320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by Totti


    Originally posted by Davids
    Mida arvate Davidsi Juves olekust ja 2ra minemisest?!?!
    Sitt küsimus. :P
    Ole vait R**o
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by eika
      näiteks milan on ostnud viimastel aastatel nesta, cafu, (rivaldo), seedorfi, pancaro ja veel enne neid rui costa, tomassoni.
      Oled kindel et milan on kõikide nende mängijate eest hiigelsummasi välja käind?

      nesta eest maksti jah kena summa 19M (2002)
      cafu eest ei makstud midagi
      rivaldo tuli samuti tasuta
      seedorf oli osa vahetusdiilist
      pancaro on laenul laziost
      costa oli aastal 2001 ja 28M samal aastal kulutati palju raha muideks 17M pippo eest ja 11m pirlo eest veel
      2003 maksti pmst vaid kaka eest ca 6M
      ja nyyd osteti veel stam maimäleta palju eest

      võrdluseks juve maksis 2001 aasta buffoni eest 32M + 22M Thurami eest ja 25M Nedvedi eest
      2003 Legrottaglie eest 5M Di Vaio 10M + Appiah, Camoranesi Maresca kokku ca 7M

      Siinkohal, on juve võibolla kyll kehve tehinguid teind nac, kuid pigem on sitas syydi nedvedi sitt vorm ja kaitse vorm.
      Eelkõige pole keskväli suut olla sama võimas ja terav kui eelmine aasta ja teil on minu arust, vaid yks korralik nn striker Treze näol. Mõni terav kaitseäär kah veel abiks, keskkaitses on teil ju siiski ässad koos.

      Enivei, aastad pole vennad, can`t win them all.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by Davids


        Originally posted by eika

        mängijateturul. kapo, appiah, lagrottaglie, miccoli on küll noored ja head mängijad,
        Kui nyyd v2ga norida siis Legrottaglie kyl v2ga noor mees pole jalgpalli m6istes:P
        keegi pole öelnudki, et ta väga noor, IMHO kaitsja kohta on ta piisavalt noor.
        27- täitsa poisike ju

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by Devil


          Originally posted by Davids


          Originally posted by eika

          mängijateturul. kapo, appiah, lagrottaglie, miccoli on küll noored ja head mängijad,
          Kui nyyd v2ga norida siis Legrottaglie kyl v2ga noor mees pole jalgpalli m6istes:P
          keegi pole öelnudki, et ta väga noor, IMHO kaitsja kohta on ta piisavalt noor.
          27- täitsa poisike ju
          Ole normaalne 27 pole enam noor ka , 27 on juba keskiga jalgpalli m6istes
          Ja ootame ning vaatame kuidas Juve nyyd m2ngima hakkab ............ ma usun te sa pead p2rast oma s6nu s88ma

          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            milliseid sõnu ma söön?

            muideks costacurta ntx ja ferrara on leggost 10 aastat vanemad, maldini 8, cafu 6, kõik on veel vägagi tasemel. Tänapäeval, kisub tippiga 30 juures tulema.

            head ööd.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by Davids


              Nii heakyl siin k2iba palju mitte Juve f2nna aga ma kysin seda ikkagi!!!!

              Mida arvate Davidsi Juves olekust ja 2ra minemisest?!?!






              Kindlasti tuleb palju s6imu
              edgar oli mängija kelle headusest ei saanud enne aru,kui mees läinud.
              võib-olla ju kokkusattumus,aga koos davidsi \"piinamisega\" algasid ka juve rasked ajad ning just tema saabudes sai barca oma rasketetest aegadest üle.
              peab tunnistama,et ega enne tema minekut ma ta eriline pooldaja just ei olnud,aga nüüdseks olen ümber mõelnud-juvel oleks väga vaja temasugust koloriidset mängumootorit,kes alati valjuhäälselt teisi mehi innustaks,ka kõige lootusematute pallide pärast lõpuni võitleks,igas väiksemaski kähmluses platsil omadele toeks läheks,kellel oleks nii palju teotahet ja energiat innustades sellega teisi ja nii edasi ja nii edasi...
              ta on tiimspiritile hindamatu lisaväärtus ja peale kõige muu ka lihtsalt väga hea mängija.
              oli viga tal lasta minna ja teda niiviisi pingil \"piinata\" pool hooaega,kui oleks vähegi võimalik tuleks ta võistkonda tagasi tuua minu arvates a see nüüd küll vist praktiliselt võimatu kahjuks,kumbki pool pole sellest ju huvitatud hetkel.
              aga üks on küll vist päris kindel-juve kasseerib ta pealt korraliku summa sel suvel,seegi hea,kuigi eelistaksin sellele iga kell edgarit jälle mustvalges mängimas näha.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Originally posted by mazz


