320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Genoasse minek oli jah juba enne kindel, allkirjadega viiviati seep'rast, kuna väga poleks meil ründajaid olnudki siis sel USA turneel.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Mandragora müük nüüd ametlik. 20 miljonit. Kahe aasta pärast võimalus tagasi osta 26 miljoni eest. Igati äss diil.

      Algselt postitas Marotta
      “He told us what Bonucci was thinking, and he spoke well of his years at Juventus. Milan only told us what the player feels."

      “Right now we have a full squad, especially in defence”.

      Kommentaar


        Seis üleminekuturul ca 3 nädalat enne akna sulgumist:

        Võimalikud liitujad:
        Bonucci. Kõik vihjab sellele, et mees ise tahab tagasi. Väidetavalt on nõus isegi palgakärpega. Väidetavalt on rääkinud nii Allegri ja teiste mängijatega, et lepitust otsida. Selliste juttude baasilt ei tundu loogiline, et mees Milanis jätkaks. Nii ei tundu küsimus enam "kas Bonucci tuleb tagasi" vaid "kuidas Bonucci tuleb tagasi". Hetkel näib olevat jõupositsioon Juventuse käes ja on küsimus, et kuidas suudetakse Milan ära suruda. Eriti kui arvestada, et meeskonnal keskkaistjaid on rohkem kui küll ja otseselt Bonuccit vaja pole.

        Võimalikud lahkujad.
        Caldara. On jutte, et ta võiks olla võimalik Milaniga liituja Bonucci diilis. Beppe lükkas selle juttu ümber ja ütles oma klassikalise lause, et Caldara lahkub ainult siis, kui ta ise selleks soovi avaldab.
        Rugani. Tema teemadel pole Beppe sõna võtnud ja tundub, et seal on midagi õhus. Chelsea huvi kinnitas ka agent, kuid seda lausega "Juventus müüb mehe ainult siis, kui saab pakkumise, millest on pea võimatu keelduda" ehk eeldatavasti tähendab see rahasummat 50-60m vahemikku. Mis oleks varukaistja eest täiesti ulmesumma.
        Sandro. Pikalt oli jutud mehe lahkumisest. Peale Ronaldo tulekut olevat ta ümber mõelnud ja nüüd võeti uuesti üles lepingupikendamise teemad. Veitsa munni mulje mehest jätab, aga mis sa teed.
        Pjanic. Väidetavalt on jalgpallimaailma suurimad rahabossid bosnialasest huvitatud. Kuid juttude järgi Juventus ei võta enne kedagi jutule, kui 100m pakkumist laual pole ja ka siis on võimalik, et lükatakse pakkumine tagasi, sest Allegri olevat tugevalt Pjanici lahkumise vastu. Kui tõesti Pjanic lahkuma peaks, siis tema võimalik asendaja olevat Milinkovic-Savic, kuid kui aus olla, siis ma hindan Pjanicit märgatavalt kõrgemalt.
        Sturaro. Tundub olevat keiss, et Juventus tahab Premmist võimalikult palju välja lüpsta ehk sisuliselt tugevuselt seitsmenda poolkaistja eest kuni 20m välja lüpsta. Tundub veidi ulmeline ja võimalik, et nii ulja lähenemisega tulistatakse endale jalga ning mees jääb kätte. Saab näha.
        Marchisio. Väidetavalt anti mehele võimalus MLSi siirduda, aga Claudio tahtis jääda. Miks mitte.
        Pjaca. Horvaadi lahkumine näib olevat 99% kindel, aga ainus küsimus on, et kuhu ta maha parseldatakse. Violaga jooksid läbirääkimised liiva, noormehe vastu olevat huvi ka Premmist ja samuti on teda pakutud erinevatesse vahetusdiilidesse. Näis. Peamine, et mingi kavaleri talle leiaks.
        Higuain. Chelsea ega Milan pole veel pakkumist teinud. Loodetavasti ikka emb-kumb selle lõppeks teeb ja mehe ca 60m ära võtab. Oleks igatepidi win-win olukord nii Juventusele (saaks finantsolukorra korda) kui ka vastaspoolele (saadakse tippründaja). Aga eks näis. Ei välistaks ka mehe jätkamist.

