320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas Tanel
    Hehh, mängueelne vaidlus ja arutelu hakkas siin teemas nii, et patem oleks siin ikka jätkata. Üldiselt, ma ei kummarda teda.Mul küll neid eriti ikka ette ei tule. Kui keegi on temast hetkel ohtlikum, siis seda ainult hästi natukene. Nimesi muidugi peale Sheva Serie A-s pähe ei tule. Bojinov on hetkel vast ka. Ja, kui vaja võib ta selle jobu Cannavaro lõusta ka sassi lüüa. Raisk tõmbab uttu ja hakkab meie klubi kallal vinguma.
    Lause, mille tumedaks tegin, jäi mulle arusaamatuks. Ju olen siis blond...
    Aga siiski, no Ronaldo tõesti ohtlikum pole (srry Robinho ) Ja kui sa Serie A-st ei suuda rohkem peale Sheva leida, siis jutt käis siiski laiemas mõttes kui seda Itaalia liiga. Samaväärseid kui mitte paremaid on leida nii Hispaaniast kui Inglismaalt. Tõsi, Adriano on hea olnd tänavu, ent midagi müstilist või jalgu värisema panevat ma küll näind ei ole.
    Ning mis puutub Cannavarosse, siis ju ta nägi Juves ikka rohkem potensiaali kui Interis nii et siin halada ning andekat kaitsjat raisaks sõimata pole nagu just väga mõtet Get over it!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas treze


      1. Interi viimane mäng CL\'is oli vastav: Me ei oska mängida, kobistame, Werderil jäi õnnest puudu, sahkerdati teie värava all mõnuga. Klose ei suutnud lihtsalt ära lüüa, Miccoud mängis samuti hälvikut.

      2. Inter on saanud 1 võidu ja selle kah Coppa de Italias.

      3. Liigas kustutame teie lootused meie, no vaadake oma viimaseid mänge, Vieri on rasvas, jookseb nagu tigu. Cruz ma ei tea, kus on. Oba on mängija, kes võib midagi teha, aga pole mingi hull täkk. Adriano, no ok oskab mängida, oled rahul? Aga mingi world nr. 1 ta kohe kindlasti ei ole.

      4. Räägime peale mängu edasi, sest praeguse seisuga pole sul suuri vastuväiteid enam kuskilt võtta.

      5. No 5 on ilus number ja Buffon ning kaitseliin on olnud tasemel. CL-is 0 väravat viimases viies mängus. Koduliigas reas võidud. Juhime tabelit kindlalt. Lootke viiki, muud te saavutada ju ei suuda, vaadates viimaseid kohtumisi. Wänkerid.
      1. Oba ja Vieri möödalöögid? Kahtlaselt antud pennal...

      2. Inter 4:1 Basel, Inter 2:0 Werder Bremen, Atalanta 2:3 Inter, Anderlecht 1:3 Inter, Inter 3:1 Udinese, Valencia 1:5 Inter ja Inter 3:1 Bologna. See teeb siis ühe võidu??? Ja nagu sa ise oled öelnud: \"Igale mõõnale järgneb tõus ja igale tõusule järgneb mõõn\"

      3. Cruz on jh pahakene pisut, aga ta ei olegi väga liikuv mängija. Oba on mängupäästja, muidu laseb võimalusi untsu. Adriano, ma ei ole öelnud, et ta on maailma parim. Vieri on siiski target-man, kelle tööks ei ole nii väga joosta ning ta kompenseerib oma kiiruse puuduse jõulisusega.

      4. Nagu näha, oli küll.

      5. Ei vaidle vastu.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas treze



        5. No 5 on ilus number ja Buffon ning kaitseliin on olnud tasemel. CL-is 0 väravat viimases viies mängus. Koduliigas reas võidud. Juhime tabelit kindlalt. Lootke viiki, muud te saavutada ju ei suuda, vaadates viimaseid kohtumisi. Wänkerid .

        5. Ei vaidle vastu.


        Tanel, saa ükskord aru, et möödalöögid käivad mängu juurde, ei ole normaalne iga mängu järel rääkida ebaõnnest a la me lõime rohkem mööda. Ainult tulemus on see, mis loeb! Meil on, teil ei ole.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Ma täpsustan, viiendas punktis ei vaidle sellele osale vastu: \"No 5 on ilus number ja Buffon ning kaitseliin on olnud tasemel. CL-is 0 väravat viimases viies mängus. Koduliigas reas võidud. \"

          Ega see, et meie oleme nüüd enne kehvi tulemusi saavutanud ja teie häid, ei tähenda et me peaks pühapäeval ka jälle viiki mängima... Iga hetk võib kõik muutuda. Kes teist oskas Reggina kaotust ette näha? Ei kaugminevik ega lähiminevik pühapäevases mängus küll mingit rolli ei mängi.

