320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    eelmine aasta oli ka depporiga mängus teisel poolajal kolme kolli tarvis ja saime hakkama,miks ei peaks siis seekord saama?saame kyll!!!!!!!!
    miccoli lööb kax kolli ja nedved lisab yhe,se on minu ennustus.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      XAXAXA!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by mazz


        eelmine aasta oli ka depporiga mängus teisel poolajal kolme kolli tarvis ja saime hakkama,miks ei peaks siis seekord saama?saame kyll!!!!!!!!
        miccoli lööb kax kolli ja nedved lisab yhe,se on minu ennustus.
        Ei saanud hakkama. Yltse kohe ei saanud.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          ei saanud jah.
          vedas,et ma eile peale mängu kohe netist vihaselt minema läxin,muidu olex võind selle foorumi korralikult ära lagastada hetkeemotsioonide ajel.
          ega tuju muidugi paranenud ole.
          olen välja jõud mõelda kyll juba miljon põhjust ja vabandust,mix juve eile kotti sai a neid kirja panna ple mõtet,ei muudax se ju ikke midagi.
          a ega selline asi normaalne ei ole,et vigastuste tõttu tuleb nii tähtsas mängus panna mängu mingi tyyp,kelle nime ma enne kuulnudki ei old.
          nagu kõik juba niigi kurb ei olex,sis on vel tõenäoline,et Alex ei pääse nyyd em-ile. selles suhtes muidugi veel vara rääkida,lootkem parimat.
          yx ylimalt masendav postitus.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Good Bye Lippi!
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by Totti


              Good Bye Lippi!
              Ma ei ole kindel kas see just nii juhtub on ,aga see hooaeg on ikka küll nagu mingi tundmatu võistkond mängimas kes nimetab ennast Torino Juventuseks ja treener on mingi jõuluvana kes nimetab ennast Lippiks.Mängijad on üldse kuskilt vaeste tänavatelt võetud ,et korjavad neid vigastusi. Aga kes siis juvel treeneriks võtta ,Cuper??? Võimalus küll ,aga ju viib Juve CL`i finaali seal kaotab ja saab kinga nagu tavaliselt.Küsimus on arvatavasti selle hooaja lõpus suur kui Lippi ehk see jõuluvana midagi ette ei võtta.Aga ründest ikka jäi puudu peale seda kui Del Piero end ära vigastas ja see polnud nagu Juventuse kaitse.Aga enam ei päästa midagi mis on toimunud see on toimunud.Seda postitust ma kyll ei lootnud teha aga tuli.
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                mis te asja ülepaisutate.....Juventus mängib suht samat jalgpalli mis eelmine aasta.....Serie A-s on punkte rohkem kui eelmine aasta ja Cl-is jõuti ka alagrupist edasi aga ei võitnud seekord lihtsalt....mängu ma ei näinud teist nii et seda ei oska kommenteerida.... Lippi jätkab kindlasti pärast suve ma arvan....lihtsalt see aasta on kaitse veidi ebakindel aga pole hullu ega iga aasta polegi võimalik finaali jõuda
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Te kõik võite naerda, kuid ma ütlen seda ikkagi Forza Juve. See periood, mis nüüdsest on juba minevik oli Juventusele raske. Paljud tähtsad mängumehed on hetkel vigastusega väljas. Seega ma ei hakkaks eilset kommenteerima. Juventus oli nõrk ning usun, et Deportivo võit oli puhas tõde. Nad väärisid seda ning distsiplineeritusega saavutasid edasipääsu.

                  Kõikidele neile, kes loodavad hinges, et nädalavahetusel peetav mäng Milaniga tuleb mannetu, siis minge põrgusse. Kui midagi tarka öelda pole, siis postitage mujale. Samad sõnad ka neile, kes Lippi minekut spekuleerivad.

                  Hoolimata kaotusest ei lähe ma pühapäevale vastu selles meeleolus, et viik on viimane, mida me võime saavutada. Kindlasti on vastane tippklass. Samuti nende viimased mängud on muljetavaldavad, kuid ikkagi usun ma Juventuse võimalustesse. Ükskord peab ka ülesmäge liikuma hakkama. Miks mitte juba nädalavahetusel?

                  Ehk on järgmine aasta loodetust parem Meistrite Liigas. Samas vaadates neid meeskondi, siis konkurents on tõsiselt tugev. Hoolimata sellest elagu Juventus. Loodan, et ka Alex on peatselt tagasi.

                  Aitäh tähelepanu eest.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Kas keegi peale minu mäletab seda, et Lippi andis enne hooaja algust sellise sõnumi, et kui Meistrite Liigat ei võideta, ta lahkub...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Moggi usub 100% Lippi tulevikku. Vähemalt natukenegi positiivset uudist viimastel nädalatel. Minu meelest täiesti tegija otsus. Selline jätkamine ei ole paha. Ainuke asi, mida tuleb kindlalt suvel lappida on KAITSELIIN. Masendav vaadata, kuidas vanemad mängumehed on oma teravust kaotamas. Eksimusi on tohutult.

                      Teistel teemadel kah natukene - Alex on kuu aega väljas vigastusega. Seega on see juba seitsmes mängija, kes pingirivistusse sattunud on: Maresca, Zambrotta, Tudor, Iuliano, Birindelli, Trezeguet ja Del Piero.

                      Milaniga tuleb kindlasti hooaja raskeim mõõduvõtt. Tähtsad mängijad on vigastatud. Viimane aeg vahetusmeestel ennast rohkem maksma panna. Micco ja Di Vaio võimalus ründes tuleb ühel neist kindlasti ära kasutada.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        See on muidugi hea uudis kui Lippi jätkab ,aga kaitseliin on küll vana.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          ..ja ikka allamäge..no 1-3 Milanile oli ikka veenev
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            veel..tegite vea, et Davidsi Barcale ära andsite, sealtmaalt see allakäik on alanud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Loodame ,et nädalavahetusel pannakse Udinese kotti.Seis jääb 3-0 juve kasuks ,kui ei siis mul hakkab Lippi peale vimm tekima.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by Henryfan


                                Loodame ,et nädalavahetusel pannakse Udinese kotti.Seis jääb 3-0 juve kasuks ,kui ei siis mul hakkab Lippi peale vimm tekima.
                                Et siis nagu Lippi peab sinu tahtmist tegema ja mäng peab täpselt 3:0 lõppema?
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X