõideti üle Laziost, kuigi 0:0 skoor sellele ei vihja.
                *võideti hooaja parima mänguga Chelseast ja järgnes hooaja üks kohutavamaid mänge Milaniga.

                Eilne mäng Milangi oli võrreldes Chelseamänguga kohutav. Ja ei saa öelda, et Milan oli superhea vaid pigem hüppas Juventus lati alt läbi (mis muidugi ei tähenda, et Milanile ei võiks ja peaks eilse eest respekti anda). Lihtsalt eile Juventus ise jooksis vähem, mängijad tuijasid platsil sirgetel jalgadel sörkjooksu ja tehti müstiliselt palju lihtsalt söödupraaki, kui ei suudetud vabadele kaaslastele palli sööta. Me tavaliselt kritiseerime ründajaid, et nad ei löö kastis oma olukordi ära, aga eile esimesel poolajal Juve ei jõududki sisuliselt Milani kasti, vaid 95% rünnakutest nägid välja järgnevad: Juve mängijal on pall, ülejäänud meeskond sörgib suvaliselt ringi, tuleb valesööt ja lastakse Milanil kiiresse tulla. Suuresti anti ikkagi mäng ise Milanile ära.

                Ja siin tekibki küsimus, et miks peale Chelseamängu tuli selline koledus otsa. Kas
                a) mängijad oli peale Chelseat ja eelnevaid häid mänge eufoorias ja eeldati, et Milan mängitakse enivei üle.
                b) mängijad oli töntsid ja ei jõunud klassikalist pallita tööd teha.
                Mõlema variandi puhul on tegu puhtalt Conte ja Alessio pasaga.

                Conte/Carreraga suudeti pahatihti teisel poolajal väga näljasena platsile tulla ja mäng ümber keerata, kuid Alessio pole seda mitmel korral suutnud. Pigem isegi vastupidi, sageli ollakse teisel poolajal sama hambutud nagu esimesel. Ja see, et teine poolaeg oli Juventusel veidi (kuid mitte märgatavalt) ilusam oli siiski suuresti Milani teene, kes otsustas Juventuse mängu vaadates õigustatult kaitsvamaks muutuda ja liinid kinni panna ja filigraanselt kindlustas seisu.

                Ja kes olid need töntside jalgadega mängijad? Kindlasti Asamoah, kes laseb juba pikemat aega räige töömahu juures täismänge. Pirlo oli oma standardeid arvestades kohutav, Marchisio oli pehme, Mirko on peale palavikuga eemalolemist üsna "meh" olnud. Ja samuti on mul raske respekteerida Quagliarella, kes näib olevat ainus heas vormis Juve ründaja, väljavõtmist.

                Ühesõnaga meeskonna mõtlevatel peadel on eilsest mängust probleeme, mille osas järeldusi teha.
                No aga sellest ma räägingi ju, kas sa tõesti tahad öelda, et sa oleks positiivselt võtnud kui eriti just Pirlo, mõõndustega siis Marchisio ja Asamoah oleks pingilt alustanud. Me nagu mängisime oma CL mängu ju teisipäeval vist, piisavalt aega oli pühapäeva õhtuks ennast ära taastada vms. Mida sa siis tahtsid? Ise ju ka hüpad siin selle parim midfield teemaga, ja siis paneme Milani vastu hoopis mingid Giacherinid põhisse või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Panso Vaata postitust
                  Pealegi kuu aja pärast ju Conte nii või naa tagasi, pidagem vastu ja kui siis on tabeliseis mitte kõige ideaalsem võib ju jaanuaris hakata mingeid täiendusi tegema, on ju teatud mehed täiesti mõtetud kohatäitjad (bendtner).
                  tegelikult veidi vähem kui kuu pärast ehk: http://www.timeanddate.com/countdown...15&min=0&sec=0.

                  Täna tuli päris huvitava avaldusega välja Almir Gegić ehk üks viimase bettimisskandaali keskmes olnud ekspallureid
                  Carobbio ci ha detto che nel Siena scommettevano tutti. Una tv mi ha persino offerto 5mila euro per un'intervista se parlavo anche di Conte. Ma io non lo conoscevo. Non so nulla di lui. Mai visto, mai sentito, mai provato a contattarlo. Ma soprattutto non ho bisogno di soldi per parlare di quello che so.
                  ehk läbi Google transleidi lastes
                  Carobbio told us that in Siena bet everyone. A TV even offered me 5 thousand euro for an interview if I spoke also about Conte. But I do not know. I do not know anything about him. Never seen, never heard, never tried to contact him. But above all I do not need money to speak of what I know.
                  ps. jup, Conte sai bänni ise vahele jäänud ja niite tõmmanud valemängija Carrobio väidete alusel, mille ülejäänud mängijad küll ümber lükkasid.
                  ps2. jup, TVd omab laias laastus Berlu.

                  Kommentaar


                    kõik muu tore aga.. miks peaks ühte osalist rohkem uskuma kui teist?

                    mis ei tähenda, et see absurdne ei oleks
                    ps. jup, Conte sai bänni ise vahele jäänud ja niite tõmmanud valemängija Carrobio väidete alusel, mille ülejäänud mängijad küll ümber lükkasid.

                    Kommentaar


                      Mõtlesin rohkem seda, et kui väga vandenõuteoreetilselt mõelda, siis võiks ju mõelda stiilis "kas keegi võis juba süüdijäänud ja ilmselgelt nagunii eluks ajaks jalgpallist kõrvale jäävatele mängijatele maksta selle eest, et nad kisuksid jamasse rohkem nimesid" (ehk kuidagi sattusid jamadesse nii Pepe, Bonucci, Conte kui ka Alessio). Aganoh. Läheb äkki liiga ulmeks ära ja lõppeks vist pohhuj ka, sest Conteta on tiim liiga liider ja äkki veetakse ka CLis ennast edasi ja suuri kadusid pole olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuis vend nüüd rebis! Aplaus!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          paistab, et Del Pierost vabaks jäänud number 10 särk leidis omaniku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            paistab, et Del Pierost vabaks jäänud number 10 särk leidis omaniku.
                            Natuke vana mängija tundub. Korealane?

                            Kommentaar


                              passi järgi seitsmeteist aastane. Obafemi Martinsi soovitas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                passi järgi seitsmeteist aastane. Obafemi Martinsi soovitas.
                                Aus värk. Obafemi teab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X