320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Camoranesi teatas ,et kavatseb Juventusega lepinkut pikendada kolme aasta võrra. Temast oli huvitatud River Plate aga kuna River Plate ei suuda talle pakkuda seda palka mis ta Juventuses saab siis sellepärast jääb tehing katki.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas davids26


      Camoranesi teatas ,et kavatseb Juventusega lepinkut pikendada kolme aasta võrra. Temast oli huvitatud River Plate aga kuna River Plate ei suuda talle pakkuda seda palka mis ta Juventuses saab siis sellepärast jääb tehing katki.
      Ma arvan, et kui River pakuks 5 korda kõvemat palka kui Juve ei läeks Camoranesi ikka kuhugi, aga see selleks...
      Igatahes hää uudis, kuna Camoranesi on viimasel ajal päris häid mänge teinud. Kui nii edasi läeb, siis äkki suudab mees end ka minu silmis tõestada...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas eika


        Algselt postitas davids26


        Camoranesi teatas ,et kavatseb Juventusega lepinkut pikendada kolme aasta võrra. Temast oli huvitatud River Plate aga kuna River Plate ei suuda talle pakkuda seda palka mis ta Juventuses saab siis sellepärast jääb tehing katki.
        Ma arvan, et kui River pakuks 5 korda kõvemat palka kui Juve ei läeks Camoranesi ikka kuhugi, aga see selleks...
        Igatahes hää uudis, kuna Camoranesi on viimasel ajal päris häid mänge teinud. Kui nii edasi läeb, siis äkki suudab mees end ka minu silmis tõestada...
        soccernetis ka asi üleval. aga samas ega see mingi hea uudis just pole, kuna ma siiski usun, et camo vorm langeb peagi
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas kaala


          soccernetis ka asi üleval. aga samas ega see mingi hea uudis just pole, kuna ma siiski usun, et camo vorm langeb peagi
          Ja sellepärast ei oleks pidanud temaga lepingut sõlmima? Selle loogika järgi poleks pidanud te Buffoniga ka lepingut sõlmima, sest tal tuleb võib peagi vormilangus tulla. Teate, sõbrad sebrad ja muud elukad, mina arvad, et Camoronesi hakkab kunagi ise helesinist särki regulaarselt kandma, kuna see pealekasv ei ole just väga muljetavaldav keskväljal minu jaoks.

          Igatahes mõttekam on temaga uus leping sõlmida, kui pärast vinguda, et miks me ta minema lasime. Interi fännid teavad selle asja kohta mõndagi.

          Ja, et minu uhke nr. 1500 saaks täielikult Juventusele pühendatud, siis:

          Juveman, ma postitasin selle teksti, mis sul algkirjas on, siiski \'henryfan\'-i nime all, mitte Taneli.

          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Minu arust oleks lepingut võinud mitte sõlmida.......srry aga tõesti mina pole mitte üheski mängus näinud et ta oleks suutnud terve mängu stabiilselt hästi mängida........võib olla 1-2 momendis särab aga ülejäänus totaalselt paneb kala.......aga noh nii palju kui mina teda näinud olen mängimas....... eks ta seal ikka midagi teeb kui teda kogu aeg mängu pannakse
            fc pohmell

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas duff_K


              Minu arust oleks lepingut võinud mitte sõlmida.......srry aga tõesti mina pole mitte üheski mängus näinud et ta oleks suutnud terve mängu stabiilselt hästi mängida........võib olla 1-2 momendis särab aga ülejäänus totaalselt paneb kala.......aga noh nii palju kui mina teda näinud olen mängimas....... eks ta seal ikka midagi teeb kui teda kogu aeg mängu pannakse
              Raske uskuda, aga ma olen suga nõus. Camo on pask. Lepingu pikendamine teeb mulle seepärast ka head meelt.
              Ahjaa, mina arvan, et Camo läheks Riverise päris kindlasti 5 korda kõrgema palga juures.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algselt postitas duff_K


                Minu arust oleks lepingut võinud mitte sõlmida.......srry aga tõesti mina pole mitte üheski mängus näinud et ta oleks suutnud terve mängu stabiilselt hästi mängida........võib olla 1-2 momendis särab aga ülejäänus totaalselt paneb kala.......aga noh nii palju kui mina teda näinud olen mängimas....... eks ta seal ikka midagi teeb kui teda kogu aeg mängu pannakse
                Tekib küsimus, et kui palju sa Juve mänge üldse näinud oled siis?
                Kuuldavasti on ta peale paari septembris aia taha läinud mängu pidevalt meie parimate seas olnud.
                Camos on seda, millest Juves üldiselt kõige suurem puudus on - loovust. Vastaste kaitsest läbimurdmiseks napib meil tihtipeale ideedest, väravad tulevad suht juhuslikult. Üldiselt kaitsev mängujoonis ei tule ka sellele kuidagi kasuks. Meil on väga hea organiseeritus ja distsipliin, aga loovusest ja ettearvamatusest on puudus.

