320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    anyway-minu ennustus tänaseks on 3-1,kusjuures Trezegol laksib kaks kolli.
    Mega ennustus Mazz, oleksid päris ilusa kopsi teeninud kui oleks raha vahele pannud.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      nüüd on see siis kindel-olivier kapo\'st saab suvel juve mängija,ainult meditsiiniline test vaja veel läbida.
      vähemalt minul on küll hea meel selle üle,et võistkond uueneb.muutusi on igal juhul vaja,sest hoolimata vigastuste jamast ja kõigest muust ei usu ma ikka,et sama võistkonnaga järgmine aasta paremini võiks minna.
      loodetavasti oli see vaid üks käik paljudest.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        kapo palkamine tähendab vist päris kindlalt,et trezegol\'il on minek?
        alexi,di vaio ja miccoli jätkamises kaheldud ei ole seni ja ma ei usu,et juve ostaks omale viiendaks ründajaks kapo.
        kuid rünnakust selgemini oleks vaja muudatusi kaitseliini muidugist,eks jääme ootama.
        trezegol\'ile õnn kaasa,kuhu iganes ta ka ei satuks.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          selle asemel, et kahte postitust järjest teha, võiksid panna \"muuda\" nuppu

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            minu arvamus on et esimene valik müügiks Juvel oleks Di Vaio muidugi kui Trezeguet eest ollakse valmis suur summa välja käima siis ei lööda arvatavasti risti ette siiski loodan et trezeguet jätkab Juves kuigi Kapo on ka väga hea ost
            fc pohmell

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by mazz


              kapo palkamine tähendab vist päris kindlalt,et trezegol\'il on minek?
              alexi,di vaio ja miccoli jätkamises kaheldud ei ole seni ja ma ei usu,et juve ostaks omale viiendaks ründajaks kapo.
              kuid rünnakust selgemini oleks vaja muudatusi kaitseliini muidugist,eks jääme ootama.
              trezegol\'ile õnn kaasa,kuhu iganes ta ka ei satuks.
              Ma arvan ,et kui Treze lepingut ei pikenda ,siis võib-olla kyll müüakse ,kui ei pikenda ,siis ei saada treze üleminekust midagi ,võib-olla siis ainult kahju.Ma isiklikult pakun ,et ta pikendab ja siis tuleb teha aidaa Di Vaio. Igastahes enne võix Di Vaio lahkuda kui Treze.

              See on minu arvamus ja igasugune kriitika on tere tulnud!!!

              Edit: Di Vaio müügist saab ka suure summa ,mees ju on ennast viimaste aastate jooksul maailma üheks tippründajaks mänginud.
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Originally posted by Henryfan


                Originally posted by mazz


                kapo palkamine tähendab vist päris kindlalt,et trezegol\'il on minek?
                alexi,di vaio ja miccoli jätkamises kaheldud ei ole seni ja ma ei usu,et juve ostaks omale viiendaks ründajaks kapo.
                kuid rünnakust selgemini oleks vaja muudatusi kaitseliini muidugist,eks jääme ootama.
                trezegol\'ile õnn kaasa,kuhu iganes ta ka ei satuks.
                Ma arvan ,et kui Treze lepingut ei pikenda ,siis võib-olla kyll müüakse ,kui ei pikenda ,siis ei saada treze üleminekust midagi ,võib-olla siis ainult kahju.Ma isiklikult pakun ,et ta pikendab ja siis tuleb teha aidaa Di Vaio. Igastahes enne võix Di Vaio lahkuda kui Treze.

                See on minu arvamus ja igasugune kriitika on tere tulnud!!!

                Edit: Di Vaio müügist saab ka suure summa ,mees ju on ennast viimaste aastate jooksul maailma üheks tippründajaks mänginud.

                issand issand kas meie tippajakirjanik Silver Leetma aka Treze lahkub ......?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Originally posted by Henryfan

                  Edit: Di Vaio müügist saab ka suure summa ,mees ju on ennast viimaste aastate jooksul maailma üheks tippründajaks mänginud.
                  HAHAHA, kamoon, ise kah usud, mida räägid?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Treze jääb kindlasti Juvesse ainuke kes on minekuvalmis on Di Vaio!!!!!!Kapo ostetakse vast sellep2rast et viimaselajal on pidevad vigastused nii Trezel kui ka Del Pierol ja ega Di Vaio hakkab ka vaikselt keskmisest jalgpalluri east yle saama!!!!Kapo tooks meeskonda v2rskust!!!!!!
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      minu teada küll kapo puhas ründaja pole. enne kasutatakse teda ikka äärel nt. camoranesi asemel...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by eika


                        minu teada küll kapo puhas ründaja pole. enne kasutatakse teda ikka äärel nt. camoranesi asemel...

                        Seda otsustab juba Juve Board kus ta m2ngima hakkab!!!!!!
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by mazz


                          muide,treze,ega sa ometi barca poole üle minemas ei ole,kui trezegol peaks lahkuma?

                          Ma usun et mitte keegi ei f2nna teatud klubi ainult yhe m2ngia p2rast...........v6i kui f2nnab on asi kahtlane!!!!!!!!!!!
                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Kawe Plaza CitySpordis poe sulgemishinnad. Juve särk 590.- Sama hinnaga saab ka ManU, Hollandi koondise oranzi ning Eesti koondise oma. Olemas veel Portugal ning paar tükki veel mingit. Nii hoolega ei vaadanud. Seega minge ja jookske

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              vägev alenus ent siiski kui mõtelda majanduslikult siis 590 eeku on üks edev kalts seljas või pääääääris palju õlutit

                              Asi vist minus aga Juve meeskond meenutab mulle mingit Volkssturmi, kus enamik on sandid vanamehed. Juves see väike modifikatsioon et peale santide vanameeste on sandid ka noormehed. Igastahes ebanormaalselt palju vigastusi on klubis.
                              Suvel võiks Zlatan Ajaxist sääred teha Juve kasuks ning Di Vaio peaks omale uue klubi leidma.
                              Muidugist oleks vaja uusi kaitsjaid, enne kui Lippi veel mõnest keskväljurist kaitsja koolitab nagu Zambrotta. Võibolla Di Vaio saaksi uue rolli Monteroga keskkaitses jõhkrutseda

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Kallis foorumikasutaja, ma ei mõelnud, et kõik seda ostma peaksid. Vaid vihjasin, et on olemas selline võimalus saada endale särk, mille eest peab muidu üle tuhande Eesti krooni maksma. Loomulikult mind tõesti ei huvita, kas sa jood õlut või kannad seda niiöelda edevat särki. Peaasi, et ise rahul oled.

                                Kui sa tundsid ennast puudutanuna, siis anna andeks. Kirjutan järgmine kord teistele ja panen postituse lõppu väljaarvatud Sull.

                                Mis puutub Zalatanisse, siis jah, ka tema on ostunimekirjas või kuidas öelda – seostatud Juventusega. Kindel on see, et muudatusi tuleb piisavalt peale seda hooaega. Kindel pole enamuse koht põhikoosseisus tuleval aastal. Moggi räägib mängijate sisse-välja toomisest/viimisest. Eks näis, mis saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X