        Ja tänavune mängugraafik on selline:

        Kommentaar


          Ma ei tahaks elusees sellist kährikut oma klubisse, kes nutab ja tahab Milani > keri aasta edasi> nutab ja tahab tagasi Juvesse. Oo captain , my captain! LOL

          Selles diilis saab võitja olla ainult Milan!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Ma ei tahaks elusees sellist kährikut oma klubisse, kes nutab ja tahab Milani > keri aasta edasi> nutab ja tahab tagasi Juvesse. Oo captain , my captain! LOL
            No täpselt. Jah, mängutasemelt annaks ta Barzagli-Rugani-Caldara võrdluses ilmselt juurde, aga no ei.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Oo captain , my captain! LOL
              Õnneks on Interil hea kapten.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Beppe jutt annab selgelt mõista, et Juvel on vaja nüüd müüa. Loodetavasti keegi pole nii idioot, et maksaks midagi (>5M) Higuaini eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Beppe jutt annab selgelt mõista, et Juvel on vaja nüüd müüa. Loodetavasti keegi pole nii idioot, et maksaks midagi (>5M) Higuaini eest.
                  Väga hea. Rossoneri it is then.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Ma ei tahaks elusees sellist kährikut oma klubisse, kes nutab ja tahab Milani > keri aasta edasi> nutab ja tahab tagasi Juvesse. Oo captain , my captain! LOL
                    Aga sellist venda tahad, jah, kes oma ultratest räägib nii:
                    So I started to insult him harshly. ‘Piece of shit, you act the big man and all powerful with a little kid to show off in front of the Curva. You should only be ashamed. You should all be ashamed.’ After saying that, I threw the shirt in his face. In that moment, everything kicked off like the world was ending. //-// ‘I’m ready to face them one by one. Maybe they don’t know that I grew up in one of the South American neighbourhoods with the highest rates of crime and people killed in the street. How many of them are there? Fifty? A hundred? Two hundred? OK, record my message and let them hear it. I will bring 100 criminals from Argentina who will kill them on the spot.”
                    Kui see sinu meelest on parem kährik, siis okei. Tore.

                    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                    No täpselt. Jah, mängutasemelt annaks ta Barzagli-Rugani-Caldara võrdluses ilmselt juurde, aga no ei.
                    AGA KUI mees räägib (ausalt), mis juhtus ja vabandab, siis võetakse ta vastu küll. Mul juba PR tekst ka valmis kirjutatud. "Vabandan kõigi fännide ees eelmise aasta pärast. Mul oli äärmisel raske periood elus, kus laps oli suremise äärel ning ma polnud vaimselt alati mängudes 100%. See omakorda tekitas pingeid minu ja treeneri ja teise mängijate vahel. See on täiesti lubamatu, et see asi juhtus, kuid vahel teeb elu kummalisi keerdkäike. Südames olen olnud alati juventino. Seda nii eile, täna kui ka homme. Ma ei palu teilt andestust, ma palun arusaamist ning luban anda endast mängudes 101%. Forza Juventus!"

                    Ütle nüüd, et süda natuke ei heldiks ja värki?

                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Beppe jutt annab selgelt mõista, et Juvel on vaja nüüd müüa. Loodetavasti keegi pole nii idioot, et maksaks midagi (>5M) Higuaini eest.
                    Tsitaati, kus ta ülteb, et on vaja müüa. Eriti Higuaini. Mangragora 20m. Pjaca 20m. Sturaro 15m. Ja siis Rugani näiteks 55m. 110m eest müüke ja täiesti piisaks. Tõsi, sellise stsenaariumi puhul kedagi (loe: Bonuccit) vast ei ostetaks.

                    Silva+Kalinic+Cutrone eelmisel aastal kamba peale
                    4200 minutit. 18 väravat + 5 väravasöötu
                    Higuain üksi
                    2800 minutit. 16 väravat +6 väravasöötu

                    Et ma tegelikult ka ei saa aru, et mille poolest on Kalinic-Silva 60 milline duo parem kui 60 milline Higuain. Et Silva saab 3 aasta pärast edasi müüja ja sestap on fakjee? Vaata, mida on teinud ümberringi Roma, Inter, mööndustega Napoli ja tegelikult ka Lazio. Et kuidas see Milan selle vahe tagasi üritab tõmmata? "Äkki Silva ja Cutrone toodavad" mõtlemisega? Edu sellega. Higuain oleks täpselt see õige samm, et CL kohale pürida. Aga, noh, alati võib ju järgmise lambitondi kaks korda odavamalt tuua, kes on lootustandev ja kes äkki kunagi hakkab lammutama. Miks mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      AGA KUI mees räägib (ausalt), mis juhtus ja vabandab, siis võetakse ta vastu küll. Mul juba PR tekst ka valmis kirjutatud. "Vabandan kõigi fännide ees eelmise aasta pärast. Mul oli äärmisel raske periood elus, kus laps oli suremise äärel ning ma polnud vaimselt alati mängudes 100%. See omakorda tekitas pingeid minu ja treeneri ja teise mängijate vahel. See on täiesti lubamatu, et see asi juhtus, kuid vahel teeb elu kummalisi keerdkäike. Südames olen olnud alati juventino. Seda nii eile, täna kui ka homme. Ma ei palu teilt andestust, ma palun arusaamist ning luban anda endast mängudes 101%. Forza Juventus!"