                Originally posted by Davids


                Nii heakyl siin k2iba palju mitte Juve f2nna aga ma kysin seda ikkagi!!!!

                Mida arvate Davidsi Juves olekust ja 2ra minemisest?!?!






                Kindlasti tuleb palju s6imu
                edgar oli mängija kelle headusest ei saanud enne aru,kui mees läinud.
                võib-olla ju kokkusattumus,aga koos davidsi \"piinamisega\" algasid ka juve rasked ajad ning just tema saabudes sai barca oma rasketetest aegadest üle.
                peab tunnistama,et ega enne tema minekut ma ta eriline pooldaja just ei olnud,aga nüüdseks olen ümber mõelnud-juvel oleks väga vaja temasugust koloriidset mängumootorit,kes alati valjuhäälselt teisi mehi innustaks,ka kõige lootusematute pallide pärast lõpuni võitleks,igas väiksemaski kähmluses platsil omadele toeks läheks,kellel oleks nii palju teotahet ja energiat innustades sellega teisi ja nii edasi ja nii edasi...
                ta on tiimspiritile hindamatu lisaväärtus ja peale kõige muu ka lihtsalt väga hea mängija.
                oli viga tal lasta minna ja teda niiviisi pingil \"piinata\" pool hooaega,kui oleks vähegi võimalik tuleks ta võistkonda tagasi tuua minu arvates a see nüüd küll vist praktiliselt võimatu kahjuks,kumbki pool pole sellest ju huvitatud hetkel.
                aga üks on küll vist päris kindel-juve kasseerib ta pealt korraliku summa sel suvel,seegi hea,kuigi eelistaksin sellele iga kell edgarit jälle mustvalges mängimas näha.
                Päikest
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Vaadates Juventuse teemat, siis tekib vahel raskusi välja lugeda, mida te kirjutanud olete. „Good-old“ jutukastiilis tekst jookseb nii, et enam ei tea, kas mõeldud ühte ja kirjutatud teist.

                  Igal juhul natukene uudistest. Nimelt on soomlasest noort kaitsetala seostatud Itaalia Serie A-s pallivate suurklubidega. Mika Väyrynen on mängija nimi ning hetkel pallib mees Heerenveenis. Hollandlasest ajakirjanik Johan Derksen, kes on tuntud, kui kindlate faktide ning arukate artiklite poolest usub, et see tehing saab teoks. Heerenveen hindab kaitsja väärtuseks seitse miljonit eurot.

                  Väyrynen saabus Hollandi liigasse kolme aasta eest ning teeb sellel hooajal super esitusi. 22-aastasest kaitsjast võib saada tõsine mängumees lähitulevikus, kui mõni suurklubi ta ära napsab.

                  Seoses sellega tekib mul taas küsimus, miks ei võiks mõne eestlasega niimoodi juhtuda? Klavan küll testib, kuid minema ma arvan veel ei hakka...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by treze


                    Nimelt on soomlasest noort kaitsetala seostatud Itaalia Serie A-s pallivate suurklubidega.
                    kas väyrynen pole mitte (ründav)poolkaitse??

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Minu meelest on soomlane siiski kaitsja, kuid pead ma ei annaks. Võib vabalt mängida ka poolkaitses.

