320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Neddy vigastuse tõsidusest peaks pressile kah varsti teada antama.. Eks siis näeb ja mõtleb, mis seis tegelikult on.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Mascherano Juvesse!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        kõigepealt 2 väravat mängust Bresciaga

        Treze

        own goal

        Nedvedi viga saanud põlvele tehakse homme uuring, eks näis kui tõsine asi on, osad saidid väidavad, et esialgsest kergem olevat trauma.

        Samas kui Nedved ongi pikemat aega väljas, ei saa küll öelda, et tiitlivõidul kriips peal oleks.!!! Mismoodi ei tea, Juve pole Nedvedi peale üles ehitatud, igaüks on asendatav. Tema asemele on panna küll ja küll mehi - Kapo, Olivera ning miks mitte ka DP seal proovida, see poleks esmakordne.

        Mitte et ta väga väga vajalik mängija meile poleks

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Maarek


          Algselt postitas Juveman
          Mis puutub Mutu-Miccoli võrdlusesse, siis kindlamast kindlam on see, et mina pooldan Mutu tulekut. Ei ole ma midagi nii säravat Miccolis näinud, kui osad eelkõnelejad ehk. Mutu klassi aga tean ning sellega olen väga rahul. Ei huvita suht, et ta mängu kõrvalt pilvedes hõljub, peamine, et platsil oma tööd hästi teeb.
          Muidugi, Miccoli on koondisekoha niisama saanud. Lihtsalt selle eest, et ta tore poiss on, eksju
          Koondise koha saab ja nagu sellise klassiga mees päris kergelt eks, kuna Lippi katsetab mängijid...Reaalselt ta ju MM võistkonda kuuluma ei hakka, siililegi selge

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Huh-huh, Nedved väljas (vaid) 2-3 nädalat... Normaalne, see tähendab et Reali vastu saab mees platsile

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Hea, et Neddyl läks selle vigastusega nagu läks. Väike puhkus kuluski ära, hooaeg on veel pikk ning mänge on tapvalt. Rääkides natukene teistel lainetel, siis Capelli ja Lippi on Alexi seljataga olemas ning kaitsevad mängijat kriitika eest. Mingit Del Piero mahakandmist ei toimu, ta saab oma mänguaja. Muretsemiseks pole põhjust.

              Seoses Neddy vigastusega võib Capello juba järgmises kohtumises alustada 3 ründajaga algkoosseisus. Del Piero mängiks siis AMC kohta.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Atalanta mäng tõotab suht raske tulla: Lisaks Nedvedile puudub kaartide tõttu Blasi. Samuti on üsna tõonäoline, et Emerson ei saa platsile joosta. Ei tea milline poolkaitse meil välja näeb, igathaes saab huvitav formatsioon olema...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas eika


                  Atalanta mäng tõotab suht raske tulla: Lisaks Nedvedile puudub kaartide tõttu Blasi. Samuti on üsna tõonäoline, et Emerson ei saa platsile joosta. Ei tea milline poolkaitse meil välja näeb, igathaes saab huvitav formatsioon olema...
                  Alexile on viimastel päevadel hulganisti igasuguseid kaitsekirju ja uudiseid kirjutatud, kus iga vähegi asjas osaline teda kiidab ning loodab võimast tagasitulekut. Isegi isand Moggi on oma positiivse kommentaari lisanud. Seega arvan, et ehk on Capello nii osav, et paneb Del Piero keskpoolikusse ründava orientatsiooniga mängima. Samas Appiah on küll kergelt öeldes sitt olnud, kuid võiks veel mõne võimaluse anda. Las proovib, ehk tõestab veel. Mis siin ikka, paneme kotti neile nii või naa.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Silver
                    Mis siin ikka, paneme kotti neile nii või naa.
                    Selles pole kahtlustki

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Üleminekuaken hakkab peagi sulguma, kuid tõsiseid täiendusi Juve selleks hooajaks veel teinud ei ole.