                      Ütle nüüd, et süda natuke ei heldiks ja värki?
                      Ma vist olen seda varem ka maininud, et miskil täiesti ebaratsionaalsel põhjusel on ta mulle vastumeelt. Ja aasta Milanis seda sümpaatsuse poole ei nihutanud.

                      See, milline PR tekst sealt tuleb, on omaette huvitav oodata ja ma olen täitsa leppinud, et ta ilmselt tulebki. Kannatasin Dani Alvese heade esituste tõttu ära, kannatan vajadusel ka Leo.

                      Aga no täiega loodan vastupidist.

                      Kommentaar


                        Tegelikult pole ju kellegi jaoks selge, miks Bonucci nõnda reeturlikult käitus ja Milani ronis. Väga võimalik, et selle ülemineku taga olid mingisugused põhjused, millest siis rääkida ei saanud ja võib-olla ka täna rääkida ei saa, kuid hiljem mõistame, et Juventuse toetajate pahameel oli põhjendamatu. Eks aeg annab arutlust, aga kui bossud otsustavad, et Leo saab andeks, siis annan ka mina talle andeks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          AGA KUI mees räägib (ausalt), mis juhtus ja vabandab, siis võetakse ta vastu küll. Mul juba PR tekst ka valmis kirjutatud. "Vabandan kõigi fännide ees eelmise aasta pärast. Mul oli äärmisel raske periood elus, kus laps oli suremise äärel ning ma polnud vaimselt alati mängudes 100%. See omakorda tekitas pingeid minu ja treeneri ja teise mängijate vahel. See on täiesti lubamatu, et see asi juhtus, kuid vahel teeb elu kummalisi keerdkäike. Südames olen olnud alati juventino. Seda nii eile, täna kui ka homme. Ma ei palu teilt andestust, ma palun arusaamist ning luban anda endast mängudes 101%. Forza Juventus!"

                          Ütle nüüd, et süda natuke ei heldiks ja värki ?
                          Ja siis mees lööb oma endisele klubile värava ja tähistab seda. Ausalt, ei sooviks isegi peale nende sõnade eest, kus ta vabandab teda tagasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Et ma tegelikult ka ei saa aru, et mille poolest on Kalinic-Silva 60 milline duo parem kui 60 milline Higuain. Et Silva saab 3 aasta pärast edasi müüja ja sestap on fakjee? Vaata, mida on teinud ümberringi Roma, Inter, mööndustega Napoli ja tegelikult ka Lazio. Et kuidas see Milan selle vahe tagasi üritab tõmmata? "Äkki Silva ja Cutrone toodavad" mõtlemisega? Edu sellega. Higuain oleks täpselt see õige samm, et CL kohale pürida. Aga, noh, alati võib ju järgmise lambitondi kaks korda odavamalt tuua, kes on lootustandev ja kes äkki kunagi hakkab lammutama. Miks mitte.
                            Pealinna klubid on tõestanud, et õige taktikaga, mitte rahaga, saab puidud nagu Immobile ja Dzeko skoorima.

                            Üks korralik finantsasutus ju ei investeeriks 60m eakasse ründajasse, kui mujal on kah vajaka. Kalinici toomine oli Montella süü, kes peaks kinni maksma meile selle.

                            Kommentaar


                              Paistab, et asi nüüdseks ametlik. Caldara-Bonucci vahetavad koduklubid ja Higuain läks 18m laen + 36m väljaost diiliga Milani.



                              Miks Diil tehti?
                              Peale Ronaldo tulekut oli selge, et mingeid kärpeid peab koosseisus tegema. Kõikidest mängijatest oli loogilisem Higuaini mahamüümine, sest Ronaldo tuli otseselt tema positsioonile. Et asi paberimajanduses poleks Higuaini kunagine hiigelost miinusmärgiga, siis olid optsioonid kas 54m müük või 18m laen. Eeldatavasti oli Chelseaga diilimine plaan A ja kui see feilis, mindi plaan B juurde.

                              Keerulisem küsimus on muidugi see Caldara-Bonucci vahetusdiil ja õigemine küsimus, et miks see tehti. Kuna ka Chelsea juttude järgi tahtis Rugani-Pipita kombot, siis eeldatavasti polnud Higuaini turg selline, et ainult tema ostust keegi huvitatud oleks. Nii läks kerget kommi juurde vaja. Caldara-Bonucci vahetus tundub sellesmõttes loogiline. Milan pole "win now" kohas ja neil on aega Caldarat mängumeheks kasvatada. Juventus samas tahab Ronaldo aastad ehk järgnevad kolm hooaega võimalikult tugeva koosseisuga olla.

                              Aga peamine on siiski see, et 18-19 hooaja vaates tõi antud tehing (kus liikus Juventuse 4-5 keskkaitsja ja pingi ründaja) Juvele saldosse +41 miljonit ja kuskilt pidi see raha tulema. Võib-olla osadel on parem arusaam, kuidas seda plussi võinuks teha, kuid mina seda väga ei näe.

                              Kas fännid on diili üle õnnelikud?
                              Ilmselgelt mitte. Viimati oli sellist pasatormi näha siis, kui Allegri pukki toodi. Minule personaalselt jääb kõik see pasatorm tegelikult arusaamatuks. Aga loodetavasti Bonucci selgitab vahepealse olukorra tagamaid ja fännid taltuvad. Muidu keeravad fännid ise kogu selle asja perse.

                              Kas Juventus sai diiliga sisse?
                              Probleemikoht pole ju eelkõige Bonucci mängutasemes vaid tema varasemas käitumises. Mängutasemelt on Bonucci olnud väga stabiilne, kui see Milani aasta esimene kohutav pool välja arvata. Lisaks tundub, et mõneti on klassikaline keiss, kus noort mängumeest ehk Caldarat hinnatakse tema võimaliku taseme järgi ja see on fännid pöördesse ajanud. Justkui Caldara oleks kindel tuleviku koondisemees. Aga ilmselgelt see pole nii. Mattia on juba 24 ja tema seljataga on vaid kaks kõrgliiga-aastat. Millest eelmine oli pigem keskpärane. Lisaks on ta saanud mängida kolmemehelises kaitseliinis, kus paratamatult saab eksimused ja vead andeks. Jah, mehe lagi on olla peagi koondise põhimees. Teisalt on ka palju märke, et ta pole rohkemat kui Ranocchia või Astori. Ja äkki, noh, igapäevaselt noormeest jälginud Juventuse skaudid ütlesid, et tema lagi pole päris see.

                              Üldiselt on raske öelda, et kas tegu on win-win, win-lose või lose-lose diiliga. Kui Bonucci mängib järgmised paar aastat nii nagu ta mängis Juves ja Caldara osutub Astori2.0ks, siis on jälle kõik need "midavittu, Beppe on idioot" räuskajatel suu munni täis. Nagu alati.

                              Kes on hetkekoosseisus suurimad kaotajad?
                              Kaotajaid sisuliselt vist polegi. Võib-olla taaskord Rugani, kes taandus kolmanda keskkaitsja kohalt neljandaks keskkaitsjaks. Aga eks tal ongi aeg end tõestama hakata. Ja, sorri, ma reaalselt mängitaks CLi suurtes mängudes pigem Bonuccit kui Ruganit eniveis.

                              Mis edasi?
                              Sturaro ja Pjaca on üldiselt müümata. Et selle võiks ära teha. Huvitav on muidugi näha, et kui kõrgeks Andrea "skoorin igas sõprusmängus" Favilli oma hinna kerib (kui see diil Genoaga just lukus pole)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Üldiselt on raske öelda, et kas tegu on win-win, win-lose või lose-lose diiliga. Kui Bonucci mängib järgmised paar aastat nii nagu ta mängis Juves ja Caldara osutub Astori2.0ks, siis on jälle kõik need "midavittu, Beppe on idioot" räuskajatel suu munni täis. Nagu alati.
                                Minu jaoks on ka saaga põhipoint, et Higuaini miinuseta müümine ei olnud võimalik ja kuidagi tuli ostjaid meelitada. Probleem ei olegi Caldara või võimaliku variandina Rugani loovutamises, vaid Bonucci tagasitulekus. Nagu ise ka mainisid, siis nö Ronaldo aastad tuleb võimalikult kõva satsiga olla. Igal juhul oleks eelistanud vahepealseid ruumoreid Higuain-Rugani Chelseasse, Juve aktiveerib Godini väidetava 20m suuruse klausli. Ja veits on kahju, et Higuain Milanis maandub. Mujal mängides võiks talle täitsa kaasa elada.

                                Jällegi, nagu sa ka ise ütlesid: "Probleemikoht pole ju eelkõige Bonucci mängutasemes vaid tema varasemas käitumises"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X