                      Nii, nüüd natukene teistel teemadel. Nimelt peatselt on lõppemas liigahooaeg. Hakkavad üleminekud ning tekib taas tihe graafik agentidel oma mängumehi klubidele pakkuda. Sellel suvel lõppeb järgmistel mängijatel leping oma endiste koduklubidega.

                      Couto (Lazio)
                      Mihajlovic (Lazio)
                      Helveg (Inter)
                      Almeyda (Inter)
                      Pisano (Brescia)
                      Vargas (Empoli)
                      Zebina (Roma)
                      Lima (Roma)
                      Signori (Bologna)
                      Spinesi (Bari)
                      Alcides (Mirassol)
                      Evanilson (Dortmund)
                      Lamotte (Schalke)
                      Djordjevic (Schalke)
                      Lequi (Atletico Madrid)
                      Melchiot (Chelsea)
                      Trabelsi (Ajax)
                      Basturk (Bayer Leverkusen)
                      Neuville (Bayer Leverkusen)
                      Ramelow (Bayer Leverkusen)
                      De Pedro (Real Sociedad)
                      Boutahar (RKC Waalwijk)
                      Cambiasso (Real Madrid)
                      Conceicao (Real Madrid)
                      Lisztes (Werder Bremen)
                      Mateo (Racing Santander)
                      Seedorf (NAC Breda)
                      Larsson (Celtic)
                      Misimovic (Bayern Munich)
                      Prso (Monaco)

                      Ühesõnaga ma ei näe pointi, miks me peaksime ilgeid summasid välja käima, kui saaks ka tasuta. Pooled nendest jätkavad arvatavasti oma vanades klubides. Teinepool on uute klubide vaateväljas.

                      Võimalik, et Almeyda lõpetab tippjalgpalli. Samas on võimalus, et Roma kaitsja Zebina hakkab mängima Milanis. Meeskonnakaaslane Lima võib maanduda Tottenhamis.

                      Mihajlovic on Lazios rahul. Kui palka õigel ajal makstakse, siis temast pole kuhugi minejat.

                      Lequi on saanud hakkama suurepärase esimese hooajaga Atleticos. Teda seostatakse Itaalia suurklubidega.

                      Ajaxil on võimalus Trabelsi lepingut pikendada, kuid mees ise sooviks Itaalia kõrgliigasse. Spekulatsioonide kohaselt kas siis Interisse või Juventusesse.

                      Real Sociedadi pallivõlur De Pedro plaanib kindlat üleminekut Inglismaa meistriliigasse. Võimalikud maandumispunktid on Bolton või Manchester City.

                      Real Madridi mängija Cambiasso võimalus Hispaanias jätkata on samuti vähetõenäoline. Üleminek Interisse on enam-vähem kindel. Kas ta San Sirol saaks rohkem mänguaega, vot seda ma öelda ei oska.

                      Werder Bremeni talendikas ungarlane Lisztes on samuti plaaninud Serie A-sse tulekut.

                      Larssoni tulevik kõigub ikka taevas. Barcelonaga on mängijat seostatud, kuid mitte midagi kindlat.

                      Mis puutub Prsosse? Siis tema esitust 8-3 võidumängus Deportivo vastu mäletavad kõik. Võimalik sihtpunkt on Milan.


                      Seega, miks kulutada raha? Kui on võimalus saada poolmuidu selliseid mängijaid.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Njaaah selles listis on nii m6nigi wend kelle eest l2heb tihetaks rebimiseks
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Nonii eelseisvat mängu Parmaga saab jälgida AC Parma kodukalt siin.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by Henryfan


                            Nonii eelseisvat mängu Parmaga saab jälgida AC Parma kodukalt siin.
                            Tänud hea lingi eestIgatahes Parma pistab Juve haledalt kotti

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Milani? Kuule mees, mida sa kirjutad?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                ma kah alguses mõtlen mis asja, aga ju ta mõtles meie Cmi mängu :P

                                Edit: Aga näe sain nüüd endale korraliku avatari Ja lisaks veel on seal Henry pilt kah peal
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X