320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by Henryfan


    Jama ,et Juve kaotas Lazio Jobudele.Aga ega ma ei tulnugi selle pärast.Väga jama uudis teatavasti lõpeb Treze leping Juventusega aastal 2005 ja tema peale peab jaht FC Barcelona ja kui nad seda ei lõpeta ,siis naad kaotavad minu silmis igasuguse sümpaatsuse.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Korduskohtumine korduskohtumiseks. Olgem ausad. Olukorras, kus seis on Lazio kasuks 2:0 peab meid tabama tõeline väravatetahe, mis hetkel on täiesti null seisus. Me pole sellel hooajal ühtegi suurrivaali võitnud rääkimata viimase aja minekust. Kaitse, keskpoolik ning ründeliin on mannetud. Täielik alavorm ning seitse esimeeskonna mängijat on vigastatud. Seega isiklikult ei pea ma reaalseks Juventuse 3:0 jõitu. Üks lüüakse ära on kellad. Hoolimata sellest juhtub imesid tihti. Kaotus või mitte, Juventusele pöialt hoidma.

      Väike näide viimase aja alavormist:

      serie a
      juve - inter 1 - 3
      juve - roma 2 - 2
      roma - juve 4 - 0
      juve - milan 1 - 3
      milan - juve 1 - 1
      lazio - juve 2 - 0

      cl
      la coruna - juve 1 - 0
      juve - la coruna 0 - 1

      coppa italia
      juve - inter 1 - 1
      inter - juve 2 - 2
      lazio - juve 2 – 0

      Pealegi Lippi hiilgab taas oma mänguskeemi ning algrivistusega. Ainuke karikas, mis meil võita veel oli läks tänu tema ajuvabadele mõtetele. Konkreetselt hakkas allamäge kogu masinavärk minema sellest hetkest, kui ei suudetud välja panna regulaarset põhikoosseisu. Iga mäng testiti erinevaid mängijaid. See etapp on jõudnud hetkel sinna maale, et kindlat põhikoosseisu enam polegi. Seega viimases mängus kasutati „tavapärasele taktikale“ uusi mehi. Masendav. Kuid on Juventus mitmetel kordadel palju madalamalt välja tulnud. Seega lootus kustub viimasena.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by Henryfan


        ...teatavasti lõpeb Treze leping Juventusega aastal 2005 ja tema peale peab jahti FC Barcelona ja kui nad seda ei lõpeta ,siis nad kaotavad minu silmis igasuguse sümpaatsuse.

        Damn... Kus siis jaht lahti läheb? Emajõe ääres või?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by -Antz-


          Originally posted by Henryfan


          ...teatavasti lõpeb Treze leping Juventusega aastal 2005 ja tema peale peab jahti FC Barcelona ja kui nad seda ei lõpeta ,siis nad kaotavad minu silmis igasuguse sümpaatsuse.

          Damn... Kus siis jaht lahti läheb? Emajõe ääres või?
          Ei tuleb sõita Torinosse ja ,siis edasi sealt Delle alpile ja katusel tuleb positsioonid sisse võta ja kui juhuslikult mõni Barca mees tuleb ,siis kõksame maha.Endal on küll plaanis minna.Trezele lähevad kaitseks neli turvameest.Nii ,et ohutusele on mõeldud ja inimröövi ei tohiks toimuda.
          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by Henryfan


            Jama ,et Juve kaotas Lazio Jobudele.Aga ega ma ei postitanudgi selle pärast.Väga jama uudis teatavasti lõpeb Treze leping Juventusega aastal 2005 ja tema peale peab jahti FC Barcelona ja kui nad seda ei lõpeta ,siis nad kaotavad minu silmis igasuguse sümpaatsuse.

            EDIT: Parandus Lippi ja teised sõlmige käbe uus leping ja kui treze ei taha , siis sõtta
            Kus sa elanud oled?

            Väljalõige üks: Moggi lubas, et ei müü Neddyt, Trezeguet ega lase Lippit lahti.

            Väljalõige kaks: Seoses kaotustega ning „väikese“ miinusega avakvartalis peab Juventus mõne tähtmängija maha müüma, et rahaasjad stabiilsena hoida. Seega Trezeguet minek on võimalik samm.

