320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Puhaku rahus!
    Loodan, et härra nüüd päriselt susse püsti ei viska, sest noh..counti oskus igasugust teemat ära sõnuda ja jinxida on ikka kõvasti üle Eesti keskmise.

    Igatahes... Juve võiks siiski Reali vastu kodus võidu ära võtta, RM pole kunagi sümpatiseerinud, juve seevastu on ikkagi Itaalia klubi.

    Forza Italia!
    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

    Kommentaar


      Tundub, et Sturaro on siiski Pereyra asemel sees. Selgelt kaitsev käik ja minu jaoks vast kõige suurem murekoht, sest erilist muljet pole Sturaro suutnud jätta. Pigem on ta olnud nähtamatu kohatäide nagu Padoin, kes teeb kaitses hädavajaliku ära ja rünnakul jääb nähtamatuks. Vasakult äärelt täna suurt midagi loota ei tasu. Tõsi muidugi, et ka argentiinlane on viimastes mängudes kahvatu olnud.

      Ühtlasi alustab Marchisio ilmselt ikka teemanti parempoolsena. See on positiivne, sest Lichtsteineri äärel saab palju rohkem vabadust nautida ning Vidal (ega keegi teine) ei suudaks nii hästi Pirlot kaitses abistada.

      Vidal alustab tipmise poolikuna ja väravalootused sõltuvad paljuski sellest, kuidas tal seekord õnnestub. Paganama ebastabiilne on ta olnud terve hooaeg, aga potentsiaalselt võib ta jokkeriks osutuda küll.

      Vahepealsete mängude põhjalt lootnuks ka Barzagli eelistamist Chiellinile (kuidagi väga tihti tuleb talt prohmakaid viimasel ajal). Lisaks oleks Morata justkui tippvormi minetanud ja Llorente on kohati täitsa ründaja moodi välja näinud, aga ilmselgelt on vaja kiiremaid ründajaid, nii et igati loogiline valik.

      Kommentaar


        Vidali tõstmine nö ründavaks poolikuks on mõneti isegi loogiline, sest Realil oleks hirmasti vaja Kroos nullida ja usun, et see on Vidali tänane ülesanne number üks. Ehk Reali sunnitaks ehitama kas läbi Ramose või sunnitakse ääred/ründajad madalamale pallile vastu, mis mõlemad on oleks justkui okeimad variandid. Aganoh, Sturarole, kes alles mõned kuud tagasi pallis Genoas, sellisel hetkel esimene CL mäng algkoosseisus anda on Allegrilt munadega otsus. Loodetavasti ei maksa kätte.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Lugesin ka seda joga päeval, aga ei pidanud seda vajalikuks siin kajastada, aga kui juba teemaks läks.
          Kahju kui vanad inimesed seniilseks ja dementseks ära lähevad aga ega siin midagi parata ei saa. Kui härra ikka arvab et maailma parim on Nisa-Neuer ja Kusi-Sillas on parem kui Buffon ja jätab Perini üldse mainimata, siis ei aita siin enam ravikanep ka mitte. Puhaku rahus!
          Täna ootaks siis, et jumal Buffon tassiks Juvet Reali vastu ja ilmselgelt ootan nullimängu.

          Kommentaar



            Ilusad mälestused lapsepõlvest.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Miks me juba 3-0 ei juhi???

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  ei no nii haledat mosaiiki pole ma varem näinud. äärmiselt hiilgav ja omapärane "we are ready' ja see oleks ka nagu taunikute või pool liitrit viina näkku joonud külaparmude poolt ülal hoitud. ma olen väga vingeid mosaiike näinud aga see on nendest kindlasti kõige pasem junn ever. mäng on normaalne, juve on hea kerge vastane nagu arvasingi. 1:1 sobib poolajaks suurepäraselt. hiilgav värav kuningas Ronaldolt, kes nüüd on ühtlasi ka meistrite liiga ajaloo parim väravakütt. ennustan 1:2 või 1:3

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                    ei no nii haledat mosaiiki pole ma varem näinud. äärmiselt hiilgav ja omapärane "we are ready' ja see oleks ka nagu taunikute või pool liitrit viina näkku joonud külaparmude poolt ülal hoitud. ma olen väga vingeid mosaiike näinud aga see on nendest kindlasti kõige pasem junn ever. mäng on normaalne, juve on hea kerge vastane nagu arvasingi. 1:1 sobib poolajaks suurepäraselt. hiilgav värav kuningas Ronaldolt, kes nüüd on ühtlasi ka meistrite liiga ajaloo parim väravakütt. ennustan 1:2 või 1:3
                    Pühi pisarat.

                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                      ei no nii haledat mosaiiki pole ma varem näinud. äärmiselt hiilgav ja omapärane "we are ready' ja see oleks ka nagu taunikute või pool liitrit viina näkku joonud külaparmude poolt ülal hoitud. ma olen väga vingeid mosaiike näinud aga see on nendest kindlasti kõige pasem junn ever. mäng on normaalne, juve on hea kerge vastane nagu arvasingi. 1:1 sobib poolajaks suurepäraselt. hiilgav värav kuningas Ronaldolt, kes nüüd on ühtlasi ka meistrite liiga ajaloo parim väravakütt. ennustan 1:2 või 1:3
                      Kedagi ei huvita mingi soome küprokikuninga arvamus.

                      Kommentaar


                        Targalt mängib see Juventus, ootab ja ootab...kuni mingi Ramos või Pepe selle palli neile otse sülle söödab. Reali poolt ikka kohutavalt palju praaki.

                        Kommentaar


                          super! mäng ühe gifina

                          Kommentaar


                            Lichtsteineri FAKK OFF' ist ka gifi paluks.
                            "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                            Kommentaar


                              TÜ*A NOSHIT, ET TE VITUV****AD VÕIDATE PENALTIST. NAGU ALATI. FUCK YEAH. ÜLINICE.

                              Tegelt Juve valitses seda mängu täielikult, aga lohhid olete ikkagi.

                              Kommentaar


                                mingi 3. mäng mida juve poolt näinud tänavu vüi palju iganes tv6/VSB neid näidanud on ja ikka väga hea.Enim avaldas muljet Morata, koguaeg vend jätkas ühega kohe kellegi teisele, valesööte silma ei jäänudki(ei viitsi statse otsida).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X