320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Aga milleks Zlatani veel vaja on?Kapo saite juba aitab ühest küll, muidu läheb ründajaid üleaaru paljuks Vähemalt minu arvates

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by Roberto Carlos


      Aga milleks Zlatani veel vaja on?Kapo saite juba aitab ühest küll, muidu läheb ründajaid üleaaru paljuks Vähemalt minu arvates
      Ma ei öelnud, et ta tuleb vaid seda, et ta oli üks, kellest spekuleeriti

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        ei tea kas lucio ostmise plaan on ikka veel jõus. vähemalt enne seda hooaega spekuleeriti selle üle väga palju. zlatani ostmine oleks tegelikult väga hea mõte, sest trezeguet pole näidanud see hooaeg just väga head mängu mulle täitsa meeldiks vahetus trezeguet barcasse ja zlatan juvesse...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          uskumatu.milan tegi juba teise viigi järjest,
          kui me nüüd suudaks õhtul interilt 3 punkti võtta,siis hakka või võimatu võimalikkust uskuma..

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by mazz


            uskumatu.milan tegi juba teise viigi järjest,
            kui me nüüd suudaks õhtul interilt 3 punkti võtta,siis hakka või võimatu võimalikkust uskuma..
            palun räägi milani tegemistets milain teema all ja jäta meie juve teema rahule?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by kaala


              Originally posted by mazz


              uskumatu.milan tegi juba teise viigi järjest,
              kui me nüüd suudaks õhtul interilt 3 punkti võtta,siis hakka või võimatu võimalikkust uskuma..
              palun räägi milani tegemistets milain teema all ja jäta meie juve teema rahule?
              tahad,et räägiksin milani teema all,kui hea meel mul on,et milan\'il kehvasti läheb ja kuidas ootan juve võitu?

              a okih,natuke juvest ka siis juttu-viimaste uudiste kohaselt on järjekordsed pisivigastused üles korjanud nedved ja thuram,kes täna õhtul väljakule ei pääse seetõttu.
              aga kõik ikka pöidlad pihku.
              live-ülekannet peaks saama vaadata siit kohast.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Minu jaoks on vägagi positiivsed kõik vähegi sisu omavad postitused Itaalia teemasse. Vahepeal tahaplaanile jääv teema on taas kogumas väikesel määral hoogu. Seega kaala, ei tasuks üle ironiseerida. Mazzi postitused olid väga õigustatud.

                Ka mina loodan täna vähemalt punktigi Interi duellist. Ok olgem ausad kolme punkti siiski. Kui me Interile kaotame, siis ei oska ma kohe midagi öelda. Nii mannetuks ei saa veel langeda.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Nu viimati sai juve 3-1 serie a-s, ja täna tuleb järgmine kaotus, Materazzi kah nüüd tagasi. :P
                  ...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Mannetu, mannetu..

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Sai ka ise nüüd internetist otseülekandena vaadata, ja päris hea mäng oli
                      ...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        sedakorda siis 2-3
                        see mäng pani tõsiselt mõtlema kogu selle hooaja peale ja tekkis tahtmine teha üks põhjalik postitus ja kõik mõtted paberile kirja panna.
                        homme üritan siis sellega välja tulla,a muidu võiks alustada siin pidevamat diskussiooni teemadel nagu,et miks see hooaeg nii totaalselt persse on kukkund ja mis muudatusi järgmiseks hooajaks ootaksite?
                        juve fännid,hoidkem kokku!
                        muide,kaala,see mu postitus oli vähemalt minu arvates küll juvega seotud ja rohkemat polegi vaja.ma võiks siin täie õigusega kirjutada kas või mu vanaema põie probleemidest kui ma usuksin,et sel juvega miskit seost oleks.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by SoccerWorld
                          Nu viimati sai juve 3-1 serie a-s, ja täna tuleb järgmine kaotus, Materazzi kah nüüd tagasi. :P
                          prohvet jalkamaailm
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by mazz


                            Originally posted by kaala


                            Originally posted by mazz


                            uskumatu.milan tegi juba teise viigi järjest,
                            kui me nüüd suudaks õhtul interilt 3 punkti võtta,siis hakka või võimatu võimalikkust uskuma..
                            palun räägi milani tegemistets milain teema all ja jäta meie juve teema rahule?
                            tahad,et räägiksin milani teema all,kui hea meel mul on,et milan\'il kehvasti läheb ja kuidas ootan juve võitu?

                            a okih,natuke juvest ka siis juttu-viimaste uudiste kohaselt on järjekordsed pisivigastused üles korjanud nedved ja thuram,kes täna õhtul väljakule ei pääse seetõttu.
                            aga kõik ikka pöidlad pihku.
                            live-ülekannet peaks saama vaadata siit kohast.
                            vabandsut, olin vist tol hetkel tõesti veits liiga närvis
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Originally posted by treze
                              Ka mina loodan täna vähemalt punktigi Interi duellist. Ok olgem ausad kolme punkti siiski. Kui me Interile kaotame, siis ei oska ma kohe midagi öelda. Nii mannetuks ei saa veel langeda.
                              Sa nagu väidad, et Inter on nii mannetu meeskond, et temale kaotada oleks tõsine patt .See, et selle aasta alguses on neil sitasti läinud, ei tee neist veel sitta meeskonda. Viimased 3 serie A mängu on inter võitnud ja sama ka UEFA Cupil teinud nii, et julgen vastu väita su postitusele lõpule. misiganes....
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                OK jee Buffon sõlmis meiega uue lepingu 2006 aasta suveni ,aga selle oleks võinud pikema sõlmida. Meil on euroopa parim vv see mees hakkab veel rokkima. (mitte kitarriga ega muude istrumentide vaid palliga) Mees nõustus siis palga kärpimisega ,kuid liitub meiega veel üx mees (väike nali muidu) vanameister Michael Schumacher. Pildid siis siin.

                                Edit: Aga mulle ei meeldi Juve kodukal see ,et koguaegh tuleb see uudiste kast ette kui lehte vahetad :P
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X