320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust


    Sandro. On tal sellel hooajal üldse mõni halb mäng olnud? Täiesti müstiliselt järjepidevat kõrget taset näitav kaitsja, kes on vist siiani suures jalgpallis räääääääääigelt alahinnatud. Äkki selline Messi kinnivõtmine avab ka laiema publiku silmad.
    Selle mehe alahindamine on tõesti üllatav, samas on see kasulik Juventusele, kuna igasugu ManCityd ei tule teda ostma.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Selle mehe alahindamine on tõesti üllatav, samas on see kasulik Juventusele, kuna igasugu ManCityd ei tule teda ostma.
      Ah, see "suured ostavad Juve tühjaks" hirm on ikka kõvasti ülekrutitud ja pigem mingi briti/usa meedia teema, kes peavad Arsenali ka suuremaks klubiks kui Juventust. Lichsteiner, Bonucci, Chiellini ja muud lasid/lasevad aastaid Juventuses kõrgtasemel ning kedagi ei suudetud ära kangutada. Sisuliselt on nüüd 5-6 tippaasta jooksul meeskonnast muude tipptiimi lahkunud 2 põhimängijat (Pogba ja Vidal*) ehk see "Juventus on müüv klubi" maine on mu meelest üsna arusaamatult klubile külge tulnud.

      Lugesin just espnist/soccernet.comist mingi düüdi kokkuvõtet Barca mängust, kus oli eilse mängu kokkuvõtteks laused "While Juventus played well, with manager Max Allegri's careful tactical plan delivering optimum results, they were still fortunate to escape suffering at the hands of Messi's genius" ja Dybalast lause "At present there seems to be no vacancy in Barcelona's team, but that may not be long in coming". Mispeale järgnes pikk jaur Dybala lahkumisest. Esiteks mida v*ttu ja teiseks tuletas meelde, miks ma inglise keelset jalgpalliajakirjandust ei loe**. Mul hetkel on küll tugev usk sellesse, et antud meeskond on täiesti valmis selleks, et antud selgrooga aastateks tippu jääda. Eriti arvestades seda, et peale Higuaini tulekut on Juve tippmängijate palganivoo lõpuks ometi üsna lähedal mujal pakutavale. Loodetavasti ma ei eksi.

      Lisaks Sandrost. Mees saab jaanuaris 27 ka juba. Premmi ja City jaoks ilmselgelt liiga vana (vaata ka Premmide "Higuain on 28, mõttetu ost" loogikat)

      * Pogba sealjuures lahkus sisuliselt oma kasvatajaklubisse tagasi ja Vidalil...eem...ma ei teagi täpselt, mis juhtus.
      ** antud artikkel mainis ka keskkaitsjat Leonardo Buffoni, mis toetab veel mu pointi.

      Kommentaar


        Ma sellepärast ei kardagi, et Alex Sandro mingit Arsenali või Man Cityt paremaks variandiks peaks, küll aga haip mehe ümber paneb tihtipeale suurema palganõudmise osas jonnima. Üle maksta ka samas ei tahaks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma sellepärast ei kardagi, et Alex Sandro mingit Arsenali või Man Cityt paremaks variandiks peaks, küll aga haip mehe ümber paneb tihtipeale suurema palganõudmise osas jonnima. Üle maksta ka samas ei tahaks.
          Üldiselt pandi Higuaini 7,5m palgaga märk maha, et mängijate palga eest ollakse valmis (nüüd peale stabiilselt suuri sissetulevaid rahavoogusid) ka maksma. Kui Juventuse puhul on varasemalt suures plaanis loogika, et parimad ründavad mängijad saavad 5m ja kaitsjad 4m, mis mõlemad jäid tippklubidest suurelt maha, siis selle hooajal on mõlemad numbrid märgatavalt tõusnud ja seda hirmu ei tohiks enam olla, et keegi mängijad rahapatakaga surnuks lööb. Dybala uue lepinguga tulev palk (ajakirjanduse põhjal 7.5m) on juba üsna ühes hinnaklassis näiteks Neymari väidetava palgaga (9m, vist. seal muidugi ei tea kunagi, et palju Barca rahaskämmimisega teisi kanaleid pidi maksuvabalt Neymarile raha lükkab).

          Kommentaar


            Toome teemasse elu tagasi. Olukord mida ükski Juudivänttuss näha ega arutada ei taha. Väga oluline võõrsilvärav Uefalonale ja võimalik bitChiellini eemalolek teisest mängust, faktid mis on üksi juba väga suure kaaluga, koos aga otsustati sellega sisuliselt edasipääseja.

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Sarnased olukorrad ju korduvalt ja korduvalt läbi arutatud tippkohtunike poolt. Rikošetist käsi, isegi kui see tuleb mängijast endast, pole käsi, sest seda pole mängijal võimalik ära hoida. Põhikeiss, kus see ära seletati oli mõned aastad tagasi Granqvist vs Juve (kui Juvele jäi penalt andmata, oli megaskandaal ja in the end oli kõik õige) ja selliseid olukordi on jalgpallis pidevalt. Kõik timm.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Lugesin just espnist/soccernet.comist mingi düüdi kokkuvõtet Barca mängust...
                espnist midagi pädevat jalgpalli kohta leida on väga optimistlik. Ameeriklaste üllitis siiski ju. Nende jaoks oli ju Lindpere ka World Class.

