320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bonuccit pole kunagi kõrgelt hinnanud ja Chiellini hetkevorm on kaugel sellest tasemest, mis ta aastat 2-3 tagasi oli. Et noh, kui mehed terved oleks ja Allegri neljase liiniga jätkab, tahaks näha Barzagli-Caceres keskkaitsepaari.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
      Bonuccit pole kunagi kõrgelt hinnanud ja Chiellini hetkevorm on kaugel sellest tasemest, mis ta aastat 2-3 tagasi oli. Et noh, kui mehed terved oleks ja Allegri neljase liiniga jätkab, tahaks näha Barzagli-Caceres keskkaitsepaari.
      Nüüd teed küll Leole liiga. Chiellini vorm pole küll parim, kuid kui mees vormi saab, siis ta lammutab nagu loom.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Nüüd teed küll Leole liiga. Chiellini vorm pole küll parim, kuid kui mees vormi saab, siis ta lammutab nagu loom.

        No aga kui aus olla siis ongi Leo ju kõige nõrgem teie kuldsest triost olnud. Nõustun Tauriga, Bonucci on hea, aga Itaalia mõistes täiesti keskmine vana kes on valgusaastate kaugusel Itaalia läbiaegade parimate keskkaitsjate koha pealt.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Jäi silma, et alates Conte pukki tulekust kuni praeguse hetkeni on Bonucci enim minuteid mänginud mängija. Napilt Buffoni ees. Kuna viimased 3 aastat on enamjaolt 3 keskkaitsjaga mängitud, siis nendel aegadel pole olnud kedagi paremat ka Leo asemel võtta olnud. Ma arvan, et tema oli see kes sellest kolmesest liinist enim kasu teenis, kus sai sweeperina tegutseda. Järk-järgult on ta suutnud kalasid ka vähem teha, mis esimestel aastatel väga sagedased külalised olid. Positiivse poole pealt veel seda, et mees on alati hingega asja juures. Näha on, et talle läheb korda selle klubi eest mängimine.

          Aga nüüd negatiivset. Bonucci positsioonivalik on kohati, kuidas nüüd viisakalt öelda, puudulik. Kui ründaja ta üks-ühele ette võtab, keerab külje ette ja oleks kui maa külge juuritud. Üldiselt minnakse sealt mööda või teeb ta vea. Enesekindlus on tal kõrge ja need pikad pallid on mõnikord täitsa asjalikud, aga oi kui palju on olnud olukordi, kus mõtlen, palun ära pane pikka. Ja laseb selle pika nii võssa kui saab. Ja need karistuslöögid, kuhu ta end see hooaeg pressinud on. Kui Pirlot platsil pole ja teda seal palli juures näen.. no miks?

          Eks mul mingi kerge isiklik ebasümpaatia ta vastu ka lisaks on. Praeguseks hetkeks on ta igas aspektis mängu parandanud, aga Barzagli on olnud viimase 3 aasta vaieldamatult parim kaitsja ja Caceres selle hooaja. Seetõttu saigi välja öeldud oma eelistatud keskkaitsepaar sellisel kujul. Ma ei ütle, et ta halb mängija oleks, aga kui Juve Euroopa tippu tahab taas tõusta, siis minu arvates ei ole Leo üks nendest, keda välja ei tuleks vahetada kõrgema klassi mehe vastu.

          Kommentaar


            No mis toimub nüüd?!?! Isegi Conte ajal pole sellist purustustööd olnud.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Aidake meenutada millal Juventus viimati nii suurelt võitis?

              Hetkel seis 6-0 ning 15 minutit veel mängida. Peab meeldima.

              EDIT: Tore üle pika aja ka Comani väljakul näha ning veel parem on see, et Allegri andis Mattiellole võimaluse ringi joosta!

              Kommentaar


                Juventus Parma 7-0 (Llorente, Lichtsteiner, Llorente, Tevez, Tevez, Morata, Morata)

                Kommentaar


                  Parim asi (või siis üks väheseid häid asju) Olympiakose mängu juures oli see, kuidas oluline võit saadi kätte kaotusseisust välja tulles. Ründajad olid Parma vastu kohe hoopis teist nägu, enesekindlad ja järeleandmatud. Selle emotsiooni pealt on praegu vaid kahju, et Atleticoga alles detsembris mängitakse.

                  Ja muidugi Parma riputas end ise kolme värava järel lakke poksikotiks, aga see selleks.

                  Kommentaar




                    See oleks päris tervitatav swap.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea kas ma juba seda maininud olen, aga istuge kõik endale Maiconi majoneesine võmp sisse kes kahtlesid Allegri võimetes. Teades, et ta oli suvel lähedal Lazioga liitumisele on veel eriti kurb. Meeskond on meil hea ja istuksime mugavalt teisel kohal praegu. Aga mis seal ikka...Lotito stiil ongi selline.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ma ei tea kas ma juba seda maininud olen, aga istuge kõik endale Maiconi majoneesine võmp sisse kes kahtlesid Allegri võimetes. Teades, et ta oli suvel lähedal Lazioga liitumisele on veel eriti kurb. Meeskond on meil hea ja istuksime mugavalt teisel kohal praegu. Aga mis seal ikka...Lotito stiil ongi selline.
                          "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Ma ei tea kas ma juba seda maininud olen, aga istuge kõik endale Maiconi majoneesine võmp sisse kes kahtlesid Allegri võimetes. Teades, et ta oli suvel lähedal Lazioga liitumisele on veel eriti kurb. Meeskond on meil hea ja istuksime mugavalt teisel kohal praegu. Aga mis seal ikka...Lotito stiil ongi selline.
                            Kuule, Uuu, how low can u go??? Nädalavahetusel on mäng rubega ja niimoodi juba ette situd end täis ja tuled foorumi eliithomodele pugema. Aitäh, et une ära rikkusid.

                            MERDA LAZIO & RUBE
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              MERDA LAZIO & RUBE
                              Unustades ära klubide ajaloolise tausta, hoian ma rube vastu just laziole pöialt.

                              Forza lazio!

                              Kui UUU juttu uskuda(loe: meeskond on meil hea), siis kodus, oma fännide ees, võiks ju juvele ikka ära teha.
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Di Marzio väidab, et iga hetk peaks tulema teadaanne Buffoni ja Chiellini lepingupikenduste kohta. Buffon aastani 2017 ja Chiellini aastani 2018.

                                Lichtsteineriga uue diili sõlmimise osas ollakse Di Marzio hinnangul lähemal kui Giovincoga, kes tõenäoliselt järgmise aastanumbri sees lahkub. Kas talvel väikse raha eest, või suvel tasuta.

                                2015 suvel saavad lepingud läbi veel Barzaglil, Storaril, Rubinhol ja Pepel. Esimesed kaks võiksid jääda, Rubinhole ja Pepele head teed.

                                Edit: Motta ka. Talle ka head teed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X