                Mis aga puutub Del Piero\'sse, siis ma kipun arvama, et ta parimad ajad on juba ammu möödas. Ta on küll ka minu suur lemmik, aga kahjuks paistab see tõesti nii olevat. Oma parimatel päevadel oli ta äärmiselt loov ja ettearvamatu, uskumatuist olukordadest lõi väravaid ja võimalusi teistele, aga näiteks praegu on levinud arvamus, et ta mahub pidevalt algkoosseisu pigem seetõttu, et on Juve suurim staar ja müügiartikkel. Niipalju kui mina olen Juve mänge näinud (ausalt öeldes vähe), siis on see vaid kinnitanud seda kriitikat, mida ta iga mängu järel saab. Loomulikult ka mina loodan, et ta leiab uuesti oma kunagise vormi, aga päris ausalt rääkides ma eriti ei usu sellesse enam. Ometi on mul näiteks MSN\'i taustapildiks Alex ise ning ekraani keskel ilutseb kiri \"Don\'t stop believing\". Dilemma.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas mazz


                  Algselt postitas duff_K


                  võib olla 1-2 momendis särab aga ülejäänus totaalselt paneb kala.......aga noh nii palju kui mina teda näinud olen mängimas....... eks ta seal ikka midagi teeb kui teda kogu aeg mängu pannakse
                  Tekib küsimus, et kui palju sa Juve mänge üldse näinud oled siis?
                  Vastus on ju duffi postituses olemas.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Camo, Camoks, keda tema asemel siis poolikus eelistada? Täitsa asjalik tüüp, kalal meeldib käia aga liiga tihti. Samas viimastes mängudes on mõne hää söödu kah andnud, millest värav on löödud. Ennegi näinud neid Itaalia noori vutikunne, kes peaksid õudselt ägedad härjad olema ja veel ägedamateks härgadeks saama, aga ei midagi. Las mees kickib, kui välja tuleb ja pappi korralikult saab, meeskonnale kasulik on, siis on kõik täitsa ok.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Minu arust ka, on Camoranesi päris hea mängija kes võiks Juventuses edasi mängida.CL-is tegi ta päris head mängu.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas Devil

                        Vastus on ju duffi postituses olemas.
                        nujah

                        Algselt postitas treze

                        Camo, Camoks, keda tema asemel siis poolikus eelistada?
                        Olivera võiks taseme poolest temaga konkureerida küll. Tema loomulik positsioon on ründav vasakpoolik, aga kuna Nedved on robot, siis Capello mängitab teda aegajalt paremal. Head mängu suudab ta näidata sellegipoolest, aga võib vaid kujutleda, milleks ta õigel äärel võimeline oleks.
                        Meil on pingilt võtta kaks andekat ründavat poolikut, kuid Capello eelistab mängida kahe kaitsva keskpoolikuga ning Nedvedile ja Camole annab puhkust haruharva.

                        Ei ütle, et neid tuleks Camole eelistada, kuid Capello võiks üldiselt rohkem roteerida küll ja noorematele võimalust anda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas mazz


                          Camos on seda, millest Juves üldiselt kõige suurem puudus on - loovust. Vastaste kaitsest läbimurdmiseks napib meil tihtipeale ideedest, väravad tulevad suht juhuslikult.


                          Loovust?...... kuidas efektsemalt palli vastastele anda ?........kellest ta nii väga läbi on murdnud ?....... muidugi jutt käib nendest 7-8 mängust mida ma näinud olen....... aga sa pead ju ka tunnistama, et kõigis Cl-i mängudes mida näidati ta ei teinud ju mitte halligi.....Ajaxi vastu sai ta väravasöödu kirja ainult tänu Maxvelli lollusele.......aga noh nagu ma ütlen see on kõik nii palju kui mina teda näinud olen ..... sinna positsioonile oleks minu silmis kindlasti paremad Kapo ja Olivera(olgugi et ta tegelt vasakpoolik)........ aga eks Capello teab paremini ja siiamaani pole ta lootusi petnud............ Ja muuseas ma arvan, et Nedvedis, Del Pieros ja Zlatanis on rohkem loovust kokku kui 10 Camoranesis
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas duff_K