                Algselt postitas count Vaata postitust
                Pall põrkas rinnast vastu kätt, suht karm olnuks seal pennal anda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  * Pogba sealjuures lahkus sisuliselt oma kasvatajaklubisse tagasi ja Vidalil...eem...ma ei teagi täpselt, mis juhtus.
                  Olen päri kogu jutuga, Humoorikas lugeda neid üllitisi, kus Juventus kohe-kohe tühjaks tassitakse parimatest poegadest. Vidaliga oli see lugu, et pidi ta liikuma Leverkusenist Münchenisse aga Rudi Völler tegi köik, mis tema vöimuses, et see ei õnnestuks. Bayern oli Vidaliga ka leppinud köik juba kokku ning Jupp Heynckes tunnistas korduvalt ka avalikult, et Vidal on mängija keda ta soovib... paraku läks köik lörri ühe kiusliku vanamehe pärast... ehk on koer sinna maetud ja põhjused miks ta lahkus sellega kuidagi seotud... kindlalt ma seda väita ei saa aga tundub üsna usutav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Pall põrkas rinnast vastu kätt, suht karm olnuks seal pennal anda.
                    Karm on Arsenali fänni poolt lugeda sellisel kombel otsuse tõlgendamist

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Toome teemasse elu tagasi. Olukord mida ükski Juudivänttuss näha ega arutada ei taha. Väga oluline võõrsilvärav Uefalonale ja võimalik bitChiellini eemalolek teisest mängust, faktid mis on üksi juba väga suure kaaluga, koos aga otsustati sellega sisuliselt edasipääseja.

                      Tra,c*nt,Juventus on ainuke,ma kordan AINUKE klubi Itaalias kes hoiab euroopas lippu üleval,et sinu pasapruunid saaksid ka järgmistel aastatel otse alagruppi turniirile mitte ei võitleks Portoga play-offis ja saaks kotte.

                      Kommentaar


                        Dybala kuni 2022

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Täna eeldatakse, et kogu tagumine viisik vahetatakse välja ja niipalju kui saab ka eespool. 45/60 minutiga võiks piirduda ka Mandzu ja Dybala, aga eks veits oleneb, kuidas seis too hetk on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Higuain. Okei, mehe saldo on nüüd 23 CL playoffmängu ja 2 väravat. Veitsa hirmutav, aga küll tulema hakkab. Ehk. Millalgi. Samas liigas on mees MVP, et sellega vähe rehabiliteerib ennast.
                            Jup.

                            Mäng poolajaga tehtud.
                            Jup.

                            Viimased liigamängud tabeli teise poole vastu (noh, väljaarvatud mängud Napoli ja Milaniga):
                            2:0 2:0 1:0 1:1 2:0 4:1 2:0 2:0 2:0
                            Jup, 2:0 on teema

                            Üldjoontes selline korralik poolreservidega kindel võiduvõtt. Ega keegi vist korralikult higi lahti ei saanud. Peaasi, et Dybala päriselt viga ei saanud.

                            Kommentaar


                              Aru ma ei saa , miks peaks Pescara vastu pressima Dybalaga peale 1 HT kui mäng on juba tehtud? Tüüp on enda õlgadel tassinud ründemängu, alustanud Leminaga keskel, Pjanic 10 kohal Mandza, Cuadrado vahel ja Dybalale puhkust vms. Variante ju oli.

                              Hetke seis selline, et vb jääb vahele Barca vb mitte, kolmapäeval rütmis väikesed võnked nüüd sees tänase tõttu ja kui veel väravaid on vaja jahtida, siis tuleb kerge kukla kratsimine + dai dai dai kollaps.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                                Aru ma ei saa , miks peaks Pescara vastu pressima Dybalaga peale 1 HT kui mäng on juba tehtud? Tüüp on enda õlgadel tassinud ründemängu, alustanud Leminaga keskel, Pjanic 10 kohal Mandza, Cuadrado vahel ja Dybalale puhkust vms. Variante ju oli.

                                Hetke seis selline, et vb jääb vahele Barca vb mitte, kolmapäeval rütmis väikesed võnked nüüd sees tänase tõttu ja kui veel väravaid on vaja jahtida, siis tuleb kerge kukla kratsimine + dai dai dai kollaps.
                                Tundub, et Dybala väljavõtmine eile oli siiski lihtsalt ennatava loomuga ehk mees vigastust külge ei saanud. Eks see meestele puhkuse andmine on nii ja naa. Ka Barcal lasid Messi, Suarez ja co eile 90 minutit ning ega Juventuse edu liigas nii suur pole (polnud), et saaks kõigile puhkust anda. Üldiselt tundub, et pigem on asjad kontrolli all. Higuain ja Mandzukic lasevad muidugi müstilies koormusega, aga näib, et mõlemad mehed ongi tangid, kes jaksavad terve hooaja täisvõimsusel laksata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X