                      See on iseenesest suure riski peale minek, eriti me kaitse haprust silmas pidades. Iuliano ja Legrottaglie läinud, Tudor ilmselt ka veel lahkumas: kindel nelik Zebina-Thuram-Canna-Zambro peab küll endiselt hästi, kuid väärilisi vahetusi me kaitseliinile ikkagi ei ole. Rotatsioon toimub vaid vigastuste sunnil. Samas on jäänud selline mulje, et iga kord, kui Capello vähegi põhimeestele puhkust annab, on tulemus katastroofiline. Möliseda on muidugi lihtne, kuid ausalt öeldes pean selles suhtes Capello otsustega nõustuma, vähemalt mis puutub kaitsjatesse, et meil lihtsalt ei ole piisaval tasemel vahetusmehi.

                      Keskväljal on lugu veidi teine - tegijaid mängumehi on tiba rohkem, kui korraga väljakule mahub. Ka rotatsioon on olnud veidi põhjalikum. Ometi minu arvates mitte piisavalt - Olivera, Kapo ja Tacchinardi vääriksid kõik sellisel tasemel rohkem mänguaega. Võistkonna suurim probleem on aga hoopis mängujuhi puudumine - hetkel mängime kahe kaitsva keskpoolikuga, kellest üks (Emerson) mängib äärmiselt madalal ning teine (Blasi või Appiah) avaldab veidi kõrgemal palliga mängijale survet. Palli võitmise korral ei oska neist kumbki aga võimalusest midagi konstruktiivset ehitada - üheksal juhul kümnest järgneb kas pikk pall ette Zlatani suunas või siis horisontaalsöödud keskväljal. Capello mängujoonisesse kui rusikas silmaauku sobiv Totti taoline playmaker oleks paljude arvates meile vägagi vajalik täiendus.

                      Rünnakul on olukord kaunis roosiline: kahe koha peale kolm tippklassi mängijat + täiesti korralik reserv Zalayeta. Probleeme platsil praktiliselt pole, soovida jätab hetkel ehk vaid ründajate kokkumäng: Del Piero ja Ibra on suhteliselt ühte tüüpi mängijad ja nende koostöö on jäänud hambutuks, Trezegol kogub aga alles vormi ning tema teineteisemõistmine Ibraga pole veel just parim. Üldjoontes paistab siiski kõik korras olevat ning ka tulevik Mutu ostuga kindlustatud.
                      Alex paistab olevat aga sattunud treeneri ebasoosingusse, samal ajal kui Zlatan, kes kipub aegajalt platsil üleliia trikitama ja isetsema, on eelistatud variant meie kaptenile. Teatavasti on Capello rootslast juba aastaid imetlenud ning just tema soovil ta suvel ka klubisse osteti. Eks igal ühel ole oma arvamus sellest, milline me ründeliin välja peaks nägema, aga vähemalt kohati paistavad Capello valikud küll ebaõiglased olema. Probleem on selles, et mingi loll mõistuseraas kuskil alateadvuses sunnib sellest hoolimata treeerit usaldama. Tulemused peaksid ju iseenda eest rääkima. Kuid kas meie suurrivaali ridadest sisse toodud treeneril, kes on veetnud klubis napid 8 kuud, on ikka õigus kohelda läbi ja lõhki Juventinosid, kes on osa selle klubi suurest ajaloost, kui tühipaljaid malendeid. Kahjuks vist on. Konspiratsiooniteooriatesse ei hakka siinkohal laskuma, kuna loogiline mõistus keeldub neid uskumast.

                      Kokkuvõtvalt võiks öelda, et probleeme siiski on ja ma arvan, et ei oleks kuigi kasulik jällegi talvist üleminekuakent kasutamata jätta. Eelmine hooaeg peaks iseenesest olema hoiatav eeskuju selles suhtes. Meeskonna tasakaal ei ole päris paigas - kaitses puuduvad väärilised vahetusmehed, eriti äärtel; keskväljal on palju ühetüübilisi mängijaid, samal ajal kui loovusest on puudus ning keskvälja ja ründajate vahel haigutab tühjus.

                      Ja ennetades teie küsimusi, siis jah, mul ei ole tõesti öösiti midagi paremat teha.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Ma küll meie kaitse osas nii negatiivselt meelestatud pole. Me saaks kokku päris korraliku vahetusmeeste neliku: Pessotto-Tudor-Montero-Birindelli, kõik kogenud ja suhteliselt tegijad mehed. Tudori koha pealt nii palju, et Capello ütles peale Iuliano/Legrottaglie minekut, et horvaat jääb selle hooaja lõpuni meie klubisse pallima....

                        Poolkaitse osas olen 100% nõus ja lisaks vaid: Mascherano Juvesse

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas eika


                          Ma küll meie kaitse osas nii negatiivselt meelestatud pole. Me saaks kokku päris korraliku vahetusmeeste neliku: Pessotto-Tudor-Montero-Birindelli, kõik kogenud ja suhteliselt tegijad mehed. Tudori koha pealt nii palju, et Capello ütles peale Iuliano/Legrottaglie minekut, et horvaat jääb selle hooaja lõpuni meie klubisse pallima....

                          Poolkaitse osas olen 100% nõus ja lisaks vaid: Mascherano Juvesse
                          Tra küll, kohe peab oma sõnu sööma
                          Igatahes Moggi ütles, et Tudor lahkub järgmisel nädalal Real Sociedadi, Middlesbrough`sse või Portsmouthi, haige...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Moggi ajab koguaeg udu nii, et tema pressiteateid ei tasu sõna-sõnalt uskuda. Kui ta ütleb, et Tudor jääb, siis see tähendab, et ta läheb. Kui ta ütleb, et rohkem oste ei tee, siis see tähendab, et tuleb kindlasti paar tüüpi sisse. Ja nii edasi ja nii edasi. Samas, kui kolm kaitset oleme maha parseldanud, siis võiks kellegi ju sisse kah tuua?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              ma ei tea kas sa ei arvestanud Nedvedi selle pärast et on injured või miks ? .....igatahes puhas mängujuht ju olemas..... sest ta ju mängib igal poole ja vasak äär on põhiliselt zambrotta päralt ............. ja minu arust keegi alles rääkis (ei mäleta tõesti kes ja ei viici otsima ka hakkata) et Camoranesi pidavat meil ju väga loov mängija olema (minu silmis muidugi ei ole ) nii et ei tohiks ju loovusega probleeme olla ....... rääkimata Del Pierost või Zlatanist kes mõlemad võivad üksi mängu saatuse ära otsustada....... ja emerson nüüd kindlasti ei ole seda tüüpi mängida kes ainult võõshli ette paneb...... ka väga loov kaitsev poolik...... ja nii palju kui mina olen näinud see hooaeg Juve mänge siis mängitakse suht lihtsat jalgpalli nii et piisab kui koosseisus on üks loov mängija........ kui siin ründajatest rääkida siis jah raske on valida nende vahel sest kuigi Trezeguet ei ole just kõige atraktiivsema mängustiiliga mängija siis ta ikkagist väravaid lööb suht palju aga samas siiski minu kindel valik oleks Del Piero ja Zlatan ...... puhtalt vaatamise pärast........ ideaal variandis võiks muidugi Del Piero ka ründavat poolikut mängida kuid see eeldaks juba kas 5 poolkaitsjaga mängimist või kedagi Vieira sarnast defensive midfielderiks......... kui kaitsjatest rääkida siis jah midagi kriitilist ma ei näe........ Montero on vääriline vahetusmängija kindlasti....... ja kui ka Tudor lahkub siis Ferrara ka veel kindlasti mängida mõistab ja Birindelli ja Pessotto saavad kah hakkama...... oleks ka imelik kui meil oleks varust veel üks Thuram või Cannavaro võtta............ minu arust on koosseis täiesti paigas hetkel ei olegi vaja et on liialt palju staare meeskonnas siis keegi on alati ju õnnetu sest kvaliteetseid mängijaid jätkub igasse liini.......okei loodan et midagi jutus asjaliku ka oli
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Moggi ajakski teile paska. Tudor vahetas ainult sponsorite nimesi oma särgil, kuna ta liitudes Sienaga. Isegi viimaste ametlik kodukas on sellest paotanud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X