                            Algselt postitas mazz


                            Camos on seda, millest Juves üldiselt kõige suurem puudus on - loovust. Vastaste kaitsest läbimurdmiseks napib meil tihtipeale ideedest, väravad tulevad suht juhuslikult.
                            Loovust?...... kuidas efektsemalt palli vastastele anda ?........kellest ta nii väga läbi on murdnud ?....... muidugi jutt käib nendest 7-8 mängust mida ma näinud olen....... aga sa pead ju ka tunnistama, et kõigis Cl-i mängudes mida näidati ta ei teinud ju mitte halligi.....Ajaxi vastu sai ta väravasöödu kirja ainult tänu Maxvelli lollusele.......aga noh nagu ma ütlen see on kõik nii palju kui mina teda näinud olen ..... sinna positsioonile oleks minu silmis kindlasti paremad Kapo ja Olivera(olgugi et ta tegelt vasakpoolik)........ aga eks Capello teab paremini ja siiamaani pole ta lootusi petnud............ Ja muuseas ma arvan, et Nedvedis, Del Pieros ja Zlatanis on rohkem loovust kokku kui 10 Camoranesis
                            See teine tsiteeritud lause oli mõeldud üldiselt mängupildi kohta - meeskond on kokkuvõttes etteaimatav ja rünnakud suht ühekülgsed. Kaitsev orientatsioon aitab ka sellele kaasa ning seda tähtsam on, et oleks mängijaid, kes tegutseksid ettearvamatult ja ei kõhkleks vastaseid 1-1 ette võtta. Hooaja alguses oli tal veidi raskusi Capello mängustiiliga kohanemisega ja tuli ette lolle vigu, aga sealt edasi on ta väga hästi hakkama saanud. Parem äär on praktiliselt meie ainuke äär, kust tuleb teravusi, Camo hea tehnika lubab tal enamasti kaitsjaid ületada ja tsenderduseni jõuda. Kuigi tuleb tõdeda, et tema tsenderdused on suht kehvad, siis aegajalt tulevad need tal välja ka ja mis peamine - ta tirib kaitset laiali, tõmbab enda peale mängijaid ja loob teistele niiviisi paremaid võimalusi. Vasakult äärelt tuleb vähem teravusi, kuna Nedved kipub rohkem keskele playmakeriks kui äärele tsenderdajaks ja Zambro tõusis aasta edenedes aina vähem ette.
                            See on minu nägemus Camo kasutegurist, mis baseerub suures hulgas asjatundjate postituste lugemisel ning kõigest kahel oma silmaga nähtud mängul.

                            Nedved ja Zlatan on kahtlemata väga loovad mängijad, Del Piero on ka, aga üldiselt tuleb öelda, et kuna tal puudub endiste päevade kiirus, siis heade kaitsjate vastu jääb ta suhteliselt abituks. Ometi ei ütleks, et nad on eriti loovamad kui Camo.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Vahetades natukene teemat, siis peagi on väljakul tagasi David Trezeguet. Prantslasest ründeäss loodab palliplatsile naasta 12. jaanuaril Coppa Itaalia mänguks - Atalanta vastu. Iseenesest on see positiivne, kuid peatselt tekib väike probleem ründeliinis. Keda mängitada? Fabiol on valikuvõimalusi mitmeid: Alex, Trez, Ibrah ja Zala.

                              Loomulikult võtab Trezil päris palju aega, et endine tippvorm taastada, aga ikkagi. Hetkeseisu vaadates, siis vähemalt minu arvamus on see, et Ibrah ja Alex ei sobi ideaalselt kokku. Mõlemad on rohkem sellised passiivsed ründajad. Ootavad olukordi ja tööd teha eriti ei viitsi. Loova iseloomuga.

                              Ise eelistaksin pikemas perspektiivis näha eesliinis Trezi Del Pieroga. Asendajad oleksid siis Zlatan vastavalt Trezegueti ja Zalayeta Alexit. Hoolimata karmist kriitikast, siis Zalayeta on sellel hooajal täitsa normaalselt mänginud ning fakt on see, et mees nõuab rohkem mänguaega. Seega ei saa rääkida lihtsalt kolmest ründajast. Arvamusi?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Juventus võib ka Del Pierot ründajate taga kasutada ees oleksid siis Trezeguet ja Zlatan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X