            Sellel hooajal suurt raha sisse tiksumas pole. Seega keegi müüakse ning seoses MANNETU kaitseliiniga tuuakse sinna uued mehed sisse. Raha on, kuid Moggi ihne kokkuhoid on peateemas. Samas Trezeguet on vapustav mängija, kuid vaadates fakte, siis viimased 2 hooaega on ta suhteliselt varjus olnud. Seega ma ei näe põhjust, miks mitte ta Barcelonale maha müüa, kui muutused hooaja lõppedes endiselt nullilähedased on.

            Pealegi pole Trezeguet ainus, kellest räägitakse üleminekuplaane. Di Vaio on hetkel peateemas. Ostaks veel mõne keskpärase ründaja, kes 10 mängu kesktasemel mängib ja siis ühe suurepärase esituse teeb? Viimasel ajal on nii välja kujunenud...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Udinese 0-0 Juventus, tulemus räägib enda eest.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                muide,treze,ega sa ometi barca poole üle minemas ei ole,kui trezegol peaks lahkuma?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Originally posted by mazz


                  muide,treze,ega sa ometi barca poole üle minemas ei ole,kui trezegol peaks lahkuma?
                  Ole normaalne. Minu poolest võib ta ka Katarisse minna, kui seal oma mängujoone leiab. Forza Juventus. Nii headel, kui halbadel päevadel. Kindel on see, et mõõnale järgneb tõus. Sellel suvel toimub loodetavasti palju muudatusi. Pean silmas mängijateturgu ning klubi sisemist kliimat.

                  Tuleb lihtsalt see mannetu hooaeg lõpuni võidelda ning kiirelt ära unustada. Vigadest õpitakse. Alati tuleb aeg, millal peab muudatusi tegema.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Ma isiklikult loodan vormi tõusu nii heaks ,et suudetaks hoida CL`i kohta.Siis on järgmine hooaeg võimalik võita see CL ära.Ja kui Lippi jätkab ,siis võidetakse ka Serie A ,sest kui juhuslikult tuleb uus treener siis ma ei usu et võidetakse üldse midagi.Aga miks peaks barcelonal vaja olema veel Trezegueti nagu nii ei jõuta CL`i (krdi koba kari ) ja ründajaid on ju olemas Ronaldinho ja Saviola.Ma ei sa aru mis üldse neid mängijaid sinna Barcasse tõmbab hea ,et ültse Uefa Cupi saavad.Üheks aastaks saavad CL`i siis on kõik ja kaks aastat jälle seal Uefa Cupis.Vaevalt ,et üks minu lemmikutest sellist karääri tahaks.

                    PS! - Kui ta Katari või muusse sellisesse riiki läheks tõestaks see ta ahnust.Mees saaks raha ,aga jalgpalli maailm unustab ära.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Katar oli naljaga pakutud. Davidil sellega seost ei ole. :P

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Hoolimata Juve viigist olgem ikka kindlad Juve v6idab ka see aasta
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Täna siis tähtis kohtumine Modena\'ga selles suhtes,et teine koht ja otse pääs CL\'i on vaja ära võtta.
                          Mehed hakkavad tasapisi vigastustest välja tulema.
                          Sisetunne ütleb,et täna leiab lõpu see kuradi mõõnaperiood ja kõik liigub ülesmäge,kuigi tiitlist on juba hilja rääkida.
                          Muide,olen kuuld kuskilt arvamust,et sügav vigastuste kriis võis olla tingitud üldisest tiimi valest füüsilisest ettevalmistusest,krt on neil vaja veerpalut ja alaveri mängida ning koormustega eksperimenteerida,jalgpallis pole ju sellist asja nagu vaikne hooaeg.
                          anyway-minu ennustus tänaseks on 3-1,kusjuures Trezegol laksib kaks kolli.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Ei usu ,et Tiitel nüüd väga võimatu on hetke seisuga võivad su ennustused täide minna ka sesi Modenaga 2-1 ka Treze on löönud prgu ühe kolli.Konkurentidel ehk Milanil ja Romal on mõlemal kodus sitt seis : Milan kaotamas Chievole 2:0 ja Roma mängimas viiki Bolgnaga hetkel. Kui Milani mängus selline seis jääb ja Juventus hakkab oma vormis tõusma ,siis polegi tiitel nii võimatu .

                            Edit: Mazz sinu ennustus läx täitsa täide Treze lõigi 2 kolli ning Juve võitis 3:1
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              krdi kahju,et selle mängu peale pappi ei pannud.
                              kehv lugu,et milan suutis punkti päästa siiski,muidu oleks isegi võib-olla juba võimatut uskuma hakanud a eks lootus sureb ju viimasena.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                võit on positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X