          Juveman\'ile vastaks: Mees (Canna siis) läks meilt minema ja mingi kuu või kaks hiljem hakkas avalikult Moratti poliitikat kiruma. Anna andeks, aga tema pole küll õige mees seda tegema. Eriti veel sellepärast, et mingit suurt läbilööki ta ei teinud. Juves on ta endast sellepärast leidma hakkanud, et ta on selline mängija, kes vajab endale kõrvale sellist kamandavat mehikest. Ega Cuper ei tahtnudki teda, sest ta tahtis ise ka sellist tüüpi kaitsjat, kes on selline kaitseliini enda kontrolliall hoidja. Üldiselt, läks teema nüüd liiga Interile üle.

          Ja Mazz, mitme mängu järel ma olen kirunud seda. Minuarust ma ükskord ütlesin, et mängijad löövad natukene liiga palju mööda. Aga vahet-pole.

          Vaidlus on iseenesest väga meeldiv.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            No ma ei suutnud, kaua võib? :P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas Tanel

              Kes teist oskas Reggina kaotust ette näha?

              Mina nägin :P aga üldiselt vaidlus on küll värskendav kui mõtetu sest kõik pannakse paika platsil ja siin ei saa öelda kellel parem ründaja kaitse jne .....ja pole mõtet ka pärast mängu näis mis värk on.....aga fakt on fakt Juve jääb liidriks nii või naaaa
              fc pohmell

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Nii jõudsime siis Trezega kokkuleppele. Võtsime mängu veel rohkem huvitavamaks tegemiseks uue asja. Olen ka xtratime foorumis selles asjas sees.

                Inter - Juve mängu kihlvedu

                Teeme nii, et osaleda tohivad aint mõlema võistkonna fännid. Juve fännid panustavad Juve võidule, Interi omad Interi võidule. Kui võidab Juventus, peavad osa võtnud Interi fännid kandma 1. jaanuarini Juventuse logo, Interi võidukorral on asjad vastupidi. Viigi korral logovahetust ei toimud. Liituge!

                Seni on osalejad:

                Juventus:

                Treze
                Juveman
                eika
                kaala
                mazz

                Inter:

                Tanel
                zaz
                SoccerWorld
                Pealik

                Soovi avaldage siin teemas või minule privasse, kui ei taha teemat risustada.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  No olgu, kuna ma seda inetut logo kandma niikuinii ei pea, siis vaataks hea meelega, kuidas julged Interi austajad musta-valge triibulist mõni aeg kannaks

                  Kui aga midagi asjalikku veel lisada, siis Zebina on Interi mänguks taas terve, seega kaitse saab kindlust veel juurde

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Mind võite ka osalejaks lugeda.
                    Siiski peab nentima, et asi on suhteliselt ebavõrdne kuna Interil peale Taneli fänne pole

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      No olgem ausad, kes ikka Interit toetaks? Kas keegi üldse toetab? :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Haaaa! Mina löön Interi poolel küll kaasa!
                        Kuigi olen suht kindel, et kui Vieri mängu ei saa (soovitavalt põhis), siis kukub viik

                        FORZA NERAZZURRI!!!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Rääkides natukene Juventusest kah, siis Tacchinardi võimalik lahkumine on tagasi lükatud. Nimelt spekuleerisid paljud fännid ning ka pressiväljaanded, et kuna mänguaega keskpoolikul napib, otsib ta jaanuaris uue koduklubi. Hoolimata ruumoritest tõdes Capello, et Tacchinardi on vajalik mängija ning ei lähe ta kuhugi.

                          Juvel on neli head keskpoolikut, Tacchinardi pole küll põhis kanda kinnitanud, aga küll võimalus tuleb kah. Viimane CL-i mäng alustas põhis. Nii, et keep the spirit alive. Ei müü midagi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas treze


                            Rääkides natukene Juventusest kah, siis Tacchinardi võimalik lahkumine on tagasi lükatud. Nimelt spekuleerisid paljud fännid ning ka pressiväljaanded, et kuna mänguaega keskpoolikul napib, otsib ta jaanuaris uue koduklubi. Hoolimata ruumoritest tõdes Capello, et Tacchinardi on vajalik mängija ning ei lähe ta kuhugi.

                            Juvel on neli head keskpoolikut, Tacchinardi pole küll põhis kanda kinnitanud, aga küll võimalus tuleb kah. Viimane CL-i mäng alustas põhis. Nii, et keep the spirit alive. Ei müü midagi.
                            Krt, ma küll lootsin, et Tacchinardi läheb minema ja me ostame endale mõne uue mängija (soovitavalt parempooliku), aga kui arvestada meie senist ostupoliitikat, siis arvatavasti enne suve oste ei tule...

                            PS. Tanel ma eelistaksin, et mu nimi oleks tabelis väikese tähega, see suur täht seal riivab silma...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas eika

                              PS. Tanel ma eelistaksin, et mu nimi oleks tabelis väikese tähega, see suur täht seal riivab silma...
                              kusjuures, mul on sama mure! Nime õigekiri korda!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Väike mõttevälgatus: Jõulud tulevad mõnel mehel must-